آموزش Assassin’s Creed و توضیح مرحله به مرحله این بازی

آموزش Assassin's Creed

در آموزش Assassin’s Creed در مورد مراحل این بازی به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. با توجه به نکاتی که در این آموزش گفته می شود می توانید این بازی را با موفقیت به سرانجام برسونید. 

آموزش Assassin's Creed
آموزش Assassin’s Creed

در ادامه ی آموزش بازی Assassin’s Creed در خاطرات Ezio ، Desmond به خانه ی قدیمی Ezio در Moterggioni نقل مکان می کند ، در حالی که هنوز در پی یافتن رمز و راز پنهان در پس Subject 16 می باشد. در واقع Subject 16 کسی است که پیام های مرموز را در Animus یافته و سعی می کند معنای کلماتی که Minerva می گوید را پیدا کند.

در همین اثنی ، Ezio در حال تخریب خانه ی خودش با Cesare Borgia پسر Rodrigo Borgia می باشد.بار دیگر Ezio به روم باز می گردد تا با Templar ها مبارزه کند و سیب عدن را قبل از آن که آن ها ، آن را زیر سالن آمفی تئاتر در روم پنهان کنند ، برباید. در حالی که Desmond و Lucy آن را باز پس می گیرند ، یکی دیگر از اعضای تمدن های اولیه به نام Juno ظاهر می شود و بدن خود را از آن جا بر می دارد و به مبارزه جهت کشتن Lucy می رود ، البته قبل از این که این کما در هم بپاشد …

Assassin’s Creed: Revelations

 بار دیگر Shaun و Rebecca همراه با پدر Desmond ، William  ، دزموند را به منظور زنده حفاظت از او و جلوگیری از شوکی که به او وارد می شود ، به Animus باز می گردانند. این بار او به مکان دیگری به نام Animus Island می رود ، جایی که او با Subject 16 ملاقات می کند ، به دلیل استفاده طولانی مدت از Animus ذهن و بدن او از هم جدا شده اند. در این جا ۱۶ به او هشدار می دهد که اتفاقی که برای او افتاده است برای Desmond هم اگر نتواند تمامی خاطرات نیاکانش را در حد کافی برای رسیدن به هماهنگی Nexus بازیابی نماید ، خواهد افتاد. در واقع دستگاه قادر نخواهد بود که به Desmond بگوید Altair  و Ezio جدا از هم هستند و او گم خواهد شد.

در حالی که Desmond آخرین روزهای Altair را می بیند ، رهبری Assassin ها و به خوبی مهار کردن قدرت سیب را قبل از اینکه در گنبد پنهان شود نیز مشاهده خواهد کرد. در همین حال ، Ezio آخرین روزهایش را در قسطنطنیه سپری می کند و در حال تلاش برای یافتن کلیدهای مقبره ی پنهانی Altair می باشد ،  قبل از این که Templar ها موفق به انجام این کار شوند. این کار از عهده ی Ezio بر می آمد ، اما زمانی که او وارد آرامگاه شد ، تصمیم گرفت که سیب را همان جا رها کرده و از وظیفه ی خود به عنوان یک Assassin سر باز زند و ادامه ی زندگی خود در نهایت آرامش با عشق جدید خود سر کند.

وقتی که Desmond به Animus Island بازگشت ، Animus در حال پاک کردن همه ی اطلاعاتش بود اما Subject 16 توانست با اختراع به موقع خودش جان Desmond را نجات دهد البته به قیمت زندگی خودش و Desmond در آخرین خاطره اش  قبل از به هوش آمدن توانست آخرین خاطره از Juno را کسب نماید. که آن خاطره جنگ بین تمدن های اولیه و بشریت را نشان می داد که از به پایان رسیدن جهان در چرخه ای که در آن قرار داشتند ، جلوگیری می کرد. او مکانی مقدس را به Desmond  نشان داد ، جایی که Assassin ها باید کار تمدن های اولیه را تمام می کردند و دنیا را نجات می دادند که مکانی در نیویورک بود …

Duncan Little

بابه آموزش Assassin’s Creed یکی از افرادی بود که برای آزادسازی بوستون شمالی با او ارتباط برقرار گردید. زمانی که او پسر جوانی بود ، شاهد قتل عمویش Haytham Kenway بود. پس از این که طلاق گرفت به دلیل عقاید کاتولیکی خانواده اش از آن ها جدا شد و سپس وطن خود یعنی ایرلند را ترک کرد و به یکی از مستعمرات آن رفت. در آن جا خیلی سریع به عنوان یک دلال معروف شد و شروع به حل مشکلات مردم کرد.

زمانی که Connor او را پیدا کرد که گروهی به مناطق شمالی حمله کرده بودند و او از Assassin ها خواست تا سه نفری که باندها در حال سرقت از آن ها هستند  و فروشگاه ها را تخریب می کنند را متوقف کنند و سپس سه نفر دیگری که به صورت گروهی به مردم بی گناه حمله می کردند و آن ها را به انبارها می انداختند را نیز بازدارند. پس از تکمیل این کار ، Duncan و Connor توانستند رهبر باند را ردیابی و سپس سرنگون نمایند. از آن جا Duncan تصمیم می گیرد که به عنوان یکی از کارکنان Assassin به آن ها بپیوندد.

Assassin Stats

در سطح (۰) Duncan Little با یک شمشیر یا Cutless به عنوان سلاح اولیه اش وارد بازی می شود ، پس از آن سلاح ثانویه اش یک تپانچه Flintlock می باشد. با ارتقای سطحی که در مبارزات به دست می آورد ،  سلاح هایش خطرناکتر می شوند. توانایی ویژه ی او بادیگاردی می باشد.

Edward Braddock

او یکی از مقامات عالی رتبه ی کت قرمزها می باشدکه به نام Bulldog نیز معروف می باشد. فرماندهی او همزمان با فرماندهی Charles Lee و John Pitcairn می باشد. در حالی که او با اکراه کمک Charles به Haytham را می پذیرد ، باید قبل از آزادی Pitcarin هم تهدید دیگری انجام دهد. او نیز قبلاً یکی از Templar ها بوده است و رابطه ی نزدیکی با Haytham داشته است. به هر حال وقتی که Braddock کشتار های وحشیانه اش را شروع می کند هر کسی که در مسیرش قرار می گیرد ، از میان بر می دارد. تا جایی که Haytham  به او می گوید که آن دو مثل دو برادر هستند اما هیچ اثری نمی کند. در آخر تنها راهی که باقی می ماند این است که Haytham  اعتماد Ziio  را به دست آورده تا Braddock را بکشد. او بدو هیچ تعللی با این کار موافقت می کند. در زمان مرگ Braddock سخنانی می گوید که کارآیی شمشیر را بیشتر می کند و توضیح می دهد که شمشیر وسیله ای برای ایجاد صلح می باشد و از کارها و اعمالی که انجام داده است ، نادم و پشیمان می باشد.

بررسی ویزگی های آموزش Assassin’s Creed

ویژگی های شخصیتی:

او شخصیتی ناسپاس و بی رحم دارد. او عاشق قدرت است و زمانی که خطری این موقعیت او را تهدید کند از هر ترفندی برای آسیب رساندن به رقیب استفاده می کند. آرزوی او محقق شدن صلح می باشد اما معتقد است که تنها راه رسیدن به صلح کشتن کسی است که در این راه پایداری می کند. در واقع او شخصیتی تهاجمی و بی رحم دارد.

Ellen

یکی از افراد حاضر در ماموریت های Homestead می باشد. در این جا Connor به سراغ دختر Ellen یعنی Maria می رود که در شهر نیویورک می باشد و او شما را به پیش Ellen که شوهرش به او حمله کرده است  ، خواهد برد. او را بزنید  و از Ellen حمایت کنید ، سپس Ellen توضیح می دهد که یک خیاط است و تجارت می کند ولی باید از شوهرش جدا باشد ، لذا Connor جای دیگری برای اقامت او پیشنهاد می دهد. بعدها او از Connor می خواهد که لوازمش را بیاورد و از آمدن شوهرش به آن جا جلوگیری کند. در نهایت شوهرش به Homestead می رود تا به او حمله کند اما چندین گروه روستایی متحد می شوند و شوهرش و کسانی که همراه او هستند را بیرون می کنند. او (Ellen) قول می دهد که غرامت چیزهایی که روستائیان از دست داده اند را به آن ها پرداخت کند.

Spoilers

او به روز مورد علاقه اش یعنی جشن عروسی Norris  و Myriam می رود و در آن جا پرچمی برای Homestead با ستاره های پرچم کشورش در ست می کند ، البته به جای چندین ستاره ی قرمز و نوارهای سفید از نوارهای سبز و آبی بر روی آن استفاده می کند.

آموزش Assassin's Creed
آموزش Assassin’s Creed

The First Civilization

در آموزش Assassin’s Creed تمدن های اولیه گروهی بسیار باهوش می باشند که مدت ها قبل از این که رویدادهای بازی رخ دهد ، به وجود آمده اند و هم در زمان حال و هم در گذشته هستند. آن ها قطعات عدن را می سازند و تلاش زیادی برای جلوگیری از نابودی جهان انجام می دهند. انجام این کار آن ها را حتی مجبور به ، به خطر انداختن اعضای نژاد خودشان برای رسیدن به راه حلی برای مشکلات می کند. تنها مشکلی که آن ها دارند این است که محدودیت زمانی دارند.تمدن های اولیه می دانند که تمامی ایده هایشان را نمی توانند تکمیل کنند ، لذا ایده ای که طراحی کرده اند را شروع به اجرا می کنند و بعد از این که آن ها را فرستادن پیام هایی در زمانی خاص به صورت مخفی و در بخش های مجزا ، تمام می کنند ، بنابراین فقط یک نفر می تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. آن ها را Desmond را برای این کار برگزیدند تا اطلاعات را پنهان نگه دارد و جهت انجام این کار او باید به معبد دسترسی داشته باشد تا چیزهایی که در زندگی Altair و Ezio و Connor پنهان شده است را به دست بیاورد. مشخص نیست که تمدن های اولیه چگونه توانسته اند به این مهم دست یابند اما واضح است که دانش بشری در طی دوره های تاریخی از دست رفته است و به نوعی ابهام در مورد این که هدف واقعی آن ها چیست به وجود می آید.

Spoilers

طبق آموزش Assassin’s Creed به این معنا است که تمدن اولیه باید برنامه های خود را برای نجات جهان به دلیل مداخله ی Juno با ایده های آن ها متوقف کنند. به جای این که برای نجات جهان تلاش کنند ، Ellen باید با طرح ها را به صورت مخفیانه انجام دهد و همین عامل منجر به پیروزی او خواهد شد.

Haytham Kenway

طبق آموزش Assassin’s Creed او استاد بزرگ Templar ها و پدر Connor Kenway می باشد. او همچنین به عنوان پیش کسوت بازی در سه مرحله ی ابتدایی بازی می باشد. اولین بار زمانی که Desmond به bleeding Effect مبتلا می شود که در ابتدای بازی و در Animus می باشد ، در بازی دیده می شود. او مردی را در اپرای لندن به منظور بازیابی یک اثر ، می کشد.

او به دنیایی جدی فرستاده می شود تا معبد تمدن اولیه را پیدا کند. او معتقد است که این معبد به اثری که او در Opera House پیدا کرده است ، مرتبط می باشد. در لا به لای تلاش هایش Haytham افرادی همچون Charles Lee و John Pitcairn را استخدام می نماید و به مدت کوتاهی Kaniehti:io نیز در میان آن ها حضور پیدا می کند. او دوست قدیمی اش را  که ژنرال Templar ها است یعنی Edward Braddock را به منظور حفاظت از Kaniehti:io می کشد و بدین ترتیب لوکیشن معبد تمدن اولیه را فاش می کند.

Spoilers

او رهبر Templar ها می شود و Charles Lee را با استفاده از یک حلقه و گفتن قسم Tepmplar ها جذب می نماید. سپس او گروهی کوچک از Templar ها را در آمریکا به منظور پیروزی بر بریتانیایی ها در جنگ انقلابی با اعتقاد به این موضوع که هیچ چیزی در راه خودش نمی ماند ، تاسیس می نماید.

ویژگی های شخصیتی: او قاطع و قدرتمند و مصمم می باشد که در جهت دستیابی و حفظ نظم و خمچنین حصول اطمینان از برتری سازمانی به کار می گیرد. میل فراوانی به کشتن دیگران دارد و این را متضمن پیروزی در یک ماموریت می داند و بی رحمانه افراد را می کشد. در واقع او بی احساس نیست اما پس از این که Charles Lee را در دهکده ی Kanein’keha:ka پیدا می کند و شاهد مرگ Kaniehti:io می باشد ، اظهار ندامت می کند و از آن جا بی احساس می شود. او همچنین بیش از Connor برای کشتن Charles مصمم می باشد و هرگاه فرصتی برای کشتن او به دست می آورد خودش را از آن بازمی دارد. استعدادهای او برای دستکاری استراتژیک بسیار شاخص می باشد و مهارت های مبارزاتی او به خوبی پس از سال ها تمرین ، پیشرفت کرده است.

James Barrett

او سرهنگ شبه نظامیان شورشی می باشد. او خیل یکوتاه در بازی مشاهده می شود ، آن هم در جایی که Connor در حال عقب نشینی است و James Barrett را هم دست کت قرمز ها می یابد. او در ابتدا به توانایی های Connor شک داشت اما مجبور می شود که از استراتژی های او استفاده کند تا این که نامه ای راجع به مهارت های او به دست می آورد.

ویژگی های شخصیتی: شخصیتی خیلی مرموز دارد اما تنها زمانی که در جنگ می باشد نمی توان جزئیات زیادی راجع به شخصیتش به دست آورد.

John Pitcairn

یکی از جنگجویان دریایی اسکاتلندی در ارتش بریتانیا می باشد که در جریان رویداهای انقلابی قرار گرفت. او در طول نبرد Lexington  و Concord  فرمانده ی سربازان بریتانیایی ( اولین نبرد این جنگ ) بود. او همچنین یکی از اعضای شعبه ی فرمانروایی سازمانی Templar ها بود و Haytham Kenway او را نجات داد و سپس به استخدام او برای Templar ها پرداخت. او در نبرد Bunker Hill توسط Connor کشته می شود.

Juno

یکی از اعضای قدیمی تمدن اولیه می باشد که زمانی که جنگ بین آن ها و بشریت رخ داد ، از فاجعه ای که منجر به منقرض شدن و پایان جهان می شد ، جلوگیری کرد. او بازی های کمی را برای تعلیم  Desmond Miles  و Assassin ها انجام داد تا به آن ها بفهماند که نمی توانند بدون هیچ قیمتی و حتی بدون کوچکترین دلیلی پا را فراتر از نکات مرموز بگذارند.

با توجه به آموزش Assassin’s Creed او مسئول کشتن Lucy Stillman بود و این کار را با Desmond انجام داد بدین شکل که زمانی که او بدنش را توسط سیب عدن به دست می آورد به او حمله کند و پس از آن مسئول  این است که قسمت سر او را با تصاویری از جنگ نهایی و فاجعه های تمدن اولیه پر نماید ، قبل از این که Lucy  به پناهگاهی در نیویورک که Assassin ها در آن جا بودند و در حال کار برای Assassin’s Creed III بودند ، برود.

Spoilers

در انتهای بازی Minerva به Desmond هشدار می دهد که کارهایی که  Juno در حال انجام آن است ، برای نجات جهان و البته مهم تر از آن دستیابی به کنترل جهان می باشد. اما Desmond در هر صورت از  Juno  اطاعت می کرد ، زیرا هر کسی را به عنوان جایگزین بدتر از او می دانست. زمانی که بازی به پایان می رسد Juno به Desmond می گوید که تو وظیفه ات را انجام دادی و اکنون Juno باید برگردد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =