اطلاعات بخش آنلاین بازی Destiny 2 توسط بانجی منتشر شد

آنلاین بازی Destiny 2

داستان در بخش آنلاین بازی Destiny 2 شهری است که در پی حمله ی افراد شرور و مرموزی نور و روشنایی خود را از دست داده است. در این بین سکنه ی این شهر که گاردین ها هستند از این شهر گریخته اند تا نور پیدا کنند چون آن ها بدون نور تا سر حد مرگ ضعیف می شوند.

آنلاین بازی Destiny 2
آنلاین بازی Destiny 2

از داستان بخش آنلاین بازی Destiny 2 بیشتر بدانید

داستان بازی آنقدر که باید تازگی ندارد و روایت ضعیفی دارد. به طوری که نخستین لحظات آغازین بازی پر از شور و هیجان است

چند روز پیش استودیوی بانجی اعلام کرد که در بخش آنلاین بازی Destiny 2  مشکلاتی به وجود آمده است. وی دلیل این توقف سرورها را یک سری تغییرات روی سرور ها اعلام کرد. به همین منظور وقتی بازی کننده ها می خواستند کاراکترهای خود را ارتقا ببخشند به مشکل بر خورده بودند.

همچنین هیچ بازی کننده ای قادر به ورود به اکانت خود نبود. و کسانی که زودتر وارد بازی شده بودند فقط یک ساعت اجازه ی بازی داشتند. این اعمال تغییرات در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت ایران به پایان رسید. به جز تغییرات سرور اخباری مبتنی بر اضافه شدن بسته ی الحاقی جدیدی با نام Gods of Mars به سرعت فراگیر شد.

این بسته تغییراتی در بخش نقشه و مراحل و اسلح ها اعمال نموده است. شما علاقه مندان به این بازی می توانید بازی را برای دستگاه های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی تهیه فرمایید.

آشنایی با بخش آنلاین بازی Destiny 2  

داستان بازی داستان در آنلاین بازی Destiny 2 شهری است که در پی حمله ی افراد شرور و مرموزی نور و روشنایی خود را از دست داده است. در این بین سکنه ی این شهر که گاردین ها هستند از این شهر گریخته اند تا نور پیدا کنند چون آن ها بدون نور تا سر حد مرگ ضعیف می شوند.

داستان بازی آنقدر که باید تازگی ندارد و روایت ضعیفی دارد. به طوری که نخستین لحظات آغازین بازی پر از شور و هیجان است واین هیجان به تدریج فروکش می کند. به جز ضعف در بخش داستان بازی در گرافیک فنی نیز مشکل بزرگی دارد آن هم لودینگ زیاد و طولانی در بین مراحل بازی است تا جایی که حوصله ی ما را سر می برد.

در طرف مقابل موسیقی بازی قرار گرفته است که واقعا حرف ندارد و حس و حال بازی را به خوبی به بازی کننده منتقل می کند. نکته ی منفی دیگر بازی که در بخش آنلاین بسیار آزار دهنده است قطعی مکرر سرورهاست این امر به دلیل ضعیف بودن سرورهای بازی رخ می دهد.

بازی Destiny 2 با وجود تمام نقص هایی که دارد در سیستم پیش روی در بازی عملکرد خوبی دارد. شما در بازی از هر سو با دشمنان مختلفی محاصره شده اید. متاسفانه دشمنان علی رغم متنوع بودن در طراحی چهره ی آن ها حرفی برای گفتن ندارد؛ همچنین دشمنان خنگ به طور مداوم حرکات تکراری از خود نشان می دهند.

این امر نشان دهنده ی هوش مصنوعی افتضاحی است که برای آن ها قرار داده شده است. آن ها آنقدر احمق هستند که فقط چند تیر به سمت شما پرتاب می کنند و دیگر هیچ. طراح در بازی گزینه های زیادی را به منظور طراحی کاراکتر مورد نظر شما قرار داده است و این یعنی این که شما در طراحی کاملا آزادی عمل دارید.

آنلاین بازی Destiny 2
آنلاین بازی Destiny 2

همان طور که پیش تر گفته شد بازی Destiny 2   بیشتر به خاطر بازی در بخش گروهی و آنلاین شهرت دارد. این بخش از بازی در نسخه های به روز شده کمتر دچار قطعی سرور می شود؛ برخلاف بخش تک نفره که این مشکل به دفعات رخ می دهد. در این بخش شاهد یک گرافیک خوب در بازی هستیم و انیمیشن های کاراکترها بسیار طبیعی طراحی شده است.

در آنلاین بازی Destiny 2 سلاح ها و وسایل نقلیه ی متعددی یافت می شود که در روند مبارزات به شما کمک می کند. بخش آنلاین در سه حالت هانتر و والارک و تایتان جریان دارد. زاویه ی دید در بخش آنلاین از هم دریچه ی نگاه کاراکتر و هم از دوربین سوم شخص دنبال می شود. پر طرفدارترین بخش بازی آنلاین بخش PVP است.

شما به همراه ۱۱ بازی کننده ی دیگر در آنلاین بازی Destiny 2 به یک نقشه وارد می شوید. مأموریت اصلی شما این است که کنترل مناطقی را به دست آورید. به جز این امر تغییراتی در بخش مبارزه اعمال شده است به طوری که مراحل طولانی گذشته که بازی کننده را خسته می کرد؛ کوتاه تر شده و می توانید به انتخاب خود به نقشه های حرفه ای و بالا رتبه وارد بشوید.

در این بخش ۶ PVP و ۸ نقشه به چشم می خورد. به جز گرافیک که قبل ار لز مزایای آن سخن گفته شد بازی با نور و سایه بسیار خوب در بازی صورت گرفته است. علاوه بر این امر جو بازی طوری طراحی شده است که به خوبی اواخر عمر زمین را برای ما تداعی می کند. موسیقی و صدا گذاری بازی نیز در حد خوبی قرار دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =