تاریخ انتشار رسمی نسخه‎ های ویژه بازی آنچارتد ۴ اعلام شد

آنچارتد 4

با انتشار اطلاعات جدید، نسخه های ویژه بازی پلی استیشن ۴ که با عنوان آنچارتد ۴ می باشد، شرکت ناتی داگ برای کاربران ورژن جدید را فراهم نمود. بازی آنچارتد ۴ یکی دیگر از بازی های دلپذیر و دلچسب ویدیویی است و موضوع داستانی این بازی عاقبت یک دزد می باشد.

آنچارتد 4
آنچارتد ۴

با انتشار اطلاعات جدید، نسخه های ویژه بازی پلی استیشن ۴ که با عنوان آنچارتد ۴ می باشد، شرکت ناتی داگ برای کاربران ورژن جدید را فراهم نمود. بازی آنچارتد ۴ یکی دیگر از بازی های دلپذیر و دلچسب ویدیویی است و موضوع داستانی این بازی عاقبت یک دزد می باشد.

بازی آنچارتد گه از قدیم برای کاربران بوده تا به امروز نسخه هایی را داشته است از جمله: آنچارتد ۱: که با موضوع میراث گمشده اجرا می شد.، آنچارتد ۲: با موضوع داستانی فریب دریک، آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد، و آنچارتد: که نسخه بازسازی شده ی قسمت قبلی است که موضوع داستانیش در باره اقبال دریک می باشد. که همه ی این موارد ذکر شده نشان می دهد شرکت ناتی داگ برای کاربران خود همیشه در پی بازی های جذاب می باشد در ادامه به توضیح بازی آنچارتد ۴ می پردازیم.

داستان سرایی این بازی که توسط کمیستر سیوم ناتی داگ برای دستگاه های بازی پلی استیشن ۴ به صورت اختصاصی ساخته شده است. در سال ۲۰۱۶ از سوی سونی اینتراکتیو منتشر شد این بازی در همایشی که سونی در سال ۲۰۱۴ برگزار کرده بود؛ به نام آنچارتد ۴ عاقبت یک دزد به همگان معرفی شد. این بازی ادامه بازی آنچارتد ۳ می باشد و برادر سم که در بازی آنچارتد ۳ به عنوان شخصیت اول داستان است در جستجوی گنج هنری که گم شده بود می پیوندد.

محتوای بازی آنچارتد و همچنین داستان سرایی و صحبت ها و دیالوگ ها این بازی با بهترین نوع صدا وبخش های متفاوت گواه این قضیه می باشد که این بازی می تواند مرز بین فیلم ها و بازی های ویدیویی را کم و کمرنگ ترکند.

کمپانی ناتی داگ از گذشته با بازی های قدیمش همچون کراش جذاب و بامزه تا دکستری و جک همرا کاربرانو بازی بازان بوده است و برای آن ها خاطرات بیاد ماندنی و تجربه های دچسب را رقم زده است و همچنان این کمپانی با ساخت بازی های متنوع و ویدیویی جدید و بازسازی بازی های خود به فعالیت خود در عرصه بازی می پردازد.

روند بازی، عاقبت یک دزد، داستانی ماجرا جویانه و پر از حرکت ها و و بازی پُر زد و خورد و پر تحرک می باشد و نوع بازی برای کاربر به صورت سوم شخص طراحی شده است بازیگر معروف این بازی شخصی به نام نیتن است، این شخص یک فرد معمولی است نه قهرمان بازی است نه فردی که آنچنان بدجس و مزدور باشد، یک هویت خاکستری دارد یعنی فردی که خوب است و هم بد می شود.

از لحاظ ظاهری تفاوتی ندارد و مانند یک انسان معمولی می باشد در میان طرفداران شخصیت نیتن هویتی معمولی و خوبی دارد. نیتن در جریان بازی دشمنان را بدون هیچ وقفه ای می کشد و در پی گنج های معروف برای دزدیدن در سراسر جهان می گردد اما فردی دوست داشتنی و و بی باکی است.

در نسخه اول این بازی نیتن برای دزدیدن گنج الدورادو می رود. و بعد از یافتن گنجش به هیمالیا و نپال می رود تا به دنبال شهر گمشده معروف به شامبالا باشد. آغاز قصه ی بازی که با ماجرای دزدیدن گنج های معروف شروع شد و بعد به دنبال گشتن تابوت جدش سمت و سویی گرفت آن چنان محبوبیت پیدا کرد که کسی تا به این حد انتظارش را نداشت و به یکی از بهترین بازی ها در میان کنسول های نسل ۷ قرار گرفت.

بعد از سفر به هیمالیا نیتن درختی را یافت که به آن درخت زندگی می گفتند پس در آن مکان با دوستانش النا و کلویی مثلث عشقی را بوجود آوردند. بازی کن در این بازی که کنترل شخصیت نیتن را برعهده دارد می تواند با توجه به مهارتهایی که در بازی برای نیتن تعبیه کرده اند قادر است از لبه های دیوار بالا برود و عبور کند، می تواند بدود، شنا کند، از جایی بپرد با طناب تاب بخورد و با استفاده از قلاب حرکات آکروباتی انجام دهد، دشمنان خود را با توجه به سلاح هایی که دارد ازبین ببرد، سلاح هایی همچون: نارنجک، تفنگ تهاجمی، اسلحه دستی را می توان ذکر کرد.

بازیکن همچنین می تواند دشمنان را به صورت مخفی و مبارزه تن به تن ازبین ببرد. در روند بازی بازیکن باید بتواند وسیله نقلیه را کنترل نماید تا امکان مبارزه و دفاع به هر صورت از خود را داشته باشد. در طراحی بازی نقشه هایی قرار داده اند تا بوسیله آن جاهای ذکر شده در نقشه را کشف کند در نسخه بازسازی شده این بازی نقشه ها بزرگتر و محیط های قابل کشف بیشتر و وسیع تر شده است.

همان طور که گفته شد نیتن بعد ازپیدا کردن برادرش سم به دنبال یافتن گنج به سراسر دنیا سفر می کردند در این میان فردی دیگر برسر راه آنها قرار گرفت، او هم به دنبال گج بود، شخصی که ریف نام داشت. در جریان بازی نیتن متوجه شد که احساسی به النا دارد زمانی که او در پی هدفش که گنج هنری است به النا ابراز علاقه می کند و در مورد زندگی با او صحبت می کند.

این ذوق کارگردان که به همه ی جهات اندیشیده و با این طرح بازی را از آب و تاب نینداخته است. جلوه های ویژه و گرافیک فوق العاده آنچارتد ۴ و روایت داستانیش باعث شده دیگران نقدهای سازنده ای ازاین بازی داشته باشند. این بازی از لذت بخش ترین بازی های پلی استیشن ۴ است زمانی که کاربر بازی Uncharted 4 را در پلی ۴ خود اجرا می کند، قدرت بازی، محیط فوق العاده با گرافیکی بی نظیرتنها بازی بوده که قدرت گرافیکی بالایی داشته را مشاهده می کند و در جریان بازی ساعت ها وقت می گذارد بازی آنچارتد بر روی دستگاه های پلی استیشن ۳ هم منتشر شده است.

آنچارتد 4
آنچارتد ۴

با ادامه مقاله تاریخ انتشار رسمی نسخه‎ های ویژه بازی آنچارتد ۴ اعلام شد همراه باشید

به روز رسانی بازی Uncharted 4 و توضیح بازی بازسازی شده:

برای بروز رسانی این بازی باید حافظه دستگاه ۵ گیگابایت جا داشته باشد که بتوان آن را دانلود نمود این بروز رسانی برای قابلیت های چند نفره مثلاً انتخاب اسلحه و چند مورد دیگر می باشد، علاوه بر آن یک بروز رسانی کوچکتری را هم نیاز دارد. بروز رسانی و بازسازی این بازی تنها برای رفع مشکل های پیش آمده و بهتر شدن آن می باشد که حجم آن ۱۴۰ مگابایت است. سازندگان بازی آنچارتد بیان داشته اند بازسازی این بازی دیگر از طرف ناتی داگ صورت نمی گیرد اطلاعات وارد شده برای بازسازی بازی آنچارتد و رفع مشکلات آن شامل ترمیم های زیر می باشد:

برطرف کردن مشکلاتی در پروفایل شخصی افراد که باعث شده بود بازی کنان پیشرفت های خود را که دربازی انجام داده بودند Team Deathmatch و Trials از بین برود.

برطرف کردن مشکلی به نام لیدبورد که باعث می شد حالت های کلاسیک معمولی باشد

برطرف کردن مشکل صدادر میکروفن بازیکن و همچنین برطرف کردن بعضی از صفحه های منو که پاسخگو نبودند.

زمانی بازی آنچارتد اجرا می شود کاربر متوجه اتفاقات بسیار در بازی می شود چرا که نیتن خصوصیات رفتاریش تغیر کرده است، هیج نوع هیجانی در رفتارش نمی بینید شوق و هیجانی در اونیست اسلحه ندارد حتی به دنبال گنج هم نمی رود. جریان بازی تغییر کرده نیتن با دختری به نام النا ازدواج کرده و نقش همسر او را بازی می کند، دختری که روزنامه نگار است و روزهای سختی را با آنچارتد تجربه کرده است.

جریان داستانی بازی مانند قبل آن هیجان را ندارد اما شاید این ابتدای کار و داستان باشد، نیتن به یک کارمشغول شده و با همسرش در یک خانه سه خوابه زندگی می کند در ادامه بازی شخصی وارد داستان می شود که آرامش نتین را از او می گیرداین فرد کسی جزء برادر نتین نیست. برادری که فکر می کردند ۱۵ ساله فوت کرده است. و این چنین جریان بازی تغیر می کند. پس بهتر است به بازی آنچارتد سری بزنید و از بازی لذت ببرید و ادامه داستان را خود بازی کنید.

تاریخ انتشار نسخه جدید بازی آنچارتد چه زمانی می باشد و محتویات بازی از چه خصوصیاتی بهره برده است:

نسخه جدید و بروز رسانی آنجارتد به چهارمین مرتیه خود رسید در این چهار بار بروزرسانی محتوای برنامه تغیری نمی کرد اما داستان در هر قسمت سمت وسویی داشت. این بروز رسانی آخرین عنوان برای آنچارتد از سوی شرکت ناتی داگ می باشد. “آنچارتد ۴ پایان یک دزد “در تاریخ ۱۸ مارس سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول های بازی پلی ۴ انتشار پیدا کرد. که شامل دو قسمت با محتویات زیر انتشار شده است:

دیسک بلوری بازی یک دیسک می باشد برای ذخیره اطلاعات، طراحی استیل بوک که شخصی به نام الکساندر یاکارینو آن را ساخت. طراحی صفحه ای که آرت بوک ۴۸ بود که توسط ناتی داگ و دارک هوس ساخته شد. دزدان دریایی و برچسب های ورقی ناتی داگ اضافه کردند. قسمت هایی را در جریان بازی تعبیه کرده اند برای بازکردن محتوای چند نفره و بالا بردن سطح بازی استفاده بشود.

 محتویات نسخه ویژه: مجسمه ای ۱۲ اینچی برای نیتن دریک توسط توس ساخته شده است.

برای بخش ها و قسمت های چند نفره ی آنچارتد سه پوشش در نظر گرفته اند: نیتن در آنچارد ۱: بخت بریک، عاقبت یک دزد و دریک صحرایی می باشد. برای سلاح ها نیز سه پوشش در نظز گرفته شده است: طلایی، برفی و صحرایی، سه کلاه Henry Avery، Thomas Tew و Adam Baldrige Sigil، برای همراهانی که در ماداگاسکار حضور دارند نیز پوششی در نظر گرفته شده است. خنجری با نام Phurba و تم داینامیک بازی.

موارد بیان شده از خصوصیات نسخه های فیزیکی بازی بود. برای کسانی که می خواهند بازی را بصورت دیجیتال خرید کنند، محتویات نسخه های دیجیتالی شامل موارد زیر می باشد: The Digital Standard Edition

خود بازی، برای نیتن در آنچارتد ۱ و نیتن سارق دو مدل پوشش تعبیه شده است و همچنین دو طراحی برای سلاح ها به رنگ طلایی و برفی قرار داده شده است. جنجر و پوینت درون برنامه و همچنین محتویات استاندارد و پوشش دریک در صحرا و طرحی برای سلاح ها، بسته های ۳ تایی آنچارتد ۴، توانایی دسترسی به محتوای بازی برای داستان تک نفره و همچنین برای بازی های دونفره که آیتم هایی برای بازیکن در دسترسش قرار داده شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =