هر آنچه که از فصل ۶ فورتنایت می دانیم

فصل 6 فورتنایت

با پایان یافتن فصل پنجم بازی Fortnite Chapter 2، بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظرند که بفهمند فصل ۶ فورتنایت کی آغاز می‌شود و چه زمانی بتل‌پس جدید در دسترسشان قرار می‌گیرد. می‌توانیم ساعت‌ها درباره سیزن ۶ فورتنایت صحبت کنیم. بنابراین ما در این مقاله تمام اطلاعات افشا شده و پیش ‌بینی‌های فصل آخر را برایتان گردآوری کرده ‌ایم. یادتان باشد که همیشه وب سایت را چک کنید تا شما را در جریان آخرین اطلاعات بازی Fortnite قرار دهیم.

تاریخ انتشار

طبق اطلاعاتی که از وب سایت رسمی کمپانی Epic Games دریافت کرده ‌ایم، فصل فعلی بازی Fortnite که به Chapter 2: Season 5 معروف است در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد. البته توجه داشته باشید که لزوما این تاریخ دقیق نیست و ممکن است این بتل‌پس در حوالی این تاریخ به پایان رسد. حالا تاریخ اعلام شده چه تاثیری بر تاریخ انتشار Chapter 2: Season 6 خواهد داشت؟ هنوز برای شروع فصل ششم هیچ تاریخی به صورت رسمی اعلام نشده است. اما احتمالا به محض پایان فصل پنجم، فصل جدید آغاز خواهد شد. احتمالا یک هفته قبل از تاریخ ۱۵ مارس، طرفداران شاهد معرفی فصل جدید بازی خواهند بود.

اطلاعات افشا شده و شایعات

یکی از آخرین اطلاعات افشا شده توسط یکی از افراد نزدیک به بازی Fortnite با نام کاربری Hypex پخش شده است. او ادعا می‌کند که درباره ویژگی جدیدی که قرار است به فصل ۶ این بازی اضافه شود اطلاعاتی دارد.

اگر این اطلاعات درست باشد، پس احتمالا به زودی بازیکنان می‌توانند لوت‌های خود را به شخصیت‌های غیرقابل بازی درون نقشه بتل‌رویال بفروشند. اگر یک شخصیت غیرقابل بازی برای معامله لوت‌ها با بازیکن آماده باشد، یک نماد خاص بر روی سرش به نمایش در می‌آید.

پیش ‌بینی‌ها

به ‌نظر می‌رسد که قرار است فصل جدید طی یک رویداد بزرگ آغاز شود. زیرا این اتفاق به یک سنت معمول Fortnite تبدیل شده است. یکی از چیزهایی که عملا می‌توانیم تایید کنیم این است که فصل ۶ بازی Fortnite بتل ‌پس جذاب و مجللی خواهد داشت و شامل اسکین‌ها، کوله ‌پشتی‌ها، گلایدرها و موارد متنوع دیگری خواهد بود.

هر فصل از بازی Fortnite تم اختصاصی خود را دارد. حالا فکر می‌کنید تم اختصاصی فصل ۶ چگونه است؟ بسیاری از طرفداران پیش ‌بینی می‌کنند که جدیدترین فصل این بازی به فصل ششم از بخش اول آن ادای احترام خواهد کرد و با یک تم «تاریکی» عرضه می‌شود. آیا این بدان معنا است که شخصیت Kevin یا Cube معروف به بازی بازخواهد گشت؟ امیدواریم که اینگونه باشد.

در حال حاضر همه چیز حدس و گمان است اما با ما همراه باشید تا شما را از جدیدترین اخبار بازی Fortnite آگاه کنیم.

 

منبع: DualShockers

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =