حالت New Game Plus در آپدیت بازی Assassin’s Creed Odyssey

آپدیت بازی Assassin's Creed Odyssey

یوبیسافت به تازگی اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی Odyssey منتشر کرده.برای این کار در سایت مجموعه Assassin’s Creed تازه ترین آپدیت بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار داده شده است تا گیمرها لذت بازی را بیشتر از قبل احساس کنند. بازی Assassin’s Creed Odyssey عنوان یازدهمین بازی از این سری جذاب و دوست داشتنی است که پس از عرضه با استقبال بی نظیری از سوی گیمرهای وفادار و البته گیمرهای تازه مواجه شد. به نظر می رسد که یوبیسافت برای عنوان تازه خود سنگ تمام گذاشته است. Assassin’s Creed Odyssey مجموعه ای بی نظیر است که در آن مبارزات، گرافیک، داستان پردازی و شخصیت پردازی در بهترین جای ممکن قرار دارند.

آپدیت بازی Assassin's Creed Odyssey
بازی Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed یکی از بازی های نام آشنا و محبوب برای گیمرها و علاقمندان به صنعت بازی های ویدئویی به شمار می رود. یوبیسافت به تازگی اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی Odyssey منتشر کرده.برای این کار در سایت مجموعه Assassin’s Creed تازه ترین آپدیت بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار داده شده است تا گیمرها لذت بازی را بیشتر از قبل احساس کنند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey عنوان یازدهمین بازی از این سری جذاب و دوست داشتنی است که پس از عرضه با استقبال بی نظیری از سوی گیمرهای وفادار و البته گیمرهای تازه مواجه شد. به نظر می رسد که یوبیسافت برای عنوان تازه خود سنگ تمام گذاشته است. بازی Assassin’s Creed Odyssey مجموعه ای بی نظیر است که در آن مبارزات، گرافیک، داستان پردازی و شخصیت پردازی در بهترین جای ممکن قرار دارند.

این عنوان از همان ابتدا مورد توجه منتقدان و کارشناسان قرار گرفت و با تحسین و نقدهای مثبتی همراه شد. اگر چه Assassin’s Creed Odyssey از همان ابتدا به اندازه کافی به دل مخاطبان نشستT اما یوبیسافت به همان موفقیت اولیه دل نبست و سعی کرد تا با ایده ها و افکار تازه مدام به فکر ارتقای این عنوان باشد. به همین دلیل با ارائه بسته های الحاقی و به روز رسانی ها به پشتیبانی از این عنوان دوست داشتنی ادامه داد. در راستای همین صحبت ها باید بگوییم که در حال حاضر آپدیت ۱.۱.۴ نیز برای علاقمندان و کاربران در نظر گرفته شده است.

گیمرهایی که دارای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی هستند، می توانند از این آپدیت تازه بهره ببرند. اگر قصد تهیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Odyssey را دارید، می توانید به وب سایت رسمی Assassin’s Creed مراجعه کنید. این آپدیت حجمی بین ۴.۷ تا ۵.۷ گیگابایت دارد و می توانید با دانلود آن دنیای Assassin’s Creed Odyssey را تا حدودی تغییر دهید. مهم ترین ویژگی که در این آپدیت به چشم می خورد وجود حالت نیو گیم پلاس در بازی است. این قابلیت سر و صدای زیادی مابین گیمرها و علاقمندان به پا کرد. زیرا پیش از این بسیاری از گیمرها در انتظار ظهور این حالت بودند. البته پیش از اینکه به سراغ این حالت بروید باید نکته ای را در نظر بگیرید.

این حالت تنها برای گیمرهایی قابل دسترسی خواهد بود که پیشتر خط داستانی Family Quest را به پایان رسانده باشند. لازم است بدانید که Family Quest طولانی ترین خط داستانی موجود در Assassin’s Creed Odyssey است. پس باید بدانید برای رسیدن به حالت نیو گیم پلاس راه طولانی را در پیش خواهید داشت.

در صورتی که این پش نیاز را پشت سر گذاشته باشید، می توانید به این حالت در میان گزینه های Load و Options بازی دسترسی داشته باشید. حالت نیو گیم پلاس به شما کمک می کند تا بازی را با شرایط تازه ای از ابتدا آغاز کنید. خوشبختانه در این حالت همه چیز برایتان رو به راه خواهد بود. تجربیاتی که پیشتر کسب کرده اید به کمکتان می آید تا راحت تر در میان اتفاقات بازی Playstation 4 پیش بروید.

شما می توانید از این تجربیات برای ارتقای توانایی ها، تجهیزات و کشتی استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید فکری هم به حال ارتقای شخصیت خودتان بکنید. البته همه چیز دراین آپدیت تازه یعنی آپدیت بازی Assassin’s Creed Odyssey به حالت نیو گیم پلاس خلاصه نشده است. شما می توانید در این آپدیت از فریم های تازه ای هم استفاده کنید. این فریم ها که تعدادشان به ۱۰ عدد محدود شده است در Photo Mode قرار دارند. نکته جالب دیگری که در این به روزرسانی وجود دارد، قابلیت شخصی سازی زیرنویس های بازی است.

آپدیت بازی Assassin's Creed Odyssey
بازی Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey یک بازی منحصر به فرد است که رازهای زیادی را در گوشه و کنار خود پنهان کرده است. پس از اینکه پا به دنیای این بازی می گذارید، حسابی شگفت زده خواهید شد. این عنوان به کلی با نسخه های پیشین خود تفاوت دارد و این موضوع را از همان ابتدای کار احساس می کنید. گیم پلی در Assassin’s Creed Odyssey واقعا بی نظیر است. شما در طول این بازی در مبارزاتی سهمگین و خشن حضور خواهید داشت و باید برای رسیدن به موفقیت تا جای ممکن از مهارت خود استفاده کنید. یکی از وجوه مثبت بازی در Assassin’s Creed Odyssey به صداگذاری دقیق شخصیت ها مربوط است.

هنر صداپیشگان در این عنوان به خوبی پیاده سازی شده است تا شخصیت ها بیشتر به واقعیت نزدیک شوند. علاوه بر آن، موسیقی یونانی بی نظیر بازی به ارتقای کیفیت بازی کمک شایانی کرده است. به طور کلی Assassin’s Creed Odyssey یک بازی جذاب و دوست داشتنی است که علی رغم تمام کاستی هایش به دل می نشیند. متاسفانه گاهی از حرکت دوربین بازی و انیمیشن های بی کیفیت موجود در این عنوان خسته می شوید، اما روی هم رفته همه چیز به قدری بد نیست که بتوانید قید ادامه بازی Assassin’s Creed Odyssey را بزنید. اتفاقا داستان قدرتمند و ماموریت های جذاب بازی موجب شده است تا با هیجان زیادی به دل اتفاقات Assassin’s Creed Odyssey بزنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + یازده =