آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII

آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII

خبر هایی منتشر شده که نشان می دهد آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII بالاخره در دسترس کاربران قرار گرفته و این موضوع باعث خوشحالی طرفداران بازی Call of Duty: WWII شده است. در این بسته ما شاهد چند نقشه جدید و همچنین یک مرحله برای حالت War و در نهایت یک قسمت داستانی برای حالت زامبی هستیم.

آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII
آپدیت United Front بازی Call of Duty WWII

خبرهایی منتشر شده که نشان می دهد آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII بالاخره در دسترس کاربران قرار گرفته و این موضوع باعث خوشحالی طرفداران بازی Call of Duty: WWII شده است. در این بسته ما شاهد چند نقشه جدید و همچنین یک مرحله برای حالت War و در نهایت یک قسمت داستانی برای حالت زامبی هستیم.

نقشه هایی که با این بسته الحاقی به بازی Playstation 4 اضافه می شود سه عدد هستند و به بخش چند نفره اضافه خواهند شد، اولین نقشه ای که در این بسته وجود دارد با نام Market Garden شناخته می شود، اتفاقی که در این نقشه می افتد این است که ما شاهد مبارزه های بسیار سریعی خواهیم بود.

دومین نقشه موجود در آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII، مونت کازینو  Monte Cassino نامیده می شود اتفاقی که در این نقشه می‌ افتد این است که بازیکنان در یک روستای جنگ زده خواهند بود و می توانند از طریق پشت بام ها و مناطق مختلفی که در این دهکده وجود دارد بازیکن های تیم حریف را نابود کنند و به پیروزی دست پیدا کنند. سومین نقشه‌ ای که شاهد آن خواهیم بود یک نقشه ی بسیار بزرگ است که در آن نبرد های بسیار سخت و بزرگی را شاهد خواهیم بود.

نام این نقشه Stalingrad می‌ باشد که در خود دو پایگاه را جای داده است و هر کدام از این پایگاه ها در یک منطقه جدا قرار دارند و با یکدیگر فاصله بسیار زیادی دارند. همانطور که گفتیم این آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII علاوه بر نقشه های جدیدی که با آن ها آشنا شدید یک مرحله جدید هم وجود دارد، نام این مرحله Operation Supercharge می باشد که برای بخش War تدارک دیده شده است و در آنجا اضافه خواهد شد.

گفته می‌ شود این مرحله در تونس اتفاق خواهد افتاد و بازیکنان باید به یک دهکده وارد شوند در حالی که این دهکده به اشغال بازی ها درآمده است. وظیفه ای که بازیکنان در این مرحله دارند این است که منابع حیاتی که در این منطقه وجود دارد را به تصرف خود در بیاورند و پس از آن شروع به تخریب یک پل ارتباطی کنند تا بتوانند ارتباط دشمنان با یکدیگر را قطع کند. اما هدف نهایی در این ماموریت این می باشد که محیط اصلی این منطقه را از دست دشمن دربیاورم و به تصرف خود در بیاوریم.

آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII
آپدیت United Front بازی Call of Duty WWII

اما علاقه مندان به بخش زامبی این بازی هم بی نصیب نماند و یک بخش جدید برای آنها تدارک دیده شده است نام این حالت The Tortured Path می باشد. شنیده ها نشان می دهد این قسمت آخرین مرحله داستانی بخش زامبی خواهد بود که در آن بازیکنان باید به دنیای زامبی ها وارد شده و به دنبال Thule باستانی بگردند و پس از پیدا کردن آن و به کمک آن زامبی ها را برای همیشه از دنیا حذف کنند.

گفته می شود این آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است و کسانی که می‌ خواهند آن را بخرند باید به فروشگاه پلی استیشن بروند. قیمتی که برای این بسته در نظر گرفته شده است ۱۵ دلار می باشد. همچنین گفتنی است کسانی که سیزن پس بازی را دارند می توانند این آپدیت جدید United Front بازی Call of Duty WWII را به طور رایگان داشته باشد. کمپانی سازنده هنوز اعلام نکرده که در چه تاریخی برای کامپیوتر و ایکس باکس وان می خواهد این بسته الحاقی را منتشر کند.

نکته هایی که درباره این بازی وجود دارد این می باشد که این بازی به طور کلی در زمینه گرافیکی کمی مشکل دارد ولی در زمینه موسیقی و صوتی توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد حالت های مختلفی که برای این بازی در نظر گرفته شده اند بسیار جذاب می باشند و ازاین حالت ها می توان زامبی یا حالت وار را به عنوان حالت هایی خلاقانه نام برد، حالت داستانی بازی بی عیب و ایراد نیست ولی کماکان یک بخش خوب و جذاب و دوست داشتنی محسوب می شود.

کیفیت بازی را بالا میبرد، چرا که در آن شاهد صحنه های بسیار جذاب و اکشن هستیم و به طور مشخصی روی شخصیت پردازی کاراکتر های بازی وسواس زیادی خرج شده و با دقت این کار را انجام داده اند. اگر بخواهیم به طور کلی به بازی نگاه کنیم باید گفت این نسخه از بازی بهترین نسخه سری بازی های کالاف دیوتی نیست ولی بعد از اینکه در چند نسخه سازندگان بازی با تصمیم های غیرعادی بسیاری از بازیکنان را نا امید کردند، با آمدن این نسخه می‌ توانیم شاهد برگشت سری کالاف دیوتی به مسیری درست باشیم که می توانیم از بازی لذت زیادی ببریم و برای آینده این بازی امیدوارتر باشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =