آپدیت جدید بازی GTA Online با موضوع Hardest Target

حالت Hardest Target بازی GTA Online

به تازگی با خبر هایی از اثر gta online مواجه شده ایم که از درون مایه های تازه ای صحبت کرده اند که بازیکن با استفاده از آن ها در قسمت گروهی بازی Playstation به بخشی تازه به اسم حالت hardest target دسترسی پیدا خواهند نمود. این قسمت این گونه طراحی شده است که دو گروه در برابر یکدیگر ایستادگی می کنند و تلاش خود را برای از پا در آوردن یکدیگر به کار می گیرند.

حالت Hardest Target بازی GTA Online
بازی GTA Online

کمپانی راک استار به صورت هفتگی برای اثر gta online درون مایه های تازه ای را انتشار می داد، این بار با در نظر گرفتن حالتی با نام adversary به کاربرها این اجازه را داد که محتویات و امتیازهای مخصوصی را با پرداخت هزینه کمتری بدست آورند. به تازگی با خبرهایی از اثرgta online مواجه شده ایم که مبتنی بر آن کاربرها قادر هستند با استفاده از بروز رسانی این اثر اتومبیل های adversare که از آن صحبت کردیم را در اختیار داشته باشند.
این خبر ها همچنین از درون مایه های دیگری صحبت کرده اند که بازیکن با استفاده از آن ها در قسمت گروهی بازی Playstation به بخشی تازه به اسم hardest target دسترسی پیدا خواهند نمود. این قسمت این گونه طراحی شده است که دو گروه در برابر یکدیگر ایستادگی می کنند و تلاش خود را برای از پا در آوردن یکدیگر به کار می گیرند. به عبارتی می شود گفت که برنده این بخش تیمی خواهد بود که موفق شود هدف به خصوص گروه مخالف خود را از بین ببرد.

چالش برانگیزتر شدن حالت Hardest Target

سازنده های بازی درباب این قسمت گفته اند که برای چالش برانگیزتر شدن این قسمت بازیکن ها مجاز خواهند بود که در لحظه به لحظه هدف مخصوص خود به تغییر مکانی که هستند بپردازند. همچنین باید اضافه کرد تا تاریخ پنج فوریه بازیکن ها با پیوستن به وضعیتی تازه قادر خواهند بود که از مقدار ۲ برابر rp ،sgta استفاده نمایند. همانگونه که اشاره کردیم راک استار مانند همیشه اتومبیلی تازه را نیز در محتویات هفتگی خود خواهند گنجاند.

در این هفته شما با ماشینی که دارای چهار در می باشد و نام آن نیز pfister neon electric spoorts برخورد خواهید کرد و شما قادر خواهید بود که از فروشگاه legendary motorsport با پرداختن هزینه از آن بهره مند شوید. در نهایت باید اضافه کرد که امتیازهای مخصوصی جهت ceo ، gunrnner اعمال شده و این امتیازها را اینگونه می توان در نظر گرفت که بیست و پنج درصد sgta به مقداری بالاتر جهت special cargo deliveries و بیست و پنج درصد جهت research، manufacturing gunrunning بازیکن ها در اختیار خواهند داشت.

با توجه به خبر هایی که به گوش ما رسیده است adversary تنها درون مایه ای نمی باشد که به این قسمت افزود شده اخیرا سازنده ها air quota را نیز ارائه داده بودند که بازیکن ها با بهره گرفتن از آن وسیله های نقلیه هوایی به مبارزه مشغول می شدند. اثر gta onlin به واسطه اثر gta v در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت همچنین باید افزود که این اثر در حال حاضر بر روی کنسول های پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس با کس وان قابلیت اجرا خواهد داشت.

حالت Hardest Target بازی GTA Online
حالت Hardest Target بازی GTA Online

اثر gta v در تاریخ ۲۰۰۷ روانه بازار شد. پس از اینکه این بازی در اختیار کاربر ها قرار گرفت بازی سازی های زیادی اثر های گوناگونی درباب اثر های دنیای آزاد ارائه دادند که تعدادی از آن ها نیز موفق شدند خاطره ای فراموش نشدنی برای گیمر ها و فروشی بالا برای سازنده ها را رقم بزنند. اما طرفدار های این سبک از بازی ها مدت زمان زیادی را در انتظار ارائه اثر جدید کمپانی راک استار و سری تازه از اثر gta به سر می بردند تا دوباره موفق شود مرز اثرهای دنیای آزاد را وسعت بخشد و مفهوم جدیدی از آن را در اختیار هوادار ها قرار دهد.

این اثر قطعا باعث حیرت بازیکن ها خواهد شد و حتی چیزی فراتر از توقع بازیکن ها در اختیارشان قرار خواهد گرفت. محتوای داستانی این اثر از سه کاراکتر اول این اثر با نام های فرانکیل، مایکل و ترور تشکیل شده است. این سه با یکدیگر از زمان های گذشته دوست بوده اند. این اثر این گونه شروع میابد که دو کاراکتر ترور و مایکل در کنار یک کاراکتر دیگری که آن ها را همراهی می کند تصمیم می گیرند بانکی را مورد حمله مسلحانه قرار دهند اما مامورهای پلیس آن ها را غافلگیر می کنند و آن ها مجبور می شوند که پا به فرار بگذارند.

مایکل با اصابت گلوله از طرف مامورین اسیب میبیند و ترور فکر می نماید که او از پا در آمده است و همین موضوع به عاملی تبدیل می شود که او به تنهایی به گریختن از دست مامورها دست بزند. مایکل نیز تصور می نماید که ترور به دست مامورهای پلیس افتاده است. تصورات آن ها باعث می شود که آن ها دوباره با یکدیگر دیدار ننمایند. در ادامه داستان چندین سال بعد را روایت می کند جایی که کاراکتر مایکل خانواده تشکیل داده است و اتفاق هایی در داستان پیش خواهد آمد که بار دیگر ترور و مایکل با یکدیگر دیدار نمایند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =