آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance

آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance

در جدید ترین اخبار این کمپانی آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance را برای این بازی معرفی کرده است .در آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance ویژگی جذابی به نام اعتراف در کلیسا اضافه شده است که به شما کمک میکند از گناه ها پاک شوید و شخرت که یک ویژگی مهم در باری است را افزایش دهید.

آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance
آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance

همیشه گیمر ها انتظار بازی های خوب و‌قوی را از کمپانی های بزرگ دارند اما گاهی کمپانی های کوچک یک بازی خلق میکنند که شاید کمپانی های بزرگ هیچوقت جرات خلق آن بازی را نداشته باشند بازی هایی که با توجه به اینکه کمپانی عرضه کننده اش کوچک است گیمر ها انتظار یک بازی ساده را دارند اما بعد از انتشار متوجه یک شاهکار میشوند .کمپانی Warhorse جزو این کمپانی هاست .این کمپانی هیچ‌ پروژه بزرگ‌ و معروفی در لیست خود ندارد و اولین پروژه بزرگ و جهانی اش بازی Kingdom Come: Deliverance است .
این بازی از همان ابتدای معرفی اش توانست نظر گیمر هارا به سوی خود جلب کند . البته گیمر ها اعتقاد داشتند که صرفا تریلر های این بازی جذاب هستند و پس از معرفی بازی این کیفیت را نخواهد داشت . اما این کمپانی اطمینان میداد به گیمر ها که بتواند بازی ای عرضه کند که همه را میخکوب کند .
بعد از عرضه این بازی و انتشار طوفانی اش نظر گیمر ها تغییر کرد . همهه مطمعن شدند که با یک شاهکار رو به رو هستند . با توجه به بی سابقه بودن کمپانی Warhorse توانسته بود یک بازی خلق کند که خلقش برای کمپانی های سابقه دار نیز سخت بود .
از همان ابتدای بازی شما با داستان غنی و بزرگی رو به رو میشود .(خطر اسپویل) بعد از مرگ شاه چارلز چهارم در سال ۱۴۰۳ داستان شروع میشود . این شاه در بین مردم در کشور بوهمیا بسیار محبوب بوده است و در نتیجه پس از مرگ این شاه کشور دچار هرج و مرج میشود و این شما هستید که باید با این هرج و مرج ها مبارزه کنید .

آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance
آپدیت بازی Kingdom Come Deliverance

با ادامه مقاله آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance همراه باشید

البته در ابتدای بازی شخصیت اصلی بازی یعنی هنری بسیار سر خوش و خوشحال سات و باید بدهی شخصی را که به پدرش داشت را بکیرد و بابت این موضوع خیلی خوشحال است .
اما کمی بعد داستان تغییر میکند و مشکلات پیش رو باعث تغییر زندگی کاراکترتان میشود .داستان این بازی بسیار غنی و قوی است و ما میتوانیم تمامی مشکلات بازی را با داستان قوی بپوشانیم .اکر علاقه به تاریخ و داستان های تاریخی داشته باشید این بازی برای شما یک شاهکار است . این بازی داستان واقعی ای را روایت میکند و آنقدر روایتش شیرین است که شنا را به آن دوران میبرد و غرق خود میکند .این بازی Open World است و شما را در نقشه ای بزرگ رها میکند . البته این نقشه بزرگ و جهان باز صرفا یک ویژگی خوب نیست
شما در این نقشه بزرگ هیچ ویژگی ای جذابی بجزگرتفیک خیره کننده ای نمیبینید و در واقع یک نقشه مرده است و حالت پویا ای ندارد . هرچند که گرافیکش بسیار جذاب طراحی شده است . البته از این دور نشویم که این کمپانی اولین تجربه اش است و این مشکلات عادی است .
اما بخش مبارزه با سلاح سرد این بازیپلی استیشن به قدری قوی طراحی شده که میتوان آن را با بازی های روز و مطرح مقایسه کرد . اگر علاقه به مبارزه با سلاح های سرد داشته باشید این بازی کاملا میتواند شما را راضی کند .
آنقدر مبارزات به خوبی طراحی شده اند که شاید شما ساعت ها پای آن بنشینید و اصلا متوجه کذر زمان نشوید و بتوانید تمام مدت بازی را لذت ببرید .
با توجه به مشکلات بازی کمپانی Warhorse تا به انروز پشتیبانی خوبی از این بازی داشته است .در جدید ترین اخبار این کمپانی آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance را برای این بازی معرفی کرده است .در آپدیت جدید بازی Kingdom Come Deliverance ویژگی جذابی به نام اعتراف در کلیسا اضافه شده است که به شما کمک میکند از گناه ها پاک شوید و شخرت که یک ویژگی مهم در باری است را افزایش دهید .
همچنین کتاب هایی در نقشه قرار کرفته اند که تعدادشان ۱۶ عدد است و داستان های قوم های مختلف را روایت میکنند که شما میتوانید آن هارا پیدا کنید .علاوه بر آن Dlc جدیدی معرفی شده است که در نمایشگاه E3  به طور کامل معرفی خواهد شد .همچنین ماموریت جدید تحت نام Lost and Found به بازی اضافه شده است که بسیار جذاب است .
البته این بازی بهبود های بسیارس در روند بازی به همراه خواهد داشت از جمله رفع مشکلات و باگ ها ، بهبود هوش مصنوعی Npc  ها و همچنین رفع مشکلات ذخیره بازی و … که شما میتوانید نسخه مامل را در صفحه خبری این بازی و وبسایت این بازی بخوانید .نظرات خود را پیرامون این بازی موفق و اپدیت جدیدش با ما در میان بگذارید .

 

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =