انتشار آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes 2

کاراکترسازیها در آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes

استودیو ترولرز تیلز برادران وارنر آپدیت بازی LEGO marvel Super Heroes 2 به نام Runaways را منتشر کردند. حوادث در شهری واقع در لس‌ آنجلس به نام مارین ویراریوم که در زیرآب است، اتفاق می افتد. این بسته الحاقی شخصیت های نیکو مینورو، چیس استلین، الکس وایلدر، کارولینادین، مولی هیز، اولدلیس و گرترود یورکس را شامل می شود.

آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes
آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes

این بازی برای پلت‌فرم های ایکس باکس وان، PC، نیتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ در اختیار کاربران قرار گرفته است. بهتر است کمی بیشتر با بازی LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 آشنا بشویم. داستان این بازی دنباله روی اتفاقات نسخه ی اول ساخته شده در سال ۲۰۱۳ است. موضوع این بازی در مورد اتفاقات خیره کننده ای از مراقبان کهکشان در Xander برای دفاع از نیروهای نوا آغاز می شود.

کانگ به همراه سفینه اش اقدام به جمع آوری تمام قدرت ها و جهان های موازی مارول می شود و به ترکیب کردن آن ها می پردازد تا شهر فیزیکی جدید به نام chronopolis بسازد. در حین گسترش داستان اصلی، انتقام جویان و سایر قهرمان ها از سر تا سر جهان مارول، قدرت های خود را جمع می کنند تا بتوانند قطعه های کریستالی به نام Nexus را پیدا کنند. این کریستال ها که در سراسر Chronopolis پراکنده هستند در هر مرحله از بازی یکی از کریستال ها را پیدا می کنید.

گرافیک بازی LEGO Marvel Super Heroes 2

در مورد گرافیک بازی باید گفت که گرافیک بازی از بازی های گذشته لگو، پبشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. هم چنین طراحی کاراکتر ها با بهترین جزئیات انجام شده است. شهر Chronopolis. تصویر خوبی پیدا کرده است و سازندگان بازی طراحی خوبی برای این شهر انجام داده اند. در همه ی مرحله ها تنوع محیط کاملاً مشهود است. در مورد گیم پلی بازی این طور می شود گفت که این بازی نسبت به نسخه های قبلی خیلی بهتر شده است.

در واقع با قرار دادن معما ها، پازل ها و دشمنان در درون بازی، باعث جذابیت بازی شده است. هم چنین در این بازی شخصیت های مهم مثل مردعنکبوتی، کاپیتان مارول، کامالا خان، دکتر استرنج و کاپیتان آمریکا را شخصیت پردازی کرده اند. در واقع وجود شخصیت های متنوع که بعضی از آن ها هم قدرت های جدیدی پیدا کرده اند باعث جذابیت بازی می شود. این بازی یکی از مارولی ترین بازی ها است.

شما در طول مسیر بازی با گروه های مختلف ابر قهرمانی سروکار دارید که پس از رد کردن مرحله های داستان بازی می توانید در دنیای بازی چرخی بزنید و کاراکتر های جدید را در اختیار بگیرید، مسابقه ها را انجام بدهید و به جمع آوری مکعب های طلایی بپردازید و یا به نجات استن لی از مخمصه هایش بپردازید. قسمت های طنز آمیز و خنده دار بازی زیاد هستند و این شما را حسابی سرگرم می کند.

کاراکترسازیها در آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes
کاراکتر سازیها در آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes

در بازی LEGO Marvel Super Heroes بخش کاراکتر سازیها و ساخت آدم جدید با پیشرفت زیادی رو به رو شده است و شما می توانید هر کاری را که می خواهید انجام بدهید یعنی غیر از تغییر صورت و چهره، توانایی دارید که نیروی کاراکتر ی را که می سازید هم مشخص کنید مثل بالا رفتن از دیوار، پرت کردن لیزر، مشت زدن و… نکته ی جالب و جذاب بازی این است که در نسخه ی اول ماریا هیل راجع به مکان و مرحله ی بازی، قبل از مرحله توضیح می داد اما در این نسخه از بازی، جیمسون این کار را به عهده دارد که این موضوع باعث طنز آمیز شدن بازی می شود.

نکات منفی آپدیت بازی LEGO Marvel Super Heroes 2

اما در مورد این بازی نکات منفی نیز وجود دارد. یکی از آن ها تغییر صدا پیشه ها نسبت به نسخه ی اول است و کسانی دیگر صدا پیشگی را به عهده گرفته اند. نکته ی منفی دیگر این بازی وقتی مشهود می شود که شما مشغول پرواز کردن هستید و دوربین بازی باعث گیج شدن شما می شود البته فیلمبرداری و دوربین نسبت به نسخه ی اول پیشرفت کرده است اما هنوز جای ارتقاء و پیشرفت دارد. به طور کلی بازی LEGO marvel Super Heroes 2 یک بازی خوب از مارول و لگو است. این بازی می تواند شما را هیجان زده بکند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 7 =