جزئیات و انتشار محتویات انحصاری بازی Red Dead Online

آپدیت بازی Red Dead Online

به تازگی از طریق آپدیت جدیدی که برای قسمت آنلاین در بازی Red Dead Redemption2 یعنی بازی Red Dead Online صورت گرفت، باعث شد که این بازی دیگر در حالت بتا وجود نداشته باشد و در حقیقت این به روز رسانی این بازی را به شکل رسمی در اختیار گیمر ها گذاشت.

آپدیت بازی Red Dead Online
بازی Red Dead Online

کمپانی راک استار اخیرا یک به روز رسانی جدید برای بازی Red Dead Online ارائه کرده است که امکان اختیار کارابران به سلاح و موارد مرتبط به آیتم های انحصاری را در زمان بندی جدید می دهد.

به تازگی از طریق آپدیت جدیدی که برای قسمت آنلاین بازی Red Dead Redemption2 یعنی بازی Red Dead Online صورت گرفت، باعث شد که این بازی دیگر در حالت بتا وجود نداشته باشد و در حقیقت این به روز رسانی بازی را به شکل رسمی در اختیار گیمر ها گذاشت. آنچه که از آخرین اطلاعات ارائه شده در دسترس است، هم اکنون نیز Rockstar Games، به عنوان شرکت تولید کننده و ارائه دهنده بازی Red Dead Online یک نوع آپدیت دیگر را برای کاربران ارائه کرده است. در واقع گیمر ها با در اختیار داشتن این به روز رسانی می توانند از Free Roam های بیشتر هم استفاده کنند و از لحاظ انحصار زمانی نیز این بازی برای پلی استیشن ۴ طراحی شده است.

دارندگان پلی استیشن ۴

برای گیمر هایی که از PS4 استفاده می کنند، یک سلاح با نام Ancient Tomahawk در دسترس است که گیمر ها باید آن را خریداری کنند. وجود دو حالت خاص با عنوان Shodown دراین بازی در  اختیار گیمر هاست. بتل رویال شکل اولین حالت در نظر گرفته شده می باشد. شکل رقابت گیمر ها در این بازی به حالت Make It Count انجام می شود و برنده این رقابت فردی است که در آخر زنده بماند. جالب است بدانید در این رقابت گیمر ها با همان سلاح Ancient Tomahawk با هم مبارزه می کنند.

شخصیت های بازی رد دد آنلاین

در این نسخه از بازی red dead redemption آنچنان به بخش واقع گرایانه شخصیت ها و کاراکتر ها دقت شده است که نحوه دویدن و راه رفتن و حتی غذا خوردن شخصیت ها فرق زیادی با واقعیت ندارد و شرکت rockstar games از این نظر به تمام جنبه ها فکر کرده و برای هر کدام تعبیری اندیشیده است. البته این نکته را هم باید گفت که درست است در این نسخه به جزئیات اهمیت داده شده ولی این موضوع باعث نمی شود که گیمر حواسش از خط اصلی داستان منحرف شود و هدف بازی را فراموش کند.

اسب ها در بازی

در این بازی تعدادی اسب موجود است اما تنها اسبی که انرژی فوق العاده ای در بازی دارد و گیمر ها به خوبی از آن بهره می برند با نام Perlino Andaalusian است. قبلا گفتیم که نخستین حالت در این بازی با نام بتل رویال است. دومین حالت خاص shodown برای گیمر ها در بازی PS4، حالت Last Stand است. در این حالت  سعی و تلاش گیمر ها به بقا است. وجود لباس ها و Emote ها نیز از دیگر محتویات زمان بندی شده در این بازی است.

تا زمان اعلام شده یعنی ۲۷ می، گیمر ها می توانند بدون داشتن پلی استیشن پلاس بازی Red Dead Online را در اختیار داشته باشند. فقط قبل از بازی با نسخه آنلاین نسخه، Red Dead Redemption 2 را هم داشته باشید. البته یک نوع آپدیت دیگر هم برای بازی Red Dead Online در تاریخ ۲۸ می در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آپدیت بازی Red Dead Online
بازی Red Dead Online

اطلاعاتی در رابطه با آپدیت بازی Red Dead Online

آپدیت تازه در این بازی، عنوان جدید دیگری به اسم Head For the Hills و چالش دیگری از Free Roam به نام Wild Animal Kills برای گیمر ها قرار داده شده است. تمامی گیمر هایی که از ایکس باکس وان استفاده می کنند بعد از حدود یک ماه این محتویات را در اختیارخواهند داشت.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، کمپانی Rockstar به همراه کمپانی Sony Interactive Entertainment از محتویات تازه ای برای بازی Red Dead Online ارائه کرده است. این محتویات برای افرادی که پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را در اختیار دارند، قابل دسترس است. در واقع تعدادی از محتویات با عنوان لباس، Grizzlies Outlaw، اسب خرمایی رنگ (اسبی که از جنس پوست تمساح تولید شده است) و یک سلاح کمری، که با عنوان روولور و با یک طرح با نام High Roller Double Action در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لباس Grizzlies Outlaw

لباس Grizzlies Outlaw که از همان ساعات اول ارائه بازی در اختیار گیمر ها قرار گرفت، بیشتر از هر چیزی شکل ظاهری این لباس برای کاربران حائز اهمیت است و به جز این موارد از این لباس خاصیت دیگری را نمی توان انتظار داشت. در مورد اسب خرمایی رنگ هم این نکته را باید گفت که این اسب نیز از همان ساعات اولیه بازی Red Dead Online در دسترس گیمر ها قرار گرفت و از ویژگی های بارز این اسب سرعت فوق العاده، میزان هدایت پذیری آن است. دو عامل مهمی که در افزایش سرعت اسب نقش دارد، یکی عامل سلامتی و دیگر عامل استقامت یا همان Stamina است. مسئله مهم دیگر در این بازی وجود یک اسلحه به نام روولور است، این اسلحه در مقایسه با دیگر اسلحه های روولور و دارا بودن حالت نواخت بالا برای زمان سوار کاری فوق العاده مناسب است.

شخصیت اصلی داستان

شخصیت اصلی داستان این نسخه از بازی، آرتور مورگان است و تقریبا می توان گفت که یکی از اصلی ترین افراد گروه که تلاش زیادی برای حفظ اموال این گروه انجام می دهد. در نسخه قبلی این بازی، داستان حول محور یک نفر می چرخید ولی در این نسخه از بازی، داستان حول محور گروه می چرخد. این نسخه بازی از تنوع داستانی بالایی برخوردار است و به جرعت می توان گفت که داستان و دیالوگ های بازی بسیار پخته و عالی نوشته شده اند و به شخصیت های داستان روح و روان بخشیده است.

آیتم های رایگان

نکته جالب توجه دیگر در مورد تمامی آیتم های موجود در این بازی اعم از اسلحه ها و یا این اسب عربی این است که همه این آیتم ها به شکل کاملا رایگان در اختیار گیمر قرار خواهد گرفت. حالت ویژه دیگر نیز برای مبارزه وجود دارد که با عنوان Facing Mode در اختیار بازیکنان است. که با فعال کردن این حالت گیمر ها می توانند در مبارزه به خوبی از خود دفاع کنند.

تمام گیمر هایی که بازی ایکس باکس وان را در اختیار دارند از همان روزهای اول بازی Red Dead Online می توانند از این موارد جذاب و مهیج در بازی استفاده کنند و از آن ها لذت ببرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =