آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

Fallen Order

کاربران کنسول بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی های شخصی این امکان را دارند تا نسخه جدید و آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را در پلتفرم مورد نظر خود دنبال نمایند. این بازی برای حضور در پرطرفدارترین پلتفرم های بازی طراحی و تولید شده است و جذابیت های آن نیز باعث شده تا تمام کاربران در پلتفرم های یاد شده برای یک بار هم که شده فضای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه نمایند.

Fallen Order
Fallen Order

بازی های اکشن و ماجراجویی سری استار وارز مانند خود فیلم استار وارز به دلیل جذابیت های اکشنی که در آنها وجود دارد مورد لطف و علاقه بسیاری از گیمرها قرار گرفته و هر گیمری چه حرفه ای و چه مبتدی با یکی از سری های این بازی خاطرات خوبی برای خود رقم زده است.

در همین اول کلام باید عرض کنیم که  اگر مثل ما معتاد بازی های جذاب هستید و بعد از ورود به فضای این بازی ها نمی توانید جلوی خود را بگرید، اصلاً فکر بازی استار وارز را از سر خود بیرون کنید. این بازی هیجان انگیز و مبارزه ای به قدری آدرنالین خون شما را بالا خواهد برد که همه بازی های کامپیوتری دور و بر خود را رها کرده و مشغول سپری کردن مراحل Star Wars Jedi: Fallen Order خواهید شد.

اکران بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

چندی پیش شرکت توسعه دهنده بازی های کامپیوتری EA به همکاری شرکت معتبر و معروف Respawn اقدام به معرفی نسخه جدیدی از سری بازی های سرگرم کننده و جذاب استار وارز با نام Star Wars Jedi: Fallen Order نمودند که مطابق انتظار با استقبال گسترده هواداران و کاربران روبرو شد. این بازی نیز مسیر سری های قبلی این بازی را در پیش گرفت، اما یک مشکل بزرگ در مسیر وجود داشت.

برخلاف انتظار خیلی روی ساختار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order کار نشده بود و این بازی پر از باگ هایی بود که تقریباً هیچ گیمری را تا پایان آن جلوی کنسول بازی نگه نمی داشت. برخی از این باگ ها برای گیمرهای حرفه ای بسیار اعصاب خرد کن بود. ادامه این روند شرکت های سازنده بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را وادار به ارائه یک نسخه جدید و آپدیت از این بازی نمود تا در آن باگ های موجود را رفع نموده و دوباره هیجان را به این بازی زیبا و جذاب وارد سازند.

آپدیت جدید

گیمرها . طرفداران بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بالاخره بعد از انتظاری که داشتند صاحب نسخه آپدیت شده این بازی شدند که قرار بود همه باگ ها و نقصان های نمونه قبلی در آن رفع شده باشد. البته تعداد زیادی از این باگ ها در آپدیت جدید ارائه شده توسط دو شرکت EA و Respawn رفع شدند و این تغییرات به اندازه ای بود که دوباره گیمرهای عاشق این بازی را به پشت کنسول بازی بکشاند، اما همچنان نقطه ضعف های بزرگی در این بازی به چشم می خورد که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

میزبانان آپدیت جدید Star Wars Jedi: Fallen Order

کاربران کنسول بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی های شخصی این امکان را دارند تا نسخه جدید و آپدیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را در پلتفرم مورد نظر خود دنبال نمایند. این بازی برای حضور در پرطرفدارترین پلتفرم های بازی طراحی و تولید شده است و جذابیت های آن نیز باعث شده تا تمام کاربران در پلتفرم های یاد شده برای یک بار هم که شده فضای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه نمایند.

در آپدیت جدید Star Wars Jedi: Fallen Order چه مشکلاتی حل شده است؟

البته که بسیاری از باگ های موجود در نسخه قبلی در نسخه آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order کاملاً رفع شده اند و کاربران می توانند بدون بسیاری از ایرادات بزرگ قبلی از فضای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لذت ببرند.

Fallen Order
Fallen Order

یکی از تغییرات ایجاد شده در آپدیت جدید  Star Wars Jedi: Fallen Order مربوط به شخصیت Cal می شود. در نسخه جدید این شخصیت از نظر ویژگی هایی مانند سرعت واکنش های متناوب، پرش ها و حملات بسیار بهتر و سریع تر شده است. تغییرات حاصل شده به قدری بوده که گیمرهای احساس شخصیت جدیدی نسبت به آن را در آپدیت جدید داشته اند.
یکی از باگ های عجیب و غریب موجود در نسخه اولیه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رفتار اشتباه ضربات چاقو و صعود و فرود ها در آن بود که این مشکل به صورت کامل در آپدیت جدید این بازی رفع شده است.

مشکل بسیار بزرگ و اساسی که همه کاربران به آن اذعان داشته اند، تداخل فایل های صوتی پخش شده در جریان بازی بود که گاهی اوقات به شدت می توانست روی اعصاب شنونده باشد. جابجایی برخی فایل ها و پخش های ناهماهنگ کل هیجان این بازی را در نسخه قبلی از بین برده و تمام حواس گیمر را پرت می نمود. در نسخه جدید شاهد هستیم که این باگ نیز کاملاً برطرف شده و شما می توانید با حواس جمع و راحت به هنرنمایی های خود در فضای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بپردازید. البته اگر استعداد کافی در آن را داشته باشید.

باگ های مربوط به برخوردهای Zeffo و Bogano نیز در نسخه جدید کاملاً رفع شده است و دیگر این مشکل نیز در مسیر مبارزه برای گیمرها پیش نخواهد آمد.

احساس یک بازی جذاب  واقعی اتفاق عمده ای که در نسخه جدید و آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رخ داده است، واقعی تر شدن هیجانات این بازی است. دیگر هیچ مزاحمتی مخصوصاً در هنگام برخوردهای هیجان انگیز بازی وجود نداشته و کاربر با خیال راحت می تواند فضای پر از هیاهو و مبارزه بازی را در نسخه جدید دنبال نماید.

یکی از مهم ترین لذت های بازی های مبارزه ای و اکشن مانند بازی Star Wars Jedi: Fallen Order عدم قطع بازی و عدم وجود مزاحمت های محیطی در بازی است. گرافیک بالای این بازی در همان نسخه اولیه هم کاملاً مشهود بود و شاید یکی از دلایل مهمی که در همان ابتدا کاربران زیادی را به سمت حضور در فضای این بازی کشاند، همین گرافیک بالا و بی نظیری بود که در آن تعبیه شده بود.

آیا ریسپاون از عهده یک بازی هیجان انگیز جدید نیز برآمده است؟

نسخه های قبلی بسری بازی های جنگ ستارگان همگی با استقبال خوبی روبرو شده بود. اما این دلیل کافی برای محبوبیت Star Wars Jedi: Fallen Order نبود و از ریسپاون انتظار می رفت که بهترین کیفیت خود را برای سری جدید این بازی ارائه نماید. سلیقه ها و دیدگاه های گیمرهای حرفه ای بازی های کامپیوتری نسبت به چند سال قبل بسیار تغییر کرده و از این رو ارائه نسخه های مشابه نیز نمی توانست کیفیت مطلوبی را برای سری جدید بازی استار وارز برای مخاطبین به دنبال داشته باشد.

تلاش ریسپاون برای ارائه جذابیت بالای Star Wars Jedi: Fallen Order گویا نتیجه بخش بود. آنها در روایت داستان و گرافیک و شخصیت سازی عالی عمل کردن و قدرت این طراحی به قدری بالا بود که حتی باگ های نسخه اولیه نیز خیلی به چشم نیامد و کاربران را از این بازی جذاب و هیجان انگیز نا امید نکرد.

البته خوشبختانه این کمپانی خیلی زود متوجه این باگ ها شده و در اسرع وقت نمونه جدیدی را با برطرف نمودن مشکلات قبلی که در بندهای بالا به آنها اشاره نمودیم، روانه بازار کرد. کسانی که از سیستم ای شخصی و کنسول های بازی خود برای اجرای نسخه قبلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order استفاده می نمودند، اکنون می توانند با اتصال به اینترنت و ورد به قسمت آپدیت این بازی، نسخه بازی خود را به نسخه جدید بازی تغییر داده و به روز رسانی نمایند.

سختی های قرار داده شده در مراحل مختلف بازی در نسخه آپدیت جدید با هیجان تر و دلهره آور تر شده و کاربر را به راحتی پشت سیستم خود میخکوب می نماید.
 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =