انتشار جزئیات آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Origins PS4

بازی Assassin’s Creed Origins کمپانی Ubisoft

جزئیات جدیدی که کمپانی Ubisoft برای بازی Assassin’s Creed Origins خود در نظر گرفته بود، در تاریخ ۲۰ فوریه منتشر شد. بر اساس این محتویاتی که اضافه شده، کاربران این بازی همانند توریستی که با استفاده از دستگاهی که می تواند زمان را جابجا کند، به اقسام نقاط پلان بازی در مصر باستان سفر کنند.

بازی Assassin’s Creed Origins
بازی Assassin’s Creed Origins

جزئیات جدیدی که کمپانی Ubisoft برای بازی Assassin’s Creed Origins خود در نظر گرفته بود، در تاریخ ۲۰ فوریه منتشر شد. بر اساس این محتویاتی که اضافه شده، کاربران این بازی همانند توریستی که با استفاده از دستگاهی که می تواند زمان را جابجا کند، به اقسام نقاط پلان بازی در مصر باستان سفر کنند. در این بروز رسانی که حالت “دیسکاوری تور” برای آن فعال شده، افراد می توانند با کمک ۷۵ تور کمک کننده، به گشت زنی در محیط بازی بپردازند و از این تفریحی که برایشان مقدور شده، نهایت لذت را ببرند.
علاوه بر ویژگی خوبی که توضیح داده شد، می توان به مورد دیگری اشاره کرد که به شما اجازه می دهد شروع دوباره ای از بازی PS4 را تجربه کنید و البته با این تفاوت که این بار تمامی آپدیت ها از قبیل لباس ها و سلاح هایی که در طول بازی بدست آورده اید را خواهید داشت. این ویژگی به لطف قابلیت “نیو گیم پلاس” می باشد که در این بسته ی افزودنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
گرچه به غیر از این قابلیت های منحصر به فردی که در اختیار شما قرار گرفته است، ویژگی ها و تغییرات دیگری هم شامل حال این بازی شده، که البته بعضی از این آپدیت ها فقط قابل مشاهده بر روی دستگاه های PC مبتنی بر سیستم عامل ویندوز می باشد. البته برای معرفی بهتر این بسته الحاقی و بیان اهداف این بازی به صورت واضح تر، کمپانی Ubisoft برای این بسته، تریلری در نظر گرفته است که در آن حالت “دیسکاوری تور” توضیح داده شده است.حجم بسته های الحاقی برای کنسول ها و دستگاه های مختلف، متفاوت است.
حجم این بسته برای کنسول Xbox One، برابر ۵.۵ گیگابایت خواهد بود و همین بسته برای PlayStation4 5.3 گیگ، Uplay برابر ۴.۸ و در نهایت برای Steam برابر ۲.۶ گیگ می باشد. اگر شما تمایل دارید که اطلاعات بیشتر و کامل تری از این بسته در اختیار شما قرار بگیرد، می توانید با مراجعه به منابع مختلف، از آن ها با خبر شوید. خوشبختانه بازی “اساسینز کرید اُریحینز” در حال حاضر قابل دسترس برای دستگاه های نظیر PlayStation ۴، Xbox One و PC می باشد و کاربران می توانند با توجه به دستگاهی که در اختیار دارند از این بازی مهیج لذت ببرند.

بازی Assassin’s Creed Origins کمپانی Ubisoft
بازی Assassin’s Creed Origins کمپانی Ubisoft

کمپانی Ubisoft در مورد میزان فروش بازی Assassin’s Creed Origins

طبق بیانیه ای که کمپانی Ubisoft در رسانه ها منتشر کرده است، فروش بیشتر این بازی نسبت به نسخه قبلی این بازی بوده است که نشان از افزایش محتوای جذاب تر نسبت به نسخه قبلی این بازی بوده که در نتیجه ی آن، دوبرابر بیشتر فروش رفته است. این بازی توانسته نمره ی قابل قبولی از سایت های معتبر کسب کند که شرح کوتاهی از این بازی را در ادامه در اختیارتان قرار می دهیم.
هنگامی که شما به صورت یک بازیکن به این بازی وارد می شوید، در ابتدا از داستان زیبای این مجموعه و همچنین موسیقی متن بسیار دلنشین این بازی شگفت زده می شوید و لذت می برید. اما بعد از مدتی که از شروع بازی گذشت، احتمال دارد که از روند بازی خسته شوید و تکراری بودن آن شما را دلسرد کند. این بازی نسبت به نسخه ی قبلی علاوه بر آنچه که خدمتتان گفته شده، پیشرفت و تغییری بر روی گرافیک این بازی اعمال نشده است که شاید برای این مجموعه نقاطی از ضعف به شمار بیاید.
با جود تلاش های زیاد سازندگان این بازی برای افزایش نقش آفرینی بازیکنان و بهبود گیم پلی بازی و همچنین تغییر و ایجاد سبک مبارزات تازه و جدید، متاسفانه این کمپانی نتوانسته به طور کامل دل کاربران خود را بدست آورد و وجود باگ های متفاوت و ایرادهای بزرگ، بر روی روند بازی تأثیر مضاعفی گذاشته و لذت تجربه ی این بازی را گاهی از بین می برد.
چنانچه شما در خرید این محصول از کمپانی Ubisoft شک دارید، می توانید برای از بین بردن این تردید از ویدئوهایی در آن به تحلیل بازی و نمایش نمایی از بازی پرداخته اند بپردازید و همچنین وجود نقدهایی که از این بازی، که هم به صورت فیلم و ویدئو و هم به صورت مقاله هستند، بهره ببرید. در این مسیر استفاده از تریلرهایی که برای این بازی در سایت های مختلف قرار گرفته، به شما کمک دوچندان خواهد کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =