آپدیت جدید بازی For Honor با انتشار Marching Fire

For Honor PS4

سازنده ی بازی For Horner کمپانی Ubisoft خبری مبنی بر آپدیت جدید این بازی با عنوان Marching Fire منتشر و بیان نموده این آپدیت در اختیار عموم قرار می گیرد. هم اکنون کاربران هوادار For Horner این قابلیت را دارند که با بروز رسانی این بازی به نسخه ی Marching Fire از سبک مبارزاتی جدیدی که برای این بروزرسانی در نظر گرفته شده است و Wu Tang نام دارد استفاده و لذت ببرند.

در این بسته ی الحاقی یک گروه جدید را به بازی اضافه می کند که قابلیت های زیادی را با خود به ارمغان می آورند. این گروه Faction نام دارند که شامل ۴ قهرمان چینی می باشند که پس از باز کردن بازی این مبارزان Wu Lin آزاد شده و به دنیای بازی پا می گذارند. جدای از افزوده شدن کاراکتر های جدید ما در این بازی شاهد حالت های مختلف تازه ای همچون افزوده شدن حالت Breach، تغییرات رابط کاربری و همچنین صفحات پیروزی و امکاناتی نظیر این ها می باشیم.

For Honor PS4
For Honor PS4

از قابلیت های حال Breach این است که گیمر ها به دو گروه تقسیم شده و معمولا به شکل گروه های ۴ در برابر ۴ می باشد و در حالی که یکی از گروه ها باید از قلعه دفاع کنند، عده ای دیگر با استفاده از یک دژکوب، حمله به قلعه را پیش می گیرند. علاوه بر موارد ذکر شده، این بسته ی الحاقی یک حالت جدید را با عنوان آرکید (Arcade Mode) دارا می باشد که در این حالت شما به یک میدان شبیه ساز نبرد دسترسی پیدا می کنید و تمام مبارزات و همچنین وظایف و دشمنان زیادی با استفاده از یک هوش مصنوعی کنترل می شوند.

در این قسمت شما می توانید به دو حالت تک نفره یا دونفره (co op) این مبارزه را پیش برده و به همراه دوستانتان تجربه کنید که این می تواند برای شما مکان خوبی برای شروع کار با یک قهرمان جدید به حساب بیاید چون با این کار باعث کسب شهرت برای کاراکتر ها می شود.چهار قهرمانی چینی که به کاراکترهای این بازی افزوده می شوند را در ادامه معرفی می کنیم.

اولین آن ها Tiandi با در دست داشتن شمشیر Dao، دیگر قهرمان می توان Jiang Jun را نام برد که یک گوآندو را نیز دارا می باشد، همچنین راهب Shaolin با چپ دست بودن و داشتن مشت، و در آخر نیز قهرمان Nuxia را می بینیم که با دو شمشیر قلاب دار ظاهر می شود. این کاراکتر ها با حضور خود در بازی For Honor نمایشی دیدنی اجرا کرده و به هیجان انگیز شدن بازی کمک بیش تری می کند.جدای از مواردی که ذکر شد و بیش تر به گیم پلی پلی استیشن ۴ بازی For Hornor مربوط می شود.

تغییراتی نیز در ظاهر منو های بازی صورت گرفته که مرتبط با اضافه شدن بسته ی الحاقی Marching Fire می باشد. همچنین این قابلیت DLC در بازی کاری کرده که کیفیت بازی بر روی پی سی ها نیز افزوده شود و حتی کسانی که از کامپیوترهایی با قابلیت ضعیف تر برخوردار می باشند نیز بتوانند عملکرد بهتری را در این نسخه داشته و در نتیجه خروجی بهتری را از بازی کسب کنند. بازی For Honor به آن دسته از افراد که همیشه دوست می داشتند نقش یک قرمان را در بازی تجربه کنند پیشنهاد می شود؛ برای مثال فیلم هایی چون تروی یا ارباب حلقه ها از این دسته می باشند که در آن ها یک قهرمان وارد شده و نتیجه ی همه چیز را تغییر می دهد.

با داشتن مبارزاتی هدفمند موفق می شوند در صحنه نبرد ها بدرخشند و توجه زیادی را به خود جلب کنند. اکنون با بهره بردن از کیفیت و گرافیک بالای For Honor و دارا بودن سیستم مبارزاتی واقع گرایانه در این بازی شما می توانید به آرزوی خود برسید و یک نبرد واقعی را تجربه کرده و به عنوان قهرمان اصلی میدان مبارزات وارد شوید و نتیجه را با قدرت های خود تعیین کنید و قطعا لذت زیادی را نیز از این تجربه خواهید برد.بازی محبوب For Honor ساخته ی شرکت موفق یوبی سافت موفق شد پس از انتشار، هواداران زیادی را به خود جذب کرده و در آخرین آمار تعداد بازی بازان در آن به چیزی حدود ۱۵ میلیون نفر رسیده است و همچنین توانسته نمرات و امتیازات بالایی را کسب کند.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + شانزده =