جزئیات حالت Co-op آپدیت جدید بازی Vikings – Wolves of Midgard PS4

بازی Vikings - Wolves of Midgard

بازی Vikings – Wolves of Midgard از جمله بازی های به نسبت موفق چند وقت اخیر می باشد که توانسته مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند و همین عامل سبب شده تا استودیو سازنده بازی آپدیت جدیدی از این بازی را منتشر کند، در آپدیت جدید این بازی ما شاهد اضافه شدن حالت Co-Op به بازی هستیم که این حالت باعث می شود تا بازیکن بتواند به صورت دو نفره بازی را به پیش ببرد

آپدیت بازی Vikings - Wolves of Midgard
بازی Vikings – Wolves of Midgard

امروزه بازی های پلی استیشن، اندروید، کامپیوتری و …. از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین کمپانی های مختلفی اقدام به ساخت بازی های پلی استیشن و … می کنند. بسیار از افراد اوقات فراغت خود را با استفاده از بازی های مهیج و هیجان انگیز پر می کنند. بسیاری از افراد نیز اخبار مربوط به آخرین نسخه بازی و ورود بازی های جدید توسط کمپانی ها و استودیو های معروف را دنبال می کنند تا به محض اطلاع از ورود بازی آن را خریداری و استفاده کنند.
بازی پلی استیشن Vikings – Wolves of Midgard یک بازی مهیج و جذاب می باشد که کاربران زیادی آن را دنبال می کنند، به تازگی استودیو سازنده این بازی آپدیت جدید این بازی را که شامل حالت Co-Op می باشد را به بازی اضافه نموده است. با توجه به آپدیت این بازی از این پس شما می توانید این بازی مهیج را به صورت همکاری دو نفره به بازی کنید و تجربه متفاوتی از بازی در کنار همدیگر را تجربه کنید. بازی Vikings – Wolves of Midgard از جمله بازی های به نسبت موفق می باشد که طی چند وقت اخیر توانسته رضایت بازیکنان را به دست آورد.
این بازی یک بازی نقش آفرینی می باشد. این بازی بر روی اکثر پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی قابل اجرا می باشد. بر اساس آخرین خبرهای منتشرشده توسط استودیو گیمز فارم آپدیت جدید این بازی برای تمامی پلتفرم ها منتشر شده است، که این بروزرسانی ویژگی های جدید و مختلفی را به بازی اضافه می کند. توجه داشته باشید که آپدیت بازی Vikings – Wolves of Midgard به صورت کاملا رایگان برای تمامی کنسول های بازی می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.
یکی از ویژگی های بارز آپدیت این بازی مهیج و جذاب اضافه شدن حالت Co-Op به بازی می باشد که این حالت در واقع همان حالت همکاری دو نفره آفلاین می باشد که تجربه متفاوتی را به بازیکن عرضه می کند. با استفاده از این حالت شما می توانید با کمک و همکاری دوست خود این بازی را به صورت دو نفره انجام دهید و به پیش ببرید و دشمنان را نابود کنید و با همکاری یکدیگر از بازی لذت ببرید.

بازی Vikings - Wolves of Midgard
کاراکترهای بازی Vikings – Wolves of Midgard

علاوه بر ایجاد تغییر در حالت دو نفره بازی در بخش مربوط به حالت New Game+ نیز تغییراتی ایجاد شده است که از این پس شما می توانید آیتم های مختلف بازی خود را به حالت New Game+ انتقال دهید و شاهد تجربه سختری روی این حالت خواهیم بود و محیطی متفاوتی را تجربه خواهید نمود. آپدیت جدید بازی قابلیت Stash را نیز به بازی اضافه می کند که بر این اساس شما می توانید با رفتن به بخش Viking Hub به آن دسترسی پیدا کنید و بخش ها و قسمت هایی را که لازم ندارید و از آنها استفاده نمی کنید را در این بخش ذخیره کنید، همچنین شما قادر خواهید بود بخش ها و آیتم های خود را با سایر بازیکنان در بخش چندنفره به اشتراک بگذارید.
علاوه بر تمامی تغییرات گفته شده در آپدیت بازی Vikings – Wolves of Midgar تغییرات کوچک و جزئی تری نیز در بازی اعمال شده است که از جمله این موارد می توان به تغییرات ایجادشده در تاثیر آیتم های لجندری و همچنین بهبود هایی در زمینه مقابله و مبارزه با دشمنان با استفاده از باس ها ایجاد شده است، که تمامی این تغییرات سبب شده تا شما محیط بازی جذابی را تجربه کنید و از بازی کردن خود لذت ببرید. این بازی همانطور که گفته شد بر روی اکثر پلتفرم ها قابل اجرا و بازی می باشد.

سخن پایانی در رابطه با بازی Vikings – Wolves of Midgard

بازی Vikings – Wolves of Midgard از جمله بازی های به نسبت موفق چند وقت اخیر می باشد که توانسته مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند و همین عامل سبب شده تا استودیو سازنده بازی آپدیت جدیدی از این بازی را منتشر کند، در آپدیت جدید این بازی ما شاهد اضافه شدن حالت Co-Op به بازی هستیم که این حالت باعث می شود تا بازیکن بتواند به صورت دو نفره بازی را به پیش ببرد و با همکاری دوست و همراه خود دشمنان را نابود کند.
توجه داشته باشید که بخش دو نفره بازی به صورت آفلاین می باشد و آپدیت این بازی نیز به صورت رایگان می باشد که پلتفرم های مختلف بازی می توانند از آن استفاده کنند. علاوه بر اضافه شدن بخش دونفره تغییرات دیگری نیز بر روی بازی اعمال شده است. اگر دوست دارید یک بازی دو نفره مهیج به همراه دوست خود انجام دهید پیشنهاد ما به شما انجام بازی Vikings – Wolves of Midgard می باشد، که تجربه جدیدی را به شما عرضه می کند تا بتوانید به همراه دوست خود یک بازی مهیج را انجام دهید و از آن لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 3 =