آپدیت جدید سایبرپانک ۲۰۷۷، باگ های بیشتری به بازی اضافه می کند

آپدیت جدید سایبرپانک 2077

آپدیت جدیدی که برای رفع برخی از مشکلات گریبانگیر سایبرپانک ۲۰۷۷، مطرح شده است، به طور غیر عمد باعث ایجاد یک باگ جدید، در روند پیشرفت بازی شده است. CD Projekt Red اخیراً در آپدیت جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ لیستی جهت رفع باگ و ثبات و بهبود بازی، منتشر کرده است که برخی از آن‌ها مانع پیشرفت بازیکنان در بازی می‌شدند.

با این حال، طبق زیرساخت بازی، علی رغم پرداختن به یک باگ قبلی ای که روند پیشرفت را متوقف کرده بود و شخصیت درون بازی Takemura نمی‌توانست یک تماس تلفنی مهم را در ماموریت Down in the Street برقرار کند، اکنون Takemura تماس می گیرد، اما هیچ چیزی نمی گوید، که این مقوله هنوز از پیشرفت بازی جلوگیری می‌کند.

گزارشات بازیکنان

یکی از بازیکنان گزارش داد: “به روزرسانی جدید تماس تلفنی اصلی داستان را با Takemura قطع کرد. بنابراین اکنون من نمی‌توانم قصه را ادامه دهم.” “من ۵ دقیقه صبر کردم و هیچ چیز تغییر نکرد.” دیگری اضافه کرد: “همین طور برای من. نمی توانم با این احمق که مرا قضاوت می کند کاری کنم.”

بازیکن دیگری گفته است: “من سعی کردم چندین سیو را به عقب برگردانم و قبل از اینکه او تماس بگیرد ذخیره‌های جدیدی ایجاد کردم و هر بار همان است”.

بازیکن دیگری تأیید کرد: “او تماس می‌گیرد. من اجازه می دهم خودکار جواب بدهد ولی زمانی که من جواب می‌دهم او فقط در گوشه‌ای می‌نشیند و مرا مسخره می‌کند.

هنگامی که وی با شما تماس گرفت، ۱۰۰٪ از هر شغلی و چه مشاغل جانبیباشد، شما دیگر متوقف شده‌اید. زیرا تا پایان تماس قادر به هیچ مکالمه‌ای با NPC نیستید. ” در زمان نوشتن مقاله، CDPR به طور علنی در خصوص این موضوع هیچ توضیح روشنی ارائه نکرده است.

اگرچه Patch 1.1 به انواع زیادی از باگ‌ها به صراحت پاسخ می‌دهد. CD Projekt می‌گوید این فقط آغاز یک سری به روزرسانی‌ها است که طی هفته‌های آینده با Patch 1.2 ادامه خواهد یافت که استودیو آن‌ها را “بزرگ‌تر” و “قابل توجه‌تر” توصیف کرده است.

اگر اخبار روز گذشته را کنار بگذاریم، Cyberpunk 2077 اکنون بزرگ‌ترین بازی دیجیتالی در همه زمان‌ها است. طبق یک تجزیه و تحلیل جدید، RPG فراتر از انتظار و فروش خیره کننده‌ای داشت( ۱۰.۲ میلیون نسخه در دسامبر ۲۰۲۰). که در آمد آن، بزرگ‌ترین فروش یک بازی در تمام دوران‌ها بر اساس درآمد دیجیتال و واحدهای دیجیتال فروخته شده بوده است.

در خبرهای دیگر، گفته شده، از مشتریان Cyberpunk 2077، که درخواست بازپرداخت داشتند، خواسته نشده است تا بازی را برگردانند.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =