آپدیت رایگان بازی Prey: Mooncrash با اسکین های جدید

بازی Prey: Mooncrash

استودیو Arkane در تازه ترین اخبار رسمی وبسایت خود اعلام کرد که هم اکنون جدیدترین آپدیت رایگان برای بازی Prey: Mooncrash، در دسترس کاربران قرار گرفته است. در این بروزرسانی شاهد وجود اسکین هایی برای اپراتور خواهیم بود. نحوه پردازش بازی ها و همینطور محتوی بازی Prey: Mooncrash در استودیو Arkane طوری طراحی شده است که به جای اینکه پس از کشته شدن بازیکنان، آنان را به چکپوینت برگرداند، به نقطه شروع بازی انتقال می دهد.

بازی Prey: Mooncrash
عکس بازی Prey: Mooncrash

استودیو Arkane، در آپدیت جدید خود برای بازی Prey: Mooncrash، حالت Rougue Moon را قرار داده است که در برگیرنده اسکین هایی برای اپراتور میباشد. جهت آشنایی با اسکین های معرفی شده اسامی آنها در ذیل ذکر می گردد: Spelunky، Rogue Legacy، Darkest Dungeon، Risk of Rain، Dead Cells و Dont Starve. آپدیت قبلی بازی Prey نیز در ماه جولای به صورت رایگان در اختیار کاربران قرا گرفت. در آن نسخه بروز مواردی همچون پوسته های جدید برای سلاحها، اوپراتورها و Mimic ها گنجانده شده بود.

یک آپدیت جدید نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است که در آیندهای نزدیک منتشر خواهد شد. در این نسخه انجام بازی پنج نفره با قرار دادن حالت Typhon Hunter، امکانپذیر شده است. در واقع این نسخه به کاربران اجازه میدهد تا تجربه بازی گروهی را داشته باشند. Prey: Mooncrash نیز در حال حاضر به عنوان جدیدترین نسخه آپدیت در دسترس، به عنوان DLC بازی Prey به بازار عرضه شده است. سازنده سعی کرده است در نسخه آپدیت Prey: Mooncrash، محتویاتی همچون حال و هوای فضا به بازی اضافه کند.

همچنین محتویات مراحل بازی متفاوت بوده و بازیکنان میتوانند در هر مرحله عناصر جدیدی را تجربه کنند. در Mooncrash بازیکنان میتوانند کاراکترهای مختلفی را هدایت کنند که از قابلیت های ویژه ای نیز برخوردارند. در واقع بازیکنان با کاراکترها و تجهیزات خاص خود به دنبال بقای خود به کره ماه میروند تا از وقایع رخ داده در آنجا مطلع شوند. بازی Prey توانست در مرکزخرید نمره ۷ را به خود اختصاص دهد. تا به اینجا و بررسی موارد گفته شده به راحتی می توان بازی Prey یک بازی خیلی عالی با سبک اکشن شوتر و زاویه تصویر برداری First Person دانست. این بازی محصول شرکت Bethesda بوده و در خرداد ماه سال ۱۳۹۶ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شد.

داستان بازی شکار در یک ایستگاه فضایی به نام Talos I رخ میدهد. در یکی از روزها موجود عجیب و غریبی به نام تایفون به این ایستگاه حمله میکند و محققان حاضر در این ایستگاه فضایی موضوع که جدیدی پیدا کرده، وقت خود را به تحقیق روی این موجود عجیب صرف میکنند. شما در این بازی نقش مورگان یو را دارید که با برادرش الکس یو در این ایستگاه فضایی فعالیت میکنند. اما ماجراها از وقتی شروع میشود که یک روز موزگان یو از خواب بیدار شده و چیزی به خاطر نمی آورد.

بازی Prey: Mooncrash
عکس بازی Prey: Mooncrash

آپدیت رایگان بازی Prey: Mooncrash

او حتی به خاطر ندارد که تایفون ها چه موجوداتی بودند و در حال حاضر در چه شرایطی قرار دارد و مسئولیت خرابی هایی که به بار آمده را چه کسی به عهده گرفته است. رویداهای عجیبی در بازی Prey: Mooncrash به وقوع می پیوندد که تجربه کردن آن خالی از لطف نخواهد بود. مورگان یو با مشاده یکسری ویدیو متوجه میشود که تایفون ها چه موجوداتی هستند و باید کل ایستگاه فضایی را برای از بین بردن آثار آن ها پاکسازی و نابود کند.

جنبه داستانی بازی و نحوه روایت کردن آن و همینطور اتفاقات عجیب و باور نکردنی که در طول مسیر بازی رخ میدهد از نقاط قوت بازی Prey: Mooncrash می باشد. بازیکن برای قرار گرفتن بیشتر در متن ماجرا و لذت بردن از آن باید زبان قوی داشته باشد چون بخش زیادی از این داستان از طریق فایل های صوتی، ایمیل و گفتگو بین کاراکتر ها صورت می گیرد. ایستگاه فضایی حاوی پیچ و خم ها، رازهای و جزئیات زیادی است که حداقل برای اولین بار که بازی میکنید خسته کننده نباشد. محیط بازی بیشتر شامل سالن های تحقیقاتی مختلف، آزمایشگاه ها و دفاتر کار و به مقدار کمتر رستوران ها و سالن های سرگرمی می باشد.

کیفیت بصری و فنی بازی را میتوان متوسط قلمداد کرد طوری که آنقدر اثر چشمگیری نیست که از هر لحظه آن لذت ببرید در عن حال هم طوری نیست که نتوان آن را تحمل کرد. ذهن خلاق سازنده گرافیک بصری خوبی از این پلی استیشن بازی ساخته و به جزئیات زیادی (مانند طراحی دکوراسیون، نقاسی روی دیوار) در ساخت ایستگاه فضایی توجه کرده است. تایفون ها و میمیک های این بازی که از دود ساخته شده اند نیز بسیار عالی طراحی شده اند. در مجموع میتوان این اثر را به عنوان یک بازی علمی تخیلی حاوی جزییات و اثری خوب معرفی کرد که نقاط قوت بیشتری دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هشت =