جزئیات عرضه شدن آپدیت Arena War برای گیم GTA V

گیم GTA V

نهایتا در سال ۲۰۱۳ بود که پس از عرضه ی سری گیم GTA V مجموعه ی جدیدی را سازندگان این بازی اضافه نکردند و حدودا نزدیک به ۶ سال است که از عرضه ی آخرین نسخه ی آن می گذرد اما این به این معنی نیست که این بازی پر طرفدار به پایان راه رسیده باشد زیرا که شرکت RockStar Games به جای آن که دست به تولید سری جدیدی بزنند ترجیح دادند که با آپدیت های مختلف آخرین سری این بازی یعنی Grand Theft Auto V جای پای خود را در حوزه ی Online محکم کنند که هر آپدیت پیش از پیش باعث شد تا این بازی از هر لحاظ تبدیل به کامل ترین بازی جهان شود .

گیم GTA V
گیم GTA V

به طور قطع کسانی که به دنبال یک بازی همه فن حریف در سبک اکشن و ماجراجویی باشند در لیستی که تهیه می شود در سطر اول آن لیست GTA: Grand Theft Auto می درخشد. تیم سازنده ی GTA یعنی RockStar Games پس از آن که در سال ۱۹۹۷ اولین سری از این بازی را عرضه کردند تا سال ۲۰۱۳ یعنی چیزی حدود ۱۶ سال قریب به ۱۴ سری دیگر عرضه کردند که هر سری جدید، کامل تر و جذاب تر از سری قبل شد و تا جایی که موجب شد تمامی گیمر های علاقه مند به این سبک به احترام سازندگان این بازی کلاه از سر خود بردارند.

نهایتا در سال ۲۰۱۳ بود که پس از عرضه ی سری گیم GTA V دیگر، مجموعه ی جدیدی را سازندگان این بازی اضافه نکردند و حدودا نزدیک به ۶ سال است که از عرضه ی آخرین نسخه ی آن می گذرد اما این به این معنی نیست که این بازی پرطرفدار به پایان راه رسیده باشد زیرا که شرکت RockStar Games به جای آنکه دست به تولید سری جدیدی بزنند ترجیح دادند که با آپدیت های مختلف آخرین سری این بازی یعنی Grand Theft Auto V جای پای خود را در حوزه ی Online محکم کنند که هر آپدیت پیش از پیش باعث شد تا این بازی از هر لحاظ تبدیل به کامل ترین بازی جهان شود.

البته با این که مدت زیادی از موفقیت بازی Red Dead Redemption 2 که از تولیدات سازندگان همین بازی است نمی گذرد طبق گفته هایشان پشتیبانی طی سال های آینده از این بازی پلی استیشن ۴ هم چنان ادامه دار است که قطعا باز هم از هر لحاظ این بازی را کامل تر و جذاب تر از قبل می کند که پیش از پیش موجب خوشحالی و هیجان گیمر های علاقه مند به این بازی می شود. جدید ترین آپدیت این مجموعه در تاریخ یاز دهم، ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ که به تاریخ شمسی مصادف است با بیستم آذر ماه سال ۱۳۹۷ برای پلتفرم های PC ،PS4 و XBOX ONE منتشر شد.

Arena War نام دارد که در هفت حالت کوچک تر دارد که هر کدام قوانین و ویژگی خاص خود را دارد که می تواند باعث تجربه ی جدیدی برای شما شود. این آپدیت به شکلی با توجه به محیطش موجب یادآوری فیلم Death Read می شود که کسانی که فیلم باز هم باشند متوجه این صحبت می شوند. این آپدیت که همان طور هم از نامش می توان حدس زد به گفته ی سازندگان این بازی خشونت آمیز ترین بخش بازی به حساب می آید.

گیم GTA V
گیم GTA V

با شروع این آپدیت در زمینی با وسعت بسیار بزرگی قرار می گیرید که خودرو های مختلفی را می توان در اختیار بگیرید که یک سری از این خودرو ها به تازگی با انجام این آپدیت به جمع خودرو ها اضافه شده است که به شکل محیط گلادیاتوری می باشد که باید تنها یک نفر از آن جان سالم به در ببرد. که البته این خودرو ها را می توان با توجه به امکاناتی که در اختیار تان قرار می گیرد به پیشرفته ترین و خشن ترین تکنولوژی ها و امکانات روز دنیا مجهز کنید تا بتوانید در این محیط تماما خشن جان سالم به در ببرید.

خریداری این امکانات توسط واحد امتیاز بازی به نام Arena Point به دست می آید که این امتیاز ها از نابودی سایر مسابقه دهندگان به دست می آید. همچنین در این آپدیت یک سری تجارت های جدید در Maze Rank راه اندازی شده که شما می توانید با خرید آن ها کسب و کار راه اندازی کنید، راک استار با توجه به مسابقه هایی که در آن ایجاد کرده، با شرکت در آن می توانید پول و امتیاز به دست آورید.

با فرا گیر شدن پیش از پیش اینترنت بسیاری از شرکت های بازی سازی از آن جایی که در این حوزه بستر مالی خوبی فراهم است به سمتش جذب می شوند اما به دلیل نا آشنا بودن به این حوزه شکست های سنگینی را متحمل شده اند که باعث نا رضایتی گیمر ها هم شده اما شرکت راک استار گیمز به خوبی توانست در این حوزه جای پای خود را محکم کند و در کنار این که پول خوبی را به دست آورد توانست رضایت گیمر ها را تا حد زیادی جلب کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =