انتشار آپدیت جدید The Heist بازی Spider-Man با حضور کاراکتر بلک کت

بازی Spider-Man

در چند سال پیش سونی با انتشار تریلری اعلام به ساخت نسخه ای از بازی بازی Spider-Man با اقتباس از این مجموعه کرد. طرفداران این مجموعه بسیار خوشحال شدند و از همه طرف منتظر اخبار جدید از این بازی بودند. خب ساخت یک بازی با محوریت کاراکتر اسپایدرمن که یکی از ابر قهرمان های معروف است قطعا مورد استقبال قرار میگرفت و از همه مهم تر اپن ورلد بودن آن و ازادی عمل در آن باعث می شد همه طرفداران آن و گیمر ها دوست داشته باشند که این بازی را امتحان کنند.

بازی Spider-Man
بازی Spider-Man

معمولا بازی های انحصاری سونی در حد بالایی از همه نظر قرار دارند و بازی هایی که انحصارا برای کنسول هایش عرضه می کند بازی های بدی از آب در نمی آیند. بازی هایی نظیر مجموعه God Of War ،The Last Of Us و بسیاری از مجموعه های دیگر که انحصارا برای سونی ساخته می شوند و ارم سونی کنک می کند که فروش آن ها و موفقیتشان تامین شود.

البته از این نگذریم بازی هایی که انحصار کنسول های این کمپانی بزرگ است همه شان برنده جایزه، نظر مثبت کاربران، نظر مثبت منتقدان و بسیار موفقیت های دیگر می شوند. اما سونی بعضی وقت ها دست به خلق پروژه های بزرگ میزند. پروژه هایی مدل Horizon Zero Dawn که بسیار ریسک بزرگی بود و امکان ناکامی آن بسیار بالا بود که البته بعد از عرضه متوجه شدیم این باور غلط بوده و سونی ریسک هایش نیز تبدیل به شاهکار خواهند شد. اما ساخت یک بازی پلی استیشن با اقتباس از یک مجموعه ای که همه افراد، چه گیمر و چه غیر گیمر بشناسد شاید ریسک بزرگی برای این کمپانی بود.

ساخت بازی Spider-Man

در چند سال پیش بود که سونی با انتشار تریلری اعلام به ساخت نسخه ای از بازی Spider-Man با اقتباس از این مجموعه کرد. طرفداران این مجموعه بسیار خوشحال شدند و از همه طرف منتظر اخبار جدید از این بازی بودند. به هر حال ساخت یک بازی با محوریت کاراکتر اسپایدرمن که یکی از ابر قهرمان های معروف است قطعا مورد استقبال قرار می گرفت و از همه مهم تر اپن ورلد بودن آن و ازادی عمل در آن باعث می شد همه طرفداران آن و گیمر ها دوست داشته باشند که این بازی را امتحان کنند.
البته که قبل از این نیز بازی هایی با محوریت اسپایدرمن منتشر شده بود که‌ نمی توان از آن ها بسیار به عنوان پروژه های موفق یاد کرد. اما این بار فرق داشت و‌ سونی قصد داشت یک شاهکار خلق کند که بتواند تحولی در بازی های ابر قهرمانه باشد. تریلر هایی که از آن منتشر شد این را به خوبی نشان داد. گرافیک فوق العاده، پریدن از این ساختمان به آن ساختمان، تار زدن و … ویژگی هایی بود که این بازی را سطح بالا قرار می داد.

بازی Spider-Man
بازی Spider-Man

همه افراد در کودکی با شخصیت اسپایدرمن خاطره داشته اند و علافه زیادی داشتند تا جای او بودن و تار زدن ‌و پریدن از این ور و آن ور را تجربه کنند که به لطف این نسخه از بازی می توانیم با کیفیت بالا تمام آن ها را تجربه کنیم. اما حالا که به تاریخ عرضه این بازی نزدیک شده ایم و نقد های این بازی به بیرون آمده متوجه میشویم که این بازی نیز یک ریسکی بود که می ارزید سونی انجام دهد و تبدیل به یکی از پروژه های موفق این کمپانی شد.

همچنین انتظار کشیدن چند ساله برای عرضه آن می ارزید و توانست نظرات منتقدان را در مرحله اول جلب کند که همین خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه است.اما حال که به عرضه این بازی نزدیک میشویم در جدیدترین اخبار این بازی Dlc اولیه ای به نام Heist برای این بازی معرفی شد. در این بسته الحاقی شخصیت‌‌ محبوب ابر قهرمانی Black Cat که همه انتظار حضورش را در این بازی داشتند معرفی شد.

به کمک این بسته الحاقی این شخصیت وارد بازی خواهد شد و داستان های اضافی ای را رقم خواهد زد. همچنین این اولین بسته الحاقی این بازی است و به ترتیب دو بسته الحاقی دیگر نیز در ماه های آینده به نام Turf Wars و Silver lining منتشر خواهد شد که هر کدام داستانی جدید و کاراکتر های جدیدی به این بازی Playstation اضافه خواهند کرد.

حال باید این چند روز را صبر کنیم و ببینیم که این نسخه انحصاری از بازی Spider-Man که با نظرات منتقدان رو به رو شده است در چشم گیمر ها چگونه است و گیمر ها را نیز راضی می کند یا خیر. امیدواریم که انتظار طولانی مدتمان برای این بازی بیارزد و یک بازی بی عیب و نقص را دریافت کنیم و بتوانیم با آن سرگرم شویم. نظرات خود را پیرامون بازی Spider-Man و شخصیت اسپایدرمن و بلک کت با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =