انتشار آپدیت Vigilant Flame بازی The Long Dark

آپدیت Vigilant Flame بازی The Long Dark

در آپدیت vigilant Flame که به تازگی از بازی The Long Dark 4 منتشر شده است تغییرات عمده ای به چشم میخورد. از مهم ترین این تغییرات اضافه شدن محیطی زیبا و جالب به نام Hushed River Valley به این بازی است که این محیط سرشار از دریا ها و آبشار های زیادی می باشد و اتفاقات جالبی در این محیط در انتظار مخاطبین این بازی میباشد

آپدیت Vigilant Flame بازی The Long Dark
بازی The Long Dark

بی شک تجربه ی جالب و ترسناک و حتی کشنده ای میتواند باشد گیر افتادن در محیطی که نه غذایی برای خوردن دارد نه آبی برای آشامیدن و نه سرپناهی برای شب را تا صبح سر کردن و از همه ی این ها بد تر تنهایی است که در چنین شرایطی ترس را در وجود انسان دو چندان میکند و البته گاهی هم در چنین شرایطی اگر فرد تنها نباشد ممکن است برای حفظ بقا و حفظ امکانات موجود ، فرد مقابل خود را بکشد.

با این مقدمه احتمالا خیلی از شما متوجه شدید که در این مقاله میخواهیم اشاره ای داشته باشیم به بازی مهیج و جالب long of the dark که چندی پیش توسط استودیو Hinterland در سبک بقا منتشر شد. بازی هایی که در سبک بقا هستند اکثر اوقات، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند چرا که انسان ذاتا به هر چیزی که برای او ملموس باشد، بیشتر علاقه مند میشود و چون همیشه برای حفظ بقای خود میکوشد بنابراین بیشتر به این گونه بازی ها تمایل نشان می دهد.

در واقع بازی پلی استیشن ۴ از جایی شروع میشود که خلبانی مجبور به فرود اضطراری در صحرایی سرد و یخ بسته در کشور کانادا میشود هوا پیمای او که دچار نقص فنی شده است او را به جایی میرساند که چاره ای بجز فرود ندارد و وقتی فرود می آید خود را در صحرایی تنها میابد که هیچ گونه امکاناتی در آن موجود نمی باشد و علاوه بر این که هیچ امکاناتی برای زیستن ندارد هیچ راهی هم جهت بر قراری ارتباط با دیگران ندارد و این خلبان که امکانات کمی برای زیستن دارد و غذا های باقی مانده اش تنها چند قوطی کنسرو است به این نتیجه میرسد که اگر برای بقای خودش تلاش نکند.

به زودی جان خود را در آن صحرا از دست میدهد بنابراین شروع میکند به پیدا کردن غذا و سر پناهی برای آن که از شدت سرما در امان بماند زیرا شدت این سرما به حدی است که اگر شب را در محیط صحرا سر کند جان خود را از دست میدهد بنابراین به جست و جوی غذا میپردازد و گاهی هم که از پیدا کردن غذا نا امید میشود به شکار کردن رو می آورد و از گوزن هایی که در آن صحرا وجود دارد برای تغذیه استفاده میکند و از آتش هم جهت آماده کردن غذا و گرم کردن خود استفاده می کند.

علاوه بر تمام این خطرات نام برده شده میتوان به خطر حمله ی حیوانات وحشی موجود در صحرا نیز اشاره کرد که برای سلامتی این خلبان تهدید جدی محسوب می شوند. همان طور که پیش تر اشاره کردیم این بازی مدت زیادی نیست که منتشر شده که خوب این موضوع بسیاری از نقص های بازی را پوشش میدهد چرا که طبیعی است که هر چیز نوپایی یک سری کاستی هایی داشته باشد که به مرور زمان این کاستی ها جبران شود به خصوص که استودیو Hinterland که تولید کننده ی این بازی میباشد قصد کرده که با جبران کردن کاستی هایی که در بازی وجود دارد و افزودن آیتم های جذب کننده به تعداد مخاطبین این بازی افزوده و در نتیجه فروش این بازی را افزایش دهد.

آپدیت Vigilant Flame بازی The Long Dark
آپدیت Vigilant Flame بازی The Long Dark

تغییرات عمده در آپدیت vigilant Flame

آپدیت vigilant Flame که به تازگی از این بازی پلی استیشن ۴ منتشر شده است و در آن تغییرات عمده ای از بازی به چشم میخورد . از مهم ترین این تغییرات اضافه شدن محیطی زیبا و جالب به نام Hushed River Valley به این بازی است که این محیط سرشار از دریا ها و آبشار های زیادی میباشد و اتفاقات جالبی در این محیط در انتظار مخاطبین این بازی می باشد و علاوه بر آن ممکن است وسایلی که برای ادامه ی بقا به آن ها نیاز است مانند غذا نیز در این محیط یافت بشود و همچنین این محیط به Mountain Town ختم می شود.

علاوه بر این محیطی که به بازی افزوده شده، روش های جدیدی نیز برای آشپزی در این بازی قرار داده شده که علاوه بر آتش میتوان روی سطوح داغ هم غذا را آماده کرد تا بتوان انرژی لازم را از آن به دست آورد. علاوه بر تمام نکات ذکر شده سرمای هوا نیز تا حدود زیادی از انرژی بدن می کاهد بنابراین این خلبان باید تا حد امکان تلاش کند تا غذای مورد نیاز بدنش را از طریق شکار یا هر راه دیگری تامین کند تا انرژی از دست رفته ی بدنش از طریق سرما را ،جبران کند تا بتواند به ادامه ی حیات خود بپردازد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + یک =