انتشار آپدیت Winterfest Pack بازی Steep

Winterfest Pack

کمپانی یوبیسافت اخیرا بسته الحاقی اثر زمستانی steep را با اسم winterfest pack در اختیار گیمرها قرار داده است. این آپدیت همچنین بیست و یک چالش تازه را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد که با استفاده از آن قادر باشند قابلیت های خود را به تصویر بکشند.

آپدیت Winterfest Pack
انتشار آپدیت Winterfest Pack بازی Steep

کمپانی یوبیسافت اخیرا بسته الحاقی اثر زمستانی steep را با اسم winterfest pack در اختیار گیمرها قرار داده است. کاربران این بازی برای دسترسی به این DLC باید هزینه آن را پرداخت نمایند اما کسانی که سری گلد ادیشن را دارا می باشند درون مایه تازه آن را بدون پرداخت هیچ هزینه ای در دسترس خواهند داشت. DLC تازه بازی steep ورزش زمستانی جدیدی را به این بازی پلی استیشن ۴ خواهد افزود که گیمرها را مجاز خواهد کرد تا با استفاده از شیوه ای تازه در دنیای بازی به جست و جو کردن بپردازند. این آپدیت همچنین بیست و یک چالش تازه را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد که با با استفاده از آن قادر باشند قابلیت های خود را به تصویر بکشند.

همچنین باید اضافه کرد با بخش های شخصی سازی تازه ای نیز در این اثر مواجه خواهیم شد. ده پوسته تازه به همراه با وسایل جدید در فروشگاه بازی قرار داده شده اند که گیمرها جهت تهیه آن ها باید از فروشگاه ها اقدام نمایند. کمپانی یوبیسافت متنی را منتشر کرده است که به این صورت است اگر شما در گذشته بلندی های آلاسکا و آلپ را به سمت پایین با اسکی طی میکردید، حال با حالت های تازه ای که winterfest pack در اختیارتان قرار می دهد قادر خواهید بود که این عملیات را با بهره گرفتن با سورتمه به ثمر برسانید.

این دورن مایه ها همچنین گیمرها را مجاز می کند تا در رقابت های تازه ای حضور پیدا نمایند. درون مایه های تازه همچنین شما را با کاراکتری پشمالو با اسم the best در بلندی های آلپ مواجه خواهد کرد. کاربرها در این اثر باید برای تصاحب کردن تخت پادشاهی تلاش کنند. براین مبنی گیمرها باید بیست و یک چالش روبرو را طی نمایند. این چالش ها از مواردی همچنین جای خالی دادن از اصابت گلوله رقیب و پرواز کردن در میان بادکنک ها تشکیل یافته است. بازیکن ها برای گذر از مرحله های سخت مجبور هستند که چهار غول را نابود کنند تا قادر باشند به چالش نهایی یعنی مبارزه با پادشاه دست پیدا کنند.

پیاده سازی ایده های جدید ریسکی می باشد که کمپانی های مطرح خیلی کم پیش می آید که به سراغ آن بروند. اکثرا به دنبال فرمول هایی می روند که بدون انجام ریسک بتواند موفقیت را برایشان به ارمغان بیاورد. در این بین اما کمپانی های مستقل در تلاش هستند تا خلاقیت را به اثرهای خود بیافزایند و به خاطر این موضوع مورد تحسین واقع شوند. اگر شما اثرهایی که اخیرا ارائه شده اند را مورد ارزیابی قرار دهید متوجه می شوید که بازی های مانند abzu و firewatch با استفاده کردن از افکار تازه موفق شده اند تا به عنوان های منحصر به فردی تبدیل شوند و به همین خاطر ما این اثرهای مستقل را مورد ستایش قرار خواهیم داد و آن ها را لایق جایگاه خواهیم دانست.

کمپانی یوبی سافت در اثری که به تازگی منتشر کرده است سری به ورزش های زمستانی زده است. استیپ مشابه با اثرهای ورزشی و رقابتی دیگری که ارائه شده است دارای محتوای داستانی نمی باشد. البته باید این موضوع را افزود که نبود بخش داستانی در اثرهای با این سبک نکته منفی محسوب نخواهد شد. در این اثر اما ما حتی با هیچ کاراکتری در پیش بردن روند بازی آشنا نخواهیم شد و به عبارتی سازندها در این اثر شخصیت پردازی انجام نداده اند و شخصیت به کاربرده شده در این اثر در قالب یک آواتار ظاهر خواهد شد.

در نقطه به نقطه بازی شما این توانایی را دارید که شخصیت خود در میان چندین کاراکتر گوناگون تغییر دهید و در حقیقت آن ها بسیار به هم شبیه می باشند و تنها در ظاهر بایکدیگر دارای تفاوت می باشند. این موارد از نقطعه ضعف هایی می باشند که در این سبک از بازی ها چندان مهم نیستند اما در واقع کمپانی یوبیسافت درصورت پیاده سازی کردن آن ها قادر بود که به سادگی باعث دوست داشتنی تر شدن این اثر گردد.

Winterfest Pack
Winterfest Pack

گیم پلی به کار برده شده در آپدیت Winterfest Pack

گیم پلی به کار برده شده در اثر نیز در لحظه های اولیه دارای قسمت آموزشی می باشد که بسیار مفید است و در همان ابتدا کاربرد چهار رشته ورزش پاراگلایدینگ، اسنوبورد، لباس بالدار و اسکی را به بازیکن ها خواهند آموخت اما در واقع با صرف وقت و انجام تمرین های بسیار است که بازیکن می تواند مهارت لازم را بدست آورد و میزان لذتی که این اثر برای شما به ارمغان خواهد آورد دقیقا به قابلیت و مهارت شما بستگی خواهد داشت و تا هنگامی که شما در پریدن از صخره ها و عبور کردن از موانع موفق نشوید که تجربه به دست آورید متوجه جذابیت و دوست داشتن این اثر نخواهید شد.

موضوع دیگری که در این میان وجود دارد تفاوت هایی می باشد که میان دو رشته اسنوبورد و اسکی وجود خواهد داشت و بازیکن ها تا مدت زمانی که از پیش بردن بازی سپری نشود به این تفاوت ها پی نخواهد برد. به عنوان نمونه استفاده کردن از اسنوبورد باعث می شود تا سواری شما دارای سرعت بیشتری باشد در صورتی که چوب های اسکی باعث می شود تا بازیکن بتواند از کنترل بالاتری بر روی حرکت های خود برخوردار باشد و بازیکن مجاز می باشد که هریک از آن ها که دوست دارد را انتخاب نماید و حتی بازیکن قادر می باشد که چالش های وجود داشته در این اثر را با استفاده کردن از هر دوی آن ها از سر بگذراند.

با وجود کلیه نکته های خوبی که در این بازی پلی استیشن وجود دارد این اثر خالی از ایراد نمی باشد به عنوان نمونه در این بازی شما پیشرفت نخواهید کرد و این موضوع به عاملی تبدیل خواهد شد تا بازی پس از مدتی برای بازیکن روند تکراری پیدا نماید. به عبارتی دیگر هنگامی که شما به سطح های بلاتری دست میابید، این اثر پاداش هایی را برای شما اعمال نخواهد کرد و بدست آوردن امتیاز تنها چیزی است که با پیش بردن بازی بدست خواهید آورد که شما قادر خواهید بود جهت آزادسازی بخش های ظاهری متنوعی همچون کفش، کوله، کلاه و دستکش از آن بهره ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 5 =