آپدیت XBox One X و PS4 Pro برای بازی Rainbow Six Siege

آپدیت XBox One X و PS4 Pro برای بازی Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege جز آن بازی های با کیفیتی است که حسابی نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. یوبی سافت جز آن کمپانی های پرآوازه و با تجربه ای است که کار ساخت این بازی را به عهده دارد. این مجموعه اعلام کرده است که تصمیم دارد تا از رزولوشن ۴K و گرافیک این بازی پشتیبانی کند. به همین دلیل آپدیت تازه ای را برای پلی استیشن۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس در نظر گرفته است.

انتشار این خبر از سوی یوبی سافت موجب شده است تا علاقمندان به بازی Rainbow Six Siege حسابی بر سر شوق بیایند. اگر شما هم جز علاقمندان به این بازی هستید و تصمیم دارید تا Rainbow Six Siege را با کیفیت بالاتری تجربه کنید، باید بگوییم که هنوز زمان دقیقی برای عرضه این آپدیت اعلام نشده است. پس باید کماکان منتظر بمانید.

آپدیت XBox One X و PS4 Pro برای بازی Rainbow Six Siege
آپدیت XBox One X و PS4 Pro برای بازی Rainbow Six Siege

این خبر شگفت انگیز از طریق یکی از سوال و جواب هایی که بین کاربران و یوبی سافت شکل گرفته بود، به دست مخاطبان رسید. یکی از کاربران پرسیده بود: “آیا به فکر عرضه یک آپدیت برای پلی استیشن ۴ پرو و یا ایکس باکس وان ایکس هستید؟”کمپانی یوبی سافت هم در پاسخ به این سوال اعلام کرده بود: “بله قطعا چنین برنامه ای داریم. اما در حال حاضر نمی توانیم زمان دقیقی برای این کار اعلام کنیم.”

اگر چه تاکنون کمپانی یوبی سافت زمان دقیقی را برای عرضه آپدیت تازه بازی اعلام نکرده است، اما این موضوع چندان هم برای مخاطبان و علاقمندان به بازی Rainbow Six Siege اذیت کننده نبوده است. زیرا این مجموعه بازی ساز به منظور ارتقای Rainbow Six Siege روزهای پرتلاشی را سپری می کند و مخاطبان به خوبی این تلاش را درک کرده اند.

همانطور که احتمالا می دانید، به تازگی سیزن پس سال سوم این بازی به دست علاقمندان رسیده است و در بازه های زمانی مختلف، آپدیت های متنوعی از این بازی عرضه می شود. به نظر می رسد که علاقمندان و کاربران به خوبی این پرکاری یوبی سافت را درک کرده اند. به همین جهت تاکنون اعتراضی در خصوص اعلام نشدن تاریخ دقیق آپدیت تازه بازی نداشته اند.

همانطور که پیشتر هم گفتیم، یوبی سافت در خصوص Rainbow Six Siege همیشه چیزی برای عرضه دارد. اخبار تازه ای که عرضه شده است، به رویداد Outbreak مربوط است که در ادامه صحبت های یوبی سافت را در خصوص آن می خوانیم: “در شرایط تازه بازی، “شهر نیومکزیکو” به آلودگی و آشفتگی دچار می شود و علت این تغییر شرایط معلوم نیست.

شرایط در نیومکزیکو به قدری سخت و دشوار است که شهروندان و سربازان شهر مجبور هستند برای حفظ جانشان در مناطق مشخصی قرنطینه شوند. تاکنون اطلاعات جامع و کاملی در خصوص این شرایط بیان نشده است. اما چیزی که واضح است، این است که بازی بازان وضعیت سخت و جان فرسایی را تجربه خواهند کرد.”به تازگی یوبی سافت، قیمت های مختلفی از نسخه های متنوع Rainbow Six Siege را بیان کرده است.

این مجموعه بازی ساز این قیمت ها را به مناسبت عرضه سیزن پس سال سوم این بازی در اختیار علاقمندان گذاشته است. نکته مهمی که باید در این خصوص بدانید، این است که در آپدیت تازه یوبی سافت، نسخه استاندارد بازی که ۴۰ دلار قیمت داشت، کنار گذاشته شده است و یوبی سافت جای این نسخه را به نسخه تازه ای به نام Advanced داده است. علاقمندانی که بخواهند نسخه Advanced را تهیه کنند، باید ۶۰ دلار پرداخت نمایند.

بررسی بازی Rainbow Six Siege

اگر بخواهیم رک و رو راست در مورد جنجال برانگیز ترین بخش Rainbow Six Siege صحبت کنیم باید به سراغ بخش تک نفره بازی برویم. در این بازی خبری از بخش تک نفره داستانی نیست و همین موضوع به شدت سر و صدا به پا کرده است. اگر چه در نسخه های قبلی این بازی به خوبی به بخش تک نفره پرداخته شده بود و مخاطبان به خودشان وعده یک بخش تک نفره پر و پیمان در Rainbow Six Siege را داده بودند، اما بنا بر تصمیم گیری های تازه یوبی سافت این بخش به کلی از Rainbow Six Siege حذف شده است.

آپدیت XBox One X و PS4 Pro برای بازی Rainbow Six Siege
بررسی بازی Rainbow Six Siege

البته تیم سازنده اعلام کرده است که هدف از این کار، تمرکز هرچه بیشتر بر روی بخش چند نفره بازی بوده است. اگر تجربه حضور در Rainbow Six Siege را داشته باشید، حتما از گیم پلی جذاب و دوست داشتنی این عنوان خوشتان می آید و درست در همان موقع است که از نبودن یک بخش داستانی خوب در قسمت تک نفره بازی بیشتر از قبل افسوس می خورید. زیرا در کنار گیم پلی قدرتمند بازی جای یک داستان عالی خالی است.

مطمئن باشید در صورتی که این بازی در کنار گیم پلی جذابش، داستانی شگفت انگیز هم داشت، هیچ جای صحبتی باقی نمی ماند. اگر چه در Rainbow Six Siege شاهد یک بخش تک نفره هیجان انگیز نیستید، اما تلاش شده است تا کمبود این بخش، در قسمت چند نفره بازی جبران شود. البته لازم به ذکر است که در بخش تک نفره بازی ۱۰ مرحله جای داده شده است که به مخاطب کمک می کند، حضور موثری در بخش چند نفره بازی PS4 داشته باشد و خودش را برای حضور در این بخش گرم کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =