اتمام ساخت بازی Metro Exodus

اتمام ساخت بازی Metro Exodus PS4 کمپانی 4A Games

بعضی بازی ها وجود دارند که در ذهن گبمر ها تا مت ها میماند و گیمر ها همیشه ارزو میکنند که شرکت سازنده ان یک نسخه جدید از آن بازی منتشر کنند تا بیشتر در آن حال و هوا باشند.مترو یکی از این بازی هاست که وقتی در سال ۲۰۱۳ اولین نسخه اش معرفی شد همه را شگفت زده کرد و با سبک اخر الزمانی اش هر گیمری را که عاشق این سبک بود را عاشق خود می کرد.

این بازی پلی استیشن ۴ سبکی اخر الزمانی دارد و در هنگامی که همه چی نابود شده است روایت میشود و تم تقریبا رباتی دارد و هر گیمری مطمئنا دوست دارد ان را امتحان کند. نسخه اول و دوم این بازی فروش خوبی داشتند و توانستند گیمر هارا عاشق خود کنند و اسم و رسمی برای خود بین گیمر ها پیدا کند و تبدیل به یکی از بازی های مورد انتظار گیمر ها بشود.

اتمام ساخت بازی Metro Exodus PS4 کمپانی 4A Games
اتمام ساخت بازی Metro Exodus PS4 کمپانی ۴A Games

تقریبا از سال ۲۰۱۶ شروع به پخش شایعاتی مبنی بر در دست ساخت بودن نسخه سوم این بازی به گوش گیمر ها رسید و گیمر ها دوباره مشتاق بودند که سریع تر این نسخه معرفی شود و عرضه شود تا ان را بازی کنند اما در مراسم ای ۳ هر سال برگزار می شود و بازی های بزرگ و معروف در آن معرفی می شنود.

در واقع معروف ترین همایش گیمینگ است خبری از این بازی نبود و همه گیمر ها نا امید و فکر کردند که این شایعات دروغ بوده و خبری از نسخه جدید این بازی نیست و باید دوباره منتظر بمانند تا روزی که این شرکت تصمیم به ساخت نسخه جدید بازی بگیرد.

یکسال گذشت و اخبار مختلفی منتشر میشد و همه اخبار میگفتند که قرار است نسخه جدیدی از این بازی ساخته شود و دوباره طرفداران این بازی مشتاق شدند تا بالاخره در سال ۲۰۱۷ در همایش ای ۳ و در هنگام کنفرانس مایکروسافت ناگهان اعلام شد که نسخه جدیدی از مترو در حال ساخت است.

همه حا پر شد از اخبار این بازی و تریلری که هنگام معرفی پخش شد؛ تریلری که واقعا انتظارات را بر اورده کرد و نشان داد یک بازی تمام عیار با گرافیک قابله قبول در دست توسعه است .روز به روز اخبار جدید و اطلاعاته خوبی از بازی منتشر میشد و هواداران را روز به روز بیشتر جذب میکرد .اما یک نکته مانده بود که هواداران را نگران کرده بود.

در هنگام معرفی نسخه جدید این بازی Playstation ۴  اعلام شد که قرار است ابن بازی برای پلتفرم ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه سود و حرفی از سایر پلتفرم ها زده نشد به همین دلیل پلیر های پی اس فور نگران بودند که شاید این بازی برای انها عرضه نشود اما در بک خبر بالاخره اعلام شد که این بازی برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد که خودش خبری بود که باعث میشد طرفداران مشتاق تر شوند.

کم کم که به زمان عرضه نزدیک تر میشدیم اطلاعاتی از گیم پلی بازی نیز به بیرون می امد و چند تریلر نیز پخش شد که نشان میداد این بازی یک بازی فوق العاده برای گیمر ها چه طرفدار چه غیر طرفدار است شرکت اعلام کرد که این بازی گیم پلی طولانی ای دارد و پلیر ها را مطمئنا راضی خواهد کرد. از طرفی نیز اعلام شد که این بازی علاوه بر خط داستان محور بخش های فرعی نیز دارد که خودش باعث می شود گیم پلی جذاب تر و سرگرم کننده تر و البته طولانی تر شود.

اتمام ساخت بازی Metro Exodus PS4 کمپانی 4A Games
اتمام ساخت بازی Metro Exodus PS4 کمپانی ۴A Games

تریلر هایی که از بازی پخش میشد نشان میداد که این بازی گرافیک بسیار جذابی دارد، محیط و آب و هوای بازی بسیار طبیعی و جذاب است که خود باعث میشپد گیمر ها ساعات بیشتری مشغول بازی کردن باشند .از آن طرف نسخه های محتلف که بسته های الحاقی اضافی دارند را نیز معرفی کرد اما تنها جنبه بدش جهان باز نبودن ان بود که کمی طرفداران را ناراحت کرد.

بلخره مراحل ساخت بازی تمام شد و به اصطلاح گلد شد و شرکت دیپ سیلور اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۱۳۹۸ عرضه خواهد شد و عرضه آن تقریبا کمی زود تر از تاریخ اعلام شده قبلی بود.عرضه ابن بازی با بازی هایی مول نسخه جدید فارکرای تقریبا همزمان شده است حالا باید ببینیم می تواند موفق ظاهر شود و فروش خوبی داشته باشد یا خیر؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 15 =