معرفی و بررسی بازی ژاپنی و انیمه ای اتک آن تایتان

اتک آن تایتان

این اخبار جدید را مجله ژاپنی فامیتسو گذاشته است و تنها اطلاعاتی است که از بازی جدید اتک آن تایتان داریم و اینکه این بازی فقط برای کنسول های سونی قرار است منتشر شود پس احتمالاً اگر این بازی به فروش خوبی برسد ممکن است برای کنسول ها و یا پلتفرم های دیگر نیز منتشر شود.

اتک آن تایتان
اتک آن تایتان

معرفی و بررسی بازی ژاپنی و انیمه ای اتک آن تایتان

بازی اتک آن تایتان بازی ای است که از روی یک انیمه ساخته شده است. انیمه مانگای این بازی تا به الان بسیار موفق بوده است که موضوع آن ساختن آخرین جایی است که انسان ها در برابر تایتان ها باید بایستند، همچنین تایتان ها موجوداتی هستند که بسیار قوی اند.

شرکتی که این بازی را منتشر می کند یک شرکت پر سر و صدا است که معمولاً انیمیشن ها را تبدیل به بازی کرده و از این طریق به موفقیت می رسد بازی اتک آن تایتان این شرکت همچنین توانست یک بازی پر سر و صدا شود استودیوی سازنده این بازی امگا فورس نام دارد و همچنین این استودیو بازی قبلی ای که ساخته بود منظور همان بازی Arslan: The Warriors Of Legends است که هنر بسیار زیادی در آن خرج شده است و اکنون بازی جدید که همان بازی اتک آن تایتان است همانند بازی قبلی این استودیو مانند یک اثر هنری است. استودیو امگا فورس توانسته است تا کاری کند که بازی هایش به نام بازی هایی که هنر بسیار زیادی در آنها به کار رفته است شناخته شوند. بازی اتک آن تایتان قرار است برای پلی استیشن ویتا و پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ منتشر شود که این یعنی بازیکن های پلی استیشن بسیار از این بابت خوشحال هستند.

این اخبار جدید را مجله ژاپنی فامیتسو گذاشته است و تنها اطلاعاتی است که از بازی جدید اتک آن تایتان داریم و اینکه این بازی فقط برای کنسول های سونی قرار است منتشر شود پس احتمالاً اگر این بازی به فروش خوبی برسد ممکن است برای کنسول ها و یا پلتفرم های دیگر نیز منتشر شود. این مجله ژاپنی می گوید که این بازی به صورت انحصاری قرار است فقط برای سونی و کنسول هایش منتشر شود و اینکه چون انیمیشن این بازی طرفدارهای بسیار زیادی داشته است مطمئنا بازی هم می تواند طرفدار های انیمیشن را به خود جذب کرده و حتی بیشتر از آن داشته باشد. همچنین گرافیک به کار رفته در این بازی کاملا شبیه به گرافیک واقعی انیمیشن آن است به همین خاطر مطمئناً بازیکن ها از این بازی بسیار خوششان آمده و به آن علاقه مند خواهند شد. استودیوی سازنده این بازی تصاویری را از این بازی به اشتراک گذاشته است که در این تصاویر اسکن شده توسط همان مجله ژاپنی می توانید قهرمان اصلی این بازی را مشاهده کنید که او کاملا شبیه به انیمیشنی که از این بازی دیده اید هست یا نه. شاید هم این انیمیشن را ندیده باشید و بخواهید با این بازی تازه آشنا بشوید. همچنین قسمت هایی از این بازی در تمام این تصاویر دیده می شود که اگر با انیمیشن این بازی آشنا نباشید مطمئناً با این تصاویر متوجه زیبایی و جذابیت این بازی خواهید شد. محیط این بازی کاملا زیبا به نظر می رسد البته از لحاظ زیبایی گرافیکی بسیار فوق العاده است شما در این بازی با این که متوجه می شوید یک انیمیشن است اما می توانید در عین حال آن را احساس کرده و حس واقعی بودن یک انیمیشن به شما دست می دهد.

اتک آن تایتان
اتک آن تایتان

ساختمان ها به زیبایی کامل ساخته شده اند همچنین آب و هوایی در این بازی به کار رفته است که خیلی بیشتر از انیمیشن آن طبیعی به نظر می آید اما در واقع شما می توانید این را باور کنید که در حال بازی با انیمیشن هستید چون کاملا شبیه به هم هستند. اما اگر از قهرمان بخواهیم بگوییم او چشمانی درشت با ابروهای نازک و تیز دارد بینی بسیار کوچک و صورتی کوچک مانند انیمیشن های ژاپنی دیگر و همچنین طبق معمول لب های بسیار کوچکی دارد. او می تواند هر چیزی که در انیمیشن دیده اید را برای شما به چالش بکشد و کاری کند تا شما با آن بازی کنید. اگر می خواهید زودتر با این بازی آشنا بشوید بهتر است بروید و انیمیشن آن را نگاه کنید چون حتی قبل از این که خبری از ساخت این بازی باشد این انیمه به تنهایی توانست یکی از بهترین انیمه های دوران خود بشود و طرفداران زیادی نیز داشته است. قهرمان اصلی این بازی توانسته است تا نظر بیشتر بینندگان را به خود جلب کند و همین باعث جذابیت بیشتر بازی شده است. این بازی به قدری شبیه به انیمیشن آن است که می تواند بسیار با نمک به نظر برسد. با اینکه در این بازی شما می جنگید و دشمنان را نابود می کنید و حتی ممکن است صحنه هایی بسیار خشن هم داشته باشد اما باز هم این بازی بسیار جالب به نظر می آید و خشونت بسیار زیادی را در آن تجربه نخواهید کرد. در این بازی فقط هیجان وجود دارد چون شما اگر بنشینید و انیمه آنرا نیز نگاه کنید متوجه می شوید که چقدر هیجان در این بازی خواهد بود. دشمنانتان در این بازی کاملا با دشمن های موجود در انیمه ی یکی می توانند باشند اما روش مبارزه شما مهم است چون انیمه را شما به حرکت در می آورید و اینکه اگر در انیمه شخصیت اصلی برنده شد و شما نتوانستید همان دشمن را شکست دهید نباید انتظار داشته باشید که انیمه خودش به حرکت در بیاید چون این روش مختص مبارزه شما است و اینکه حتی ممکن است در انیمیشن این بازی ببینید که شخصیت اصلی یا همان قهرمان داستان با دشمن مبارزه می کند و زخمی می شود ولی در عین حال شما در بازی اش با همان دشمن مبارزه می کنید و حتی از قوی تر هم خواهید بود، پس نوع مبارزه و برنده شدن بر دشمن هایتان هیچ ربطی به انیمیشن ندارد و فقط موضوع اصلی و شکل کاراکترها است که شبیه به انیمه آن است و شما باید بیشترین تلاش و خلاقیت خود را به کار بگیرید تا بتوانید در این بازی برنده بشوید. شما در این بازی می توانید شهر را به آتش بکشید هر کاری که می خواهید بکنید اما باید در برابر تایتان ها حتما موفق شوید تا بتوانید برنده این بازی باشید در غیر این صورت اگر تایتان ها بر شما غلبه کنند، شما در واقع بازی را باخته و انگار که این موجودات توانستند کل زندگی بشریت را نابود کنند، پس بهتر است شما از اول بازی را شروع کرده و از آنها ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − هفت =