اطلاعات جدید اثر call of duty black ops 4 توسط اکتیویژن منتشر شد

اثر call of duty black ops

طرفدار ها همچنین در انتظار ارائه وضعیت black out به سر می برند. کمپانی تر آرک که اثر call of duty black ops 4 از ساخته های او می باشد عنوان نموده که در ماه سپتامبر بتای دیگر عرضه خواهد شد که کاربر ها با استفاده از آن قادر به تجربه blackout می باشند خبرهایی دیگر از این بتا در آخرهای شهریور انتشار پیدا خواهد کرد. این موضوع را نیز باید اضافه کنیم که کلیه بتاهایی که برای اثر ارائه شده اند در دسته بتاهای خصوصی قرار کرفته اند.

اثر call of duty black ops

بازیکن های اثر call of duty black ops 4 در کنسول‌ های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در بتای چند نفره مجاز هستند تا به تجربه حالت هایی مانند domination ،search and destroy بپردازند. طرفداران این اثر بی صبرانه در انتظار آمدن این بتا می باشند تا با بهره گیری از آن قادر باشند سری تازه این اثر تجربه نمایند. باید اضافه کرد که در این نسخه با تغییرهای گسترده ای روبه رو خواهید شد.

به تازگی خبرهای از این بازی منتشر شده که مبتنی بر آن شرکت اکتیویژن زمان عرضه این بتا را مشخص نموده است. بخش نخست این بتا از زمان سه آگوست تا شش آگوست در اختیار کاربرها قرار می گیرد البته باید این نکته را نیز باید یادآوری کرد که این بازی تنها بر روی کنسول پلی استیشن چهار قابلیت اجرا خواهد داشت.

دومین بخش نیز از  زمان ده آگوست تا سیزده آگوست در دسترس طرفدارها خواهد بود. این بخش علاوه بر کاربرهای پلی استیشن چهار در دسترس کسانی که از ایکس باکس وان استفاده می کنند نیز قرار می گیرد. کاربر های کامپیوتر همچنین در زمان یازده تا سیزده آگوست می توانند از این بتا بهره ببرند.

طرفدارها همچنین  در انتظار ارائه وضعیت black out به سر می برند. کمپانی تر آرک که اثر call of duty black ops 4 از ساخته های او می باشد عنوان نموده که در ماه سپتامبر بتای دیگر عرضه خواهد شد که کاربرها با استفاده از آن قادر به تجربه blackout می باشند خبر هایی دیگر از این بتا در آخرهای شهریور انتشار پیدا خواهد کرد.

این موضوع را نیز باید اضافه کنیم که کلیه بتا هایی که برای اثر ارائه شده اند در دسته بتا های خصوصی قرار کرفته اند و تنها کاربرهایی که برای پیش خرید این اثر اقدام نموده اند می توانند از این بتاها استفاده کنند. زمانی بعد از اینکه سازنده زمان ارائه این بتا را مشخص کرد خبر های جدیدی از  آن ارائه شد که از که از وضعیت ها و نقشه های به کار برده شده در قسمت چندنفره تشکیل شده بود.

کالاف دیوتی در سبک شوتر اول شخص ساخته شده است.اولین نسخه این اثر در تاریخ ۲۰۰۳ روانه بازارشد و از همان ابتدا موفق شد که طرفدارهای زیادی را به طرف خود جذب نماید. از چهارمین نسخه این اثر اخیرا رونمایی شده است و سازنده تغییرات شگرفی را در آن ایجاد نموده است.

اکثر بازیکن ها بعد از مدتی که روند بازی را پیش می برند ترجیح می دهند که بیشتر در قسمت چند نفره به کار رفته در بازی حضور داشته باشند. تمامی کسانی که به این بازی علاقمند می باشند خاطرات فراموش نشدند از این بخش در ذهن خود خواهند داشت. این موارد باعث شده است تا سازندهای بازی تصمیم بگیرند بخش داستانی را به طور کلی حذف نمایند. اتخاذ این تصمیم توسط سازندها برای بهتر شدن قسمت های دیگر بسیار کار ساز بوده است چرا که در نسخه سوم این اثر تعداد انگشت شماری از کاربرها به اتمام بخش داستانی این اثر پرداخته اند و جمعیت کثیری از آن ها جهت بخش های چند نفره و زامبی این بازی را انتخاب نموده اند.

از نقاط مثبت قسمت چند نفره می توان به حضور قهرمان ها در بازی اشاره کرد که به آن ها متخصصین لقب داده شده است اما در حقیقت در قالب قهرمان ها بازی را پیش خواهند برد. این شخصیت ها به عاملی تبدیل خواهند شد که بازیکن ها به جای اینکه در قالب سربازی فرو بروند که قدرت منحصر به فردی را دارا نمی باشد با بهره گیری از قهرمان هایی روند بازی را طی کنند که هریک از آن ها دارای قابلیت های ویژه ای می باشد.

به عنوان نمونه یکی از قهرمان ها می تواند محلی که  اعضای تیم مقابل شما در آن حضور میابند را به شما نشان دهد شما با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی رقیب های خودتان را به ورطه نابودی بکشانید. شما باید با قابلیت های  هریک ازآن ها آشنایی یابید زیرا  این قابلیت ها  در نتیجه مبارزات بسیار موثر واقع خواهند شد.

بخش های تک نفره بازی جهت معرفی این قابلیت ها به شما در نظر گرفته شده اند. در نسخه چهارم نیز قهرمان ها داستان بازی را پیش خواهند برد. با هشت قهرمان برخورد خواهیم کرد که تعدادی از آن ها برای ما آشنا هستند. در کل این اثر علاوه بر اصالت خود تغییر های بسیاری خوبی را دارا می باشد و هوادارن کالاف دیوتی بی صبرانه منتظر آن می باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =