راهنمای قدم به قدم اثر Destiny II (قسمت دوازدهم)

اثر Destiny II

شما با جنگیدن در اثر Destiny II با دشمنهایی که تا الان دیگر باید به آنها عادت کرده باشید، راهتان را به جلو و به سمت خیابانهای شهر باز خواهید کرد. یک Honored Centurion با یک سپر Solar سعی می کند راه شما را سد کند. نگذارید او جلوی شما را برای رسیدن به هدف اصلی تان بگیرد. اگر به صدای بی سیمتان گوش بدهید متوجه می شوید که یارانتان می گویند یک مانع دارد از بین می رود.

اثر Destiny II
اثر Destiny II

راهنمای قدم به قدم اثر Destiny II (قسمت دوازدهم)

Destiny 2 – Earth: Chosen

ماموریت یکی مانده به آخر Destiny 2 یعنی ۱AU، ما را وادار کرد اسلحه بی نظیرِ Ghaul را نابود کنیم؛ ولی این کافی نیست. وقت این است که در آخرین نبرد، با Dominus رو به رو شویم.

توصیه های این مرحله: مرحله ۱۹، Power Rating ۱۸۰

ما آخرین قسمت Destiny 2’s Red War را بر فراز خیابان های The Last City آغاز می کنیم. پس قاعدتاً شما باید پایین بروید. فقط از یک طرف ساختمانی که رویش هستید پایین بپرید و کمی قبل از رسیدن به زمین، نوع Double-Jump مورد علاقه تان را فعال کنید.

شما با جنگیدن در اثر Destiny II با دشمنهایی که تا الان دیگر باید به آنها عادت کرده باشید، راهتان را به جلو و به سمت خیابانهای شهر باز خواهید کرد. یک Honored Centurion با یک سپر Solar سعی می کند راه شما را سد کند. نگذارید او جلوی شما را برای رسیدن به هدف اصلی تان بگیرد. اگر به صدای بی سیمتان گوش بدهید متوجه می شوید که یارانتان می گویند یک مانع دارد از بین می رود.

طبق گفته آنها، موانعی که یک سازه Cabal را پشت آن Centurion محاصره کرده، ناپدید می شوند. اگر کمی بجنبید، می توانید همان موقع راحت وارد ساختمان شوید. در غیر این صورت، موانع دوباره سر جایشان بر می گردند. همین طور یک Honored Centurion دیگر هم می آید تا جای قبی را بگیرد.

کل این روند، در آن طرف دیوار هم تکرار می شود. فقط کافی است به بی سیم گوش بدهید تا بتوانید این بار در اولین تلاش از مانع دوم رد شوید.

وقتی به آن طرف رسیدید، راهتان را به جلو بار کنید. اصلاً مهم نیست چه تعدادی از آنها را می کشید، دشمنان در این قسمت هم همچنان هجوم می آورند. تنها خوبی اش این است که بازگشت دوباره به زندگی در این جا محدود نشده است. حتی اگر خرابکاری هم به بار آورید، هیچ پیامد منفی ای نخواهد داشت.

ماموریت از جایی جدی می شود که با Vanguard ملاقات می کنید. آنها شما را در اثر Destiny II به “قفس” Ghaul برای Traveler  تلپورت می کنند؛ جایی که اولین Restricted Zone خواهد بود. اگر این نشانه برای هشدار دادن به شما کافی نبود، یک دسته War Beast خوابیده ای که بعد از این بهشان بر می خورید، کافی خواهد بود. اول از همه Honored War Beast را نشانه بگیرید و سپس کار را با یک نارنجک یا یم نوع دیگر AoE دنبال کنید تا مانع ریختن دشمنان روی سر و کله تان شوید. اگر می توانید کمی مهمات برای نبرد بعدی نگه دارید.

نبرد ذکر شده شامل مینی باس Final Guard Straff است. او یک Incidior با سپر محافظ Void است. ای آخرین نبرد قبل از آخرین باس است؛ پس با خیال راحت قبل از رسیدن به checkpoint پیش رویتان، هر چه دارید را روی او خالی کنید.

بعد از آن، وقت جنگیدن با Ghaul است! همان طور که حدس می زنید، این آخرین باس مبارزه Red War است. اگر یک بار در عمرتان بتوانید با خیال راحت هر چه دارید را روی سر یک دشمن بریزید، الان وقتی است. ابر قابلیت ها، اسلحه های قدرتی  و نارنجک ها همه مجاز هستند. و هر چه سریه تر از توانایی های cooldown-based خود استفاده کنید، زود تر هم آماده استفاده مجدد می شوند! اگرچه نقطه ضعف او سرش است؛ پس هر وقت امکانش بود به آن شلیک کنید.

اثر Destiny II
اثر Destiny II

Ghaul به شخصه می تواند خیلی قابلیت های شما را بر علیه تان استفاده کند. این فرمانده Cabal  شروع به پرتاب تیغه های Warlovk’s Daybreak از راه دور به سمت شما می کند. اینها به اندازه کافی بزرگ و کند هستند که بتوان در مقابلشان جاخالی داد؛ ولی باید مسیر حرکتشان را شناسایی کنید.

اگر چند لحظه برای شفای خودتان نیاز دارید، به اندازه کافی مکان برای پناه گرفتن هست که بتوانید از دیدرس Ghaul خارج شوید. تنها مزاحمانتان یک مشت minion هستند که او هر از چند گاهی تولید می کند. سعی کنید تا جایی که می توانید آنها را از بین ببرید تا اوضاع ناجور نشود. این که شما می توانید خودتان را شفا بدهید، بهترین برتری شما نسبت به باس است؛ پس این را به چند Psion که از همه طرف بهتان تیر می زنند نبازید.

پس از این Ghaul در اثر Destiny II بیشتر از یک سوم جانش را از دست می دهد، برای چند لحظه نسبت به صدمات مصون می شود و رنگش عوض می شود. اگر آبی شود، به جای شمشیرهای Daybreak توپهای نور پرتاب می کند. به نظر می رسد که اسیب رسانی splash اینها کمی بیشتر باشد؛ ولی به هر حال شما همچنان می توانید دقیقاً به همان روش قبلی در نقابل اینها هم جاخالی بدهید. اگر بنفش شود، یک سپر محافظ Sentinel Titan درست می کند که جلوی صدمات وارده را می گیرد و سرانجام زمین می خورد. برای این که به طور کامل در امان باشید، دقیقاً تا  لحظه‌ ای که از بنفش به یک رنگ دیگر تغییر می کند از استفاده از ابر قابلیتهایتان خودداری کنید. این گونه امکان ندارد بتواند شلیکتان را دفع کند.

قسمت شوکه کننده این ماجرا این است که این باعث فراخواندن مقادیر زیادی Light می شود. دقیقاً مثل همانهایی که در Spark و درگیر ماموریتهای فرعی دیدید، اگر درونشان بایستید مجانی ابر قابلیتتان را دوباره پر می کند. از اآنها استفاده کنید تا با بهترین شلیکهای تهاجمی تان Ghaul را بزنید؛ اما فراموش نکنید که وقتی به یک سوم میزان جانش می رسد یک بار دیگر تا حد قابل توجهی از شکست ناپذیری اش کم می شود. اگر او را به اندازه کافی به این وضع نزدیک کردید، فقط کافی است از سلاح های kinetic و energy به هدر دادن یک چیز به درد بخور استفاده کنید تا بتواند شکستش دهید.

این هم از این! Ghaul بین این سه حالت می چرخد تا سرانجام می میرد. از حرکن تایستید، پشت هم به او شلیک کنید، بدانید چه زمانی از ابر حمله هایتان استفاده کنید تا هیچ مشکلی برایتان پیش نیاید. از کات سینهای پیروزی تان لذت ببرید که بعد از این پدیدار می شوند و بعد از تیتراژ پایانی، منتظر یک تیزر باشید که برایتان از چیزی که پیش رو دارید خواهد گفت.

 

تبریک شما مبارزه اصلی اثر Destiny II را تکمیل کردید!

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =