اطلاعات جدیدی از اثر WARRIORS OROCHI 4 توسط کویی تکمو منتشر شد

اثر WARRIORS OROCHI 4

در اثر WARRIORS OROCHI 4 شما با گیم پلی مملو از هیجان روبرو خواهید و همانند دیگر نسخه های ساخته شده از این اثر با صحنه های ترسناک برخورد خواهید داشت. صحنه هایی که شما در آن باید بتوانید رقیب های خود را از پادربیاورید و بر آن ها غلبه کنید. گیم پلی این نسخه اما ارتقا یافته و نقاط قوتی به آن افزوده شده  به عنوان نمونه می توان از ضدوخوردهایی نام برد که از راه دور انجام می شوند.

اثر WARRIORS OROCHI 4
اثر WARRIORS OROCHI 4

اطلاعات جدیدی از اثر WARRIORS OROCHI 4 توسط کویی تکمو منتشر شد

شرکت کوئی تکمو به تازگی تصویرهایی را از اثر WARRIORS OROCHI 4 ارائه داده است. این بازی در فصل پاییز در اختیار کاربرها قرار خواهد گرفت. WARRIORS OROCHI 4 از لحاظ گیم پلی مشابه با DYNASTY WARRIORS ساخته شده است. اکنون کمپانی سازنده بازی تصویرهایی را از این اثر ارائه داده است.

منطبق بر اطلاعاتی که به تازگی ازاین اثر انتشار پیدا کرده  ما با سلاح های مشهوری از کاراکترهای بازی روبه رو خواهیم شد. به عنوان مثال  می توان از سلاح BRISINGAMEN کائوجیا ؛سلاح NECTAR اوکونی و سلاح LAEVATENIN لوژان نام برد این اثر همچنین دارای قابلیت اسپلیت اسکرین  می باشد و به بازیکن ها این اجازه را خواهد داد که به شیوه دونفره روند بازی را پیش ببرند.

همچنین از بین کاراکترهایی که در این اثر حضور دارند. هشت کاراکتراز وضعیت دیواین برخورد می باشند. یوکیمورا سانادا و ژائو یورن در دسته این کاراکترها قرار داده شده اند.

در اثر WARRIORS OROCHI 4 شما با گیم پلی مملو از هیجان روبرو خواهید و همانند دیگر نسخه های ساخته شده از این اثر با صحنه های ترسناک برخورد خواهید داشت. صحنه هایی که شما در آن باید بتوانید رقیب های خود را از پادربیاورید و بر آن ها غلبه کنید. گیم پلی این نسخه اما ارتقا یافته و نقاط قوتی به آن افزوده شده  به عنوان نمونه می توان از ضدوخوردهایی نام برد که از راه دور انجام می شوند و بازیکن قادر است تا به موشک های گوناگونی را به سمت دشمن های پرتاب کند و از راه دور به نابودی رقیب های خود بپردازد. گیم پلی بازی همچنین روان تر شده و در این نسخه از تکان های شخصیت به خصوص در مبارزاتی که کاراکترهایی زیادی درگیر آن هستند احساس رضایت می کنید گویا که فریم ریت این اثر پیشرفت نموده است.

مرحله هایی که در اثر WARRIORS OROCHI 4 به کار رفته شده دیگر پیچیدگی های سری های پیشین این اثر را به همراه نخواهد داشت. اکنون با بخش های راحت تری روبرو خواهیم شد و دیگر پارل ها یا معماهای متنوع در سر راه ما سبز نخواهند شد. شما باید فعالیت های معینی را در این مرحله ها به نتیجه برسانید. سازندگان این کار را با هدف سریع تر پیش بردن روند بازی انجام داده اند تا گیمر برای حل پازل مجبور به توقف در بازی نشود. در این نسخه  بخش CITY HUB دیگر وجود نخواهد داشت و بازیکن دیگر لازم نیست تا برای دست یابی پیدا کردن و مدیریت بخش های مختلف بازی اش به این قسمت مراجعه کند و در این نسخه مانند بسیاری از اثرهای بازیکن قادر است در کمترین زمان به منوها دسترسی پیدا نماید و بین آیتم های متنوع در حرکت باشد.این موضوع هنگامی جذاب خواهد شد که دیگر بازیکن برای مبادله بخش هایی از بازی اش مجبور نیست به فروشگاها سر بزند و او به سادگی از داخل منوها برای تهیه بخش هایی تازه اقدام کند. برای وارد شدن به بخش های تازه لازم نیست که بازیکن مدت زیادی را منتظر بماند و همان طور که قبل نیز گفتیم سازنده بازی تمامی این بخش را جهت تند تر پیش رفتن بازی انجام داده است.

در این اثر هنگامی که شما ماموریتی را به انتها می رسانید اثر WARRIORS OROCHI 4 به شما دو شخصیت تازه یا به عبارتی OFFICER را هدیه می کند که با بهره گیری از آن قادر می باشید به مرحله های بعدی صعود نمایید. همچنین با اتمام SIDE MISSION نیز کاراکترهای تازه ای را دریافت خواهید کرد که شما را برای وارد شدن SIDE MISSION ها مشتاق می کنند.  اگر بازیکن تمایل دارد که شخصیت های جدیدی را بگشاید و شخصیت های OFFICER برای او رنگی تکرار پیدا کرده اند. با به نتیجه رساندن TRAINING ها قادر خواهد بودبه  شخصیت های تازه ای دسترسی پیدا کند. البته باید این موضوع را نیز اضافه کرد که به سرانجام رساندن TRAINING ها به شکیبایی بالای بازیکن نیاز خواهد داشت.

اثر WARRIORS OROCHI 4 در کل  موفقیت های سرشاری  را برای سازندها به ارمغان آورده است. در این بازی شاهد تغییرهای شگفت آوری خواهیم بود و اگر طرفدار سری های این اثر می باشید اما سری های پیشین آن  موفق نشده که از پس انتظار شما بربیاید شک نکنید  که سری قادر خواهد بود به خواسته های شما تحقق ببخشد.گیم پلی عالی و محتوای داستانی جذاب به کاربرده در این سری موجب رضایت طرفدارها را فراهم خواهد نمود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =