بازی fortnite و منتشر شدن فصل ۱۱ در شرایطی متفاوت

اثرfortnite

حال دیگر گیمر ها در فصل یازدهم  اثر fortnite با یک نقشه جدید روبرو هستند که با نقشه ­های قبلی تفاوت بسیاری دارد. البته این تغییرات باعث نمی شود که شما فکر کنید این نقشه نا آشنا است.

اثرfortnite
اثرfortnite

فکر می کنم که اکثر گیمر های حرفه ای حداقل یکبار بازی fortnite را تجربه کرده ­اند و تمامی آن ها از تجربه این بازی نهایت لذت را برده ­اند. این بازی به سبک اکشن، جهان باز و بقاء طراحی و ساخته شده است و یکی از بهترین بازی های ویدیویی در این سبک به شمار می رود. سازندگان این بازی شرکت های اپیک گیمز و پیپل کن فلای هستند که با نبوغ و خلاقیت بسیار آن را به دنیای بازی های ویدیویی معرفی کردند و شرکت اپیک گیمز این بازی را برای پلتفرم هایی مانند پلی استیشن ۴، مک او اس، کامپیوتر های شخصی و همینطور ایکس باکس وان و نیتندو سوئیچ و گوشی های اندورید و همچنین ios منتشر کرده است.

بازی رایگان فورتنایت

بازی fortnite یک ویژگی بسیار مهم و خوب دارد و آن رایگان بودن بخش چند نفره و آنلاین بازی است که در دوره­ های زمانی مختلف با آپدیت هایی که برای این بازی ارائه می شود آن را بسیار محبوب کرده است. البته در گذشته این بازی برای همه پلتفرم ها رایگان نبود. از بازی fortnite تاکنون بیش از ده season یا فصل منتشر شده است که درون هر فصل داستان و اتفاقات خاصی وجود دارد و گیمر با پشت سر گذاشتن این اتفاقات میتواند مجوز ورود به فصل بعدی را دریافت کند.

معمولا برای یک گیمر چند هفته طول می کشد تا بتواند یک فصل را به پایان برساند و هر فصلی با خود تغییراتی به همراه می­آورد که برای گیمر تازگی دارند. این تغییرات ممکن است هر چیزی اعم از نقشه تازه یا تغییر شخصیت ها باشد. اگر از جمله افرادی هستید که بازی fortnite را دنبال می کند که با آمدن هر فصلی چه مواردی به بازی افزوده شده و یا چه مواردی اصلاح می شود. چالش هایی که در هر فصل وجود داشتند در فصل یازدهم نیز وجود دارند اما این بار با ظاهر و داستانی که کمی از بقیه فصل ها متفاوت­ تر است.

فصل ۱۱ اثر fortnite چه تغییراتی برای گیمرها تدارک دیده است؟

احتمالا همه شما اطلاع دارید که قبل از رونمایی و منتشر شدن فصل یازدهم، بازی به یک سیاه چاله بزرگ تبدیل شد و همه چیز را درون خودش کشید و به مدت دو روز این روند ادامه داشت و گیمر ها عملا به بازی دسترسی نداشتند و فکر کردند که بازی fortnite به پایان خود رسیده و تمام شده است و از این بابت بسیار نگران بودند زیرا این پایان را دوست نداشتند. اما بعد از آن گیمرها با سوپرایزی روبرو شدند که خوشحالی زیادی به همراه داشت و خبر از فصل جدید بازی میداد.

این وضعیت را می توان شروعی برای فصل یازدهم تلقی کرد و تغییرات را از همین ابتدا دید که البته یک تغییر شگفتی ­آور به حساب می­ آید. در حالی که همه کاربران فکر می کردند فورتنایت به آخر راه خود رسیده است فصل یازدهم از راه رسید و همه را هیجان زده کرد و یکی از تغییرات اساسی و مهم در ابتدای بازی رخ داد.

تغییرات بسیاری در داخل بازی بود که گیمر با تجربه فصل یازدهم به آن ها رسید، از جمله این تغییرات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغییراتی در نقشه اثر fortnite رخ داده است.

حالا دیگر گیمر ها در فصل یازدهم اثر fortnite با یک نقشه جدید روبرو هستند که با نقشه­ های قبلی تفاوت بسیاری دارد البته این تغییرات باعث نمی شود که شما فکر کنید این نقشه نا آشنا است، از جمله تفاوت هایی که در نقشه جدید می توان دید این است که نقاط شهری خیلی کمرنگ شده ­اند ولی در عوض مناطق کوهستانی و جنگلی بیشتر سطح نقشه را گرفته­ اند و همچنین رودخانه­ های زیادی در این نقشه می توانید مشاهده کنید که برای عبور از این رودخانه ها قایق هایی نیز قرار داده شده است همچنین گیمر می تواند در این رودخانه ­ها شنا کند اما توجه داشته باشید که نمی تواند به زیر آب برود.

 • سلاح ها و تجهیزات جدید به اثر fortnite آورده شده است.

در این فصل بیشتر از فصل های دیگر تغییرات به دنبال خود دارد و گزینه­ های زیادی برای بازی نیز به همراه خود آورده است. سلاح های جدید از جمله مواردی هستند که در این فصل خود نمایی می کنند. مثلا سلاحی به نام AUG به لیست سلاح ها اضافه شده است.

 • مواردی که در فصل های قبلی برای گیمر کسل کننده بودند حذف شدند.

شرکت سازنده بازی، قبلا این قول را به گیمرها داده بود که در فصل جدید سعی می کند مواردی که در بازی باعث سر رفتن حوصله آن ها می شود را حذف کند و خب در این فصل به قول خودش عمل کرده است و تا آنجا که میتوانسته بازی را بیشتر از قبل سرگرم کننده کرده است.

 • قیمت بتل پس در Season 11 با احتمال افزایش همراه است.

یکی دیگر از تغییراتی که در فصل یازدهم وجود دارد و برای هر گیمری مهم است این است که بتل پس شاید گران تر از فصلهای قبلی ارائه شود اما در عوض صدها پاداش و امتیاز و همچنین اسکین های جدید به بازی اضافه شده ­اند و قاعدتا ارزش این را دارند که برای بدست آوردنشان هزینه کرد.

 • چالش های Season 11 جدید و پر از نوآوری و خلاقیت هستند.

چالش هایی که در Season 11 برای گیمرها در نظر گرفته شده است با چالش هایی که در فصل های قبلی مشاهده کرده ­اید متفاوت است و سبکی تازه را به همراه دارد.

 • مناطق جدید با گرافیک و طراحی متفاوت در Season 11 خود نمایی می کنند.

در تصاویری که قبل ­تر از این فصل منتشر شده است  می توانید سه شخصیت اثر fortnite را ببینید که در منطقه ­ای سرسبز و رودخان ه­ای که در آن جریان دارد هستند و به قایق های شناور روی آب نگاه می کنند، با دیدن این تصاویر می توانید ببینید که مناطق تازه جدیدی به این بازی اضافه شده است.

 • وی باکس های زیاد با استایل های مختلف

برای گیمر وی باکس های مختلفی در نظر گرفته شده است که همگی آن ها رایگان نیز هستند و گیمر آزادی انتخاب زیادی در این مورد دارد.

 • اضافه شدن شلیک درون آب

گیمر می تواند در مواقعی که درون آب است به حریفان خود شلیک کند و این یکی از ویژگی های مهمی است که به بازی اضافه شده است.

 • گیمر می تواند پمپ بنزین ها را منفجر کند.

منفجر کردن پمپ بنزین ها برای گیمر بسیار هیجان انگیز است و احساس قدرت به او می دهد.

 • امکان ماهیگیری برای گیمر

گیمر در این فصل می تواند ماهیگیری کند و در طی این امر اسلحه به دست بیاورد.

 • امکان حمل کردن یارانتان برای شما فراهم شده است.

شما می توانید دوستان خودتان را که آسیب دیده ­اند با خود حمل کنید و به جای امن برسانید.

 • شما می توانید در مکان های کوچکی مانند یک سطل پنهان شوید

این امکان برای شما فراهم شده است تا مواقعی که نیاز به پنهان شدن دارید بتوانید در کوچکترین مکان ها نیز مخفی شوید.

 • کاهش یافتن زمان بازی کردن در Season 11

در این فصل دیگر مانند فصل های قبل زمان بازی خیلی طول نمی کشد و فقط ۵۵ روز طول میکشد.

اثرfortnite
اثرfortnite
 • اضافه شدن وسیله ­ای برای بهبود اسلحه ­ها

گیمر می تواند با به دست آوردن موادی مانند چوب، آهن و… سلاح های خود را بهبود ببخشد و آنها را ارتقاء دهد.

 • اضافه شدن مکان های جدید با نام های جدید

مکان های جدیدی که نام های جدیدی هم دارند در نقشه اضافه شده­اند که گیمر می تواند آن ها را در نقشه پیدا کند.

 • اضافه شدن وسایل نقلیه برای تردد در آب

در این فصل برای گیمر دو قایق همراه با موشک در نظر گرفته شده است تا بتواند در آب به راحتی حرکت کند و در برابر دشمنان از خودش دفاع کند و یا در حال تردد با قایق به حریفان خود شلیک کند.

 • اضافه شدن جعبه ­های بیشتر

در این فصل برای گیمر جعبه ­ها و صندوق های زیادتری در نظر گرفته شده است که حاوی مهمات نیز هستند.

 • وجود اسلحه ­ای به نام Bandage Bazooka

یک اسلحه جدید به بازی اضافه شده است که به هنگام زخمی شدن دوستانتان می توانید برای آن ها با این سلاح پانداژ شلیک کنید و به آن ها کمک کنید تا سلامتی خود را به دست بیاورند یا بتوانند سلامتی خود را افزایش دهند.

البته گزینه­ های زیادی نیز وجود دارند که در فصل های قبلی بوده ­اند اما در این فصل از بازی حذف شده ­اند که تعداد این گزینه ­ها هم کم نیستند. اگر بخواهیم چند مورد را مثال بزنیم می توانیم به Minigun, Stink Bombs, Heavy Sniper, Slurp Juice و بسیاری دیگر از آیتم هایی که در فصل یازده آنها را نمیبینید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 12 =