اجرا بازی Rage 2 بر روی ایکس باکس وان ایکس

اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت 1080p 60fps

بازی شوتری Rage 2 با رزولوشن ۱۰۸۰ p با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی دو کنسول ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو قابل اجرا خواهد بود. این بازی که توسط استودیوی Avalanche و با همکاری استودیوی id Software ساخته شده است، در چهاردهم ماه می ۲۰۱۹ (بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد و چند روز قبل از آن هم تریلر این بازی منتشر می گردد.

خبرهایی مبنی بر اجرای این بازی با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی کنسول های پیشرفته به گوش می رسید که برنامه نویس این استودیو Tim Willits در مصاحبه ای این خبر را بر روی دو کنسول Xbox One X و PS4 Pro تائید کرد. در مصاحبه ای که اخیراً با خبر نگار Hardcore Gamer انجام شد استودیوی سازنده بازی نیز این خبر را تائید کرد . تیم سازنده اذعان کردند که به جای رزولوشن ۴K سعی کرده ایم به سرعت فریم را اولویت دهیم.

در این مصاحبه Willits گفت: «باید بازی را برای کنسول های پیشرفته با رزولوشن ۱۰۸۰ p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می کردیم. در بقیه ی کنسول ها این سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه می باشد. البته در PC ایـن مـحدودیـت وجـود نـدارد . در اصـل مـا سـرعـت بـازی را به ۴K بودن آن ترجیح دادیم.»بازی Rage 2یک بازی تک نفره اول شـخـص می بـاشد که از لحاظ گرافیکی بسـیـار قابـل تـوجـه مـی باشـد.

اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت 1080p 60fps
اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت ۱۰۸۰p 60fps

در طراحی آن استودیوی Avalanche از موتور Apex که جزئیات محیط را به وضوح نشان می دهد استفاده کرده است. البته همیشه این همه سرعت و گرافیک فوق العاده بر روی PS4 و Xbox One جای سوال داشت تا اینکه سازندگان بازی پرده از این سر بر داشتند و اعلام کردند که بر روی کنسول های پیشرفته این قابلیت وجود دارد. اطمینان داریم که این کار برای سازندگان این بازی دشوار نیست و آنها به راحتی می توانند این حجم از رزولوشن و سرعت را بر روی کـنـسـول هـای پـیـشـرفـتـه ارائـه نـمـایـنـد.

پس از رقابت شدیدی که در سال ۲۰۱۱ بازی Rage به همراه داشت. اکنون Rage 2 با گرافیک فوق العاده و شخصیت های منحصر به فرد در راه است. برنامه نویس بازی Tim Willits اعلام کرده است که سری قبلی بازی به خوبی به فروش رسید و از لحاظ رتبه بندی نیز در میان بازی ها جایگاه خوبی داشت. پس تصمیم گرفتیم این سبک از بازی های مسابقه ای را در محیط باز نیز اجرا نمائیم.

با Rage اصلی چیزهای زیادی به دست آوردیم ولی اکنون با توجه به تکنولوژی باید مناطق رانندگی و تیراندازی را از هم جدا کنیم. چنین دیدگاهی کاملاً برایمان قابل درک است. چنین امری در بازی ها تا حدودی وجود دارد، اما بازی را به سبک خودمان اجرا کردیم و آن را هم برای خودمان ثبت خواهیم کرد. در واقع در استودیوی Avalanche و با موتور Apex ما بازی را در دنیایی واقعی ارائه می کنیم. گیم پلی بازی از هر لحاظ بدون نقص است.

اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت 1080p 60fps اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت 1080p 60fps
اجرا شدن بازی Rage 2 PS4 بر روی ایکس باکس وان ایکس به صورت ۱۰۸۰p 60fps

ما در این استودیو همکاری بسیار خوبی داریم و از تجربیات استودیو برای این بازی بسیار استفاده کرده ایم. بازی Rage 2 کودک دوست داشتنی دو استودیوی id Sofware و Avalacche می باشد. آنچه در این بازی مشاهده می شود فقط تکنولوژی و سبک جدید بازی نیست بلکه در این بازی روایت بازی نیز به سمت داستان های آخرالزمانی سوق داده شده است. ما در این بازی از خصوصیت های بازی های آخرالـزمانی بـهره بـرده ایـم و تـرکـیـبی از آنـها را به بـهـتـریـن نـحـو در ایـن بـازی مـهـیـج بـه ارمـغـان آورده ایـم.

بازی Rage 2 انواع متفاوتی از بیوم ها را داراست که این بیوم ها تغییر حالت بازی را برعهده دارند. که همگی با جهان متناسب می باشند. ولی هر کدام با دیگری متفاوت می باشد. بازی به گونه ای ساخته شده است که با پارک کردن ماشین در پارکینگ آنچه در آنجاست را می توانید تصاحب کنید. تیم سازنده برنامه هایی برای محتوای پولی و رایگان دارند. گفتیم که بازی حالت تک نفره است و ژانر بازی نیز آینده نگرانه است.

سازنده بازی یعنی کمپانی Bethesda قول داده است که این بازی را توسعه دهد و اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را نیز اعلام خواهد کرد. فناوری های به کار رفته در این بازی فوق العاده آن را طوری برنامه ریزی کرده است که به راحتی می توان تغییرات زیادی در آن اعمال نمود. امیدواریم که هرچه زودتر این بازی مهیج را ببینیم و مسلماً آن موقع بهتر می توانیم راجع به این بازی نظر خود را ارائه نمائیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 1 =