جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4

جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4

جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4

استودیو سازنده بازی Dreadnought (سیکس فوت) برای پلی استیشن ۴ در برخی از اخبار گفته که تعداد زیادی از کارمندانش را اخراج نموده و حال افراد تیم اش به یک سوم رسیده است.

اخبار اخراج کارمندان برای بازی Dreadnought Ps4
از اخبار جدید مربوط به بازی، اخراج کارمندان بازی Dreadnought می باشد. هدف از کار این استودیو جلوگیری از ورشکسته شدن می باشد که باعث کاهش تعداد نفرات تیم توسعه دهنده این بازی رایگان شده است. این استودیو قبل از این اقدام در ماه های تابستان اعلام کرده بود که قصد دارد افراد تیم توسعه دهنده را کمتر یا اخراج کند. هر چند که این استودیو برای افراد اخراج شده این شرایط را پیش آورد که دنبال فعالیت و کار در جای دیگری باشند اما اگر چنانچه می خواهند می توانند در قسمت های دیگر این استودیو فعالیت کنند. حال با اعلام این خبر شاهد اخراج شدن دو سوم کارمندان این استودیو بوده ایم.

نظر مدیر عامل استریو سیکس فوت برای اخراج کارمندانش
در ماه های گذشته مدیر عامل استودیو سیکس فوت سازنده رایگان بازی Dreadnought، در مورد موضوع اخراج شدن کارمندانش این گونه اظهار نظر کرده است. در ماه های گذشته ما به کارمندان خود گفتیم که در ماه های بعد منتظر تحولات بزرگ در ساختار تشکیلات استودیو باشند. هر چند که این قضیه بیشتر مربوط به بخش تولید این استودیو می باشد که چنانچه کارمندان اخراج شده بخواهند می توانند به یک استودیو دیگر برای فعالیت کردن بروند یا در استودیو فعلی در بخش دیگری مشغول به کار شوند.
ما بعد از انجام این موضوع بیشتر وضعیت این استودیو را چک می کردیم، هر چند که تعداد افراد کنونی در بخش توسعه بازی ها تنها یک سوم افراد قبلی می باشند. ما تلاش می کنیم که کمپانی با تأمین منابع مالی خود بتواند از اشخاص اخراج شده پشتیبانی کند و رضایت خانواده هایشان را جلب کند. به جزء پشتیبانی از اشخاص گفته شده تصمیم دارند که بازی Dreadnought را ادامه دهند و پروژه های جدیدتری را بسازند.

جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4
جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4

نتایج اخراج کارمندان استودیو بازی dreadnought
با توجه به اینکه اخراج شدن تعداد زیادی از کارمندان استودیو سیکس فوت امری ناخوشایند بوده است اما نتایج قابل توجهی را داشته است که سعی داریم آن را برای شما عنوان کنیم. نتایج حاصل از این کار برای استودیو این بوده که تصمیم گرفته در یک موقعیت مناسب و با اطمینان خاطر مجددا تیم توسعه دهنده را راه اندازی کند. اما نتایج درباره بازی Dreadnought این بود که دیگر نباید انتظار گیمران زیادی برای بازی داشته باشد.
بعد از اتفاقاتی که رخ داده است این بازی برای پلتفرم PC هم عرضه شد که در نهایت فروش خوبی را نداشت. بازی Dreadnought یک بازی مشابه بازی های جنگی بوده که گیمر می بایست کشتی فضایی عظیم الجثه ای را هدایت کند و این بازی در حال حاضر برای Playstation ۴ و Pc موجود می باشد.

بتای بازی Dreadnought برای پلی استیشن ۴
با توجه به تریلری که از بتای بازی Dreadnought منتشر شده متوجه می شویم که این بازی برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شده است و شما می توانید این بازی را بر روی این کنسول تجربه کنید. این نسخه از بازی Dreadnought به صورت رایگان از فروشگاه Ps4 قابل تهیه می باشد و نسخه عمومی آن هم برای رایانه شخصی در حال ساخت می باشد.

مبارزات در بازی Dreadnought برای Ps4
مبارزه در این بازی در فضا می باشد و بازیکن باید با دستور دادن به سفینه بزرگ حاضر شود. در مبارزات شما شاهد ۵۰ سفینه در کلاس های گوناگون خواهید بود. همه ی سفینه هایی که در بازی وجود دارند را می توانید شخصی سازی کنید و ظاهر آن را همانطور که دوست دارید دربیاورید. بازی Dreadnought برای پلی استیشن ۴ دارای دو نقشه می باشد که ۶ تا از آن مربوط به طی بازی می باشد که در بازی خواهید دید.
همچنین بتای عمومی بازی drednought دارای ۴ حالت می باشد که در آن تیم های مانند دث مچ، ترینینگ، هاوت و الیمینیشن حضور دارند.
در مبارزات شما می توانید با کمک تیم چند نفره ( ۳ نفره ) به خوبی دشمنان را نابود کنید و حتی سفینه های خودتان را ارتقاء دهید.

محتویات بازی Dreadnought Ps4
از محتویات این بازی باید سفینه هکتوهیرو را نام برد که همواره با مراحل دیگر ( Share Factory ) در اختیار گیمران پلی استیشن ۴ قرار گرفته است. شما می توانید این بازی را از راه پلی استیشن پلاس دانلود کرده و بازی کنید. اگر چنانچه مایل به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد بازی Dreadnought هستید می توانید به وب سایت های رسمی این بازی بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4
جزئیات و بررسی اخراج تعدادی از کارمندان استودیو سازنده بازی Dreadnought PS4

علت اصلی کاهش نیرو در استودیو Six Foot
می دانیم که تیم توسعه دهنده بازی شوتر و بازی فضایی Dreadnought اخیرا کاهش نیرو داشته که اقدام با اخراج کارمندان همراه بوده است. علت اصلی این کاهش نیرو وضعیت نابسامان مالی این استودیو بوده است و عدم بودجه ی کافی برای ادامه فعالیت ها منجر به انجام گرفتن این اقدام گردیده است. همان طور که می دانیم استودیو سازنده انحصاری بازی Dreadnought برای پلی استیشن ۴ تعداد زیادی از کارمندان خود را به علت نداشتن بودجه مالی اخراج نموده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =