ادغام شدن حساب کاربری بازیکنان بازی Fortnite از ماه نوامبر

ادغام شدن حساب های کاربری بازیکنان بازی Fortnite PS4 از ماه نوامبر

بازی Fortnite از آن نوع بازی هایی می باشد که از قابلیت کراس پلی به بازی های ویدئویی برخوردار می باشد. تا قبل از این موضوع صاحبان کنسول های نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان می توانستند در کنار هم قابلیت کراس پلی را در Fortnite تجربه کنند. اما به تازگی کمپانی سونی اخباری را منتشر کرده که به شدت موجب شگفتی و خوشحالی کاربرانش شده است.
این مجموعه اعلام کرده است که پلی استیشن۴ هم از قابلیت کراس پلی در بازی Fortnite برخوردار شده است و بدین ترتیب کاربران هر سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ می توانند در کنار هم به تجربه بازی Fortnite دست بزنند. اگر چه این قابلیت به صورت آزمایشی در نظر گرفته شده است.

ادغام شدن حساب های کاربری بازیکنان بازی Fortnite PS4 از ماه نوامبر
ادغام شدن حساب های کاربری بازیکنان بازی Fortnite PS4 از ماه نوامبر

در گذشته علاقمندان به بازی Fortnite و دارندگان پلی استیشن ۴ نمی توانستید با دو پلتفرم نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان از یک حساب کاربری استفاده کنند. اوضاع وقتی وخیم تر می شد که حساب کاربری پلی استیشن ۴ خود را به حساب اصلیتان در اپیک گیمز وصل می کردید.
زیرا در این شرایط ملزم می شدید برای تجربه بازی در پلتفرم های مختلف حساب کاربری تازه ای تهیه کنید. این اتفاق وادارتان می کرد تا به فکر خرید آیتم هایی بیفتید که پیش تر خریداری کرده بودید. بدون شک این اتفاق بسیاری از مخاطبان و علاقمندانی که تمایل داشتند Fortnite را در پلتفرم های مختلف امتحان کنند، ناراحت می کرد.
از همین رو کمپانی سونی و اپیک گیمز تصمیم گرفتند تا با ارائه راهکاری کارآمد، نظر گیمر های ناراضی را مجدد جلب کنند. در ادامه باید بگوییم که اپیک گیمز در این رابطه خبر های تازه تر و البته دوست داشتنی تری هم برای مخاطبان داشته است.

آشنایی بیشتر با بازی Fortnite

اگر به بازی های خشن-اکشن علاقمند باشید حتما با سبک بتل رویال به خوبی آشنایی دارید. سبکی که این روزها خواهان بسیار زیادی پیدا کرده است. افرادی که پا به بازی هایی با این سبک و سیاق می گذارند، در مبارزاتی یک به یک شرکت خواهند کرد.
کار در این مبارزات به حدی جدی است که در نهایت یک نفر به عنوان تنها باز مانده از میدان بیرون می آید. در Fortnite با نقشه بزرگی مواجه خواهید شد که به شدت هم جذاب و پویا است. گویا در هر نقطه از این نقشه برنامه ای برای گیمر چیده شده است. نقشه ظاهری مربع مانند دارد و در میان آن دریاچه ای به چشم می خورد.
Fortnite در برگیرنده حالات مختلف است. لذا شما می توانید به صورت تک نفره، دو نفره و یا چهار نفره در بخش های مختلف بازی Playstation 4 حضور داشته باشید. در مبارزه که شکل خواهد گرفت، ۱۰۰ کاراکتر حضور دارد. برخی از این مبارزات واقعا سهمگین و سخت هستند و برای پیروز شدنشان به مهارت بالایی نیاز است.
اگر قبل از این موضوعات بازی های بتل رویال را تجربه کرده باشید، حتما می دانید که خراب کاری مهم ترین فاکتور در این بازی ها است. شما می توانید با خیال راحت محیط پیرامونتان را خراب کنید و هر عقده ای که از هر جا دارید را در این بازی های پیاده کنید. وجه تمایز Fortnite نسبت به سایر بازی های بتل رویال به ویژگی ساخت و سازش مربوط است.

ادغام شدن حساب های کاربری بازیکنان بازی Fortnite PS4 از ماه نوامبر
ادغام شدن حساب های کاربری بازیکنان بازی Fortnite PS4 از ماه نوامبر

احتمالا تا کنون بازی های بتل رویال زیادی را ندیده اید که از قابلیت ساخت و ساز برخوردار باشد، اما در Fortnite این اتفاق افتاده است. شما می توانید در بخش هایی از بازی نقش سازنده داشته باشید و گرافیک بازی را باب طبع خودتان بچینید.
اگر بخواهیم به گرافیک بازی در Fortnite بپردازیم، در یک جمله کوتاه باید بگوییم که همه چیز خوب است! شما در میان مبارزاتتان با محیط های جنگلی زیبایی مواجه هستید که از دیدنشان بر سر ذوق می آیید.
ضمن اینکه می توانید از در دست گرفتن اسلحه های متنوع که به خوبی شبیه سازی شده اند، کیف کنید. نکته مهمی که در این زمینه نظر را به خودش جلب می کند به عمق داشتن محیط های بازی مربوط است. این قابلیت پیشروی در بازی را برایتان راحت تر کرده است. زیرا می توایند متوجه شوید در مراحل مختلف بازی توسط دشمنان قابل شناسایی هستید یا خیر. در این شرایط می توانید با خیال جمع تری در میان اتفاقات بازی پیش بروید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =