ارائه بازی The Station Deluxe Edition برای ایکس باکس

بازی The Station Deluxe Edition

اثر the station به تازگی ارائه گردیده و سری deluxe این بازی همچنین برای  ایکس باکس وان و پلی استیشن چهارعرضه شده است. اخیرا خبرهایی از بازی The Station Deluxe Edition به گوش ما رسیده که مبتنی بر آن بازیکن ها قادر خواهند بود این اثر را که سبکی اول شخص دارد و روندی تخیلی و مرموز را دنبال می کند برای پلتفرم وی آر تهیه نمایند.

بازی The Station Deluxe Edition
بازی The Station

این سری دارای حالت explore mode می باشد و این حالت بازیکن ها را مجاز می کند که به صورت اختیاری در ایستگاه گردش انجام دهند. این حالت همچنین آپدیت هایی از واقعیت مجازی را در اختیار بازیکن هایی قرار می دهد که در انتظار آمدن به سر می برند. سری deluxe edition اثر the station نیز کلیه ویژگی هایی که از آن صحبت کردیم را دارا می باشد و کاربرهایی که از کنسول ایکس باکس وان استفاده می کنند می توانند از آن بهره مند شوند. البته باید این نکته را اضافه کرد که قسمت حقیقت مجازی این اثر به خاطر اینکه کنسول ایکس باکس وان قادر نیست که آن را ساپورت کند در دسترس کاربران قرار نخواهد گرفت و بازیکن ها مجاز نیستند که از آن بهره ببرند.

افرادی که همیشه در تلاش بودند تا رویاهای خود را به صورت مستقل به تصویر بکشند گاها روش های جدیدی را از ارائه محتوانی داستانی یا گیم پلی منحصر به فرد برای صعنت بازی های رایانه ای به ارمغان آورده اند. یکی از بازی ها the station نام دارد؛ سازندهای این بازی مستقل برای اولین بار است که مشغول ساختن بازی های رایانه ای شده اند.

بازی The Station Deluxe Edition
بازی The Station

این بازی با ایجاد چندین سوال در ذهن بازیکن آغاز می ابد. این سوال های ممکن است برای خیلی از انسان به وجود آمده باشد از این سوال ها می توان به مواردی مانند ایجاد ارتباط با مدنیتی هوشمند به چیز میزان برمدنیت ما موثر واقع خواهد شد؟ این مدنیت قادر خواهد بود که نگرش ما به فرهنگ، علم، هنر و دین ما را تغییر دهد؟ و یا این مدنیت به کمک می کند که دنیای خود را بهتر کنیم؟ اشاره نمود. اکنون با پیش بردن روند بازی کاشفان به مدنیتی جدید در فضا دسترسی پیدا می کنند که تبدیل به فرصتی خواهد شد تا به سوال هایی که ایجاده شده اند جواب بدهند.

در این تمدن جنگی بین اعضای آن رخ داده و در مزر فرو پاشیدن قرار دارد. ایجاد ارتباط ممکن است خطرناک باشد و حتی این احتمال می رود که اعضای آن ها به سمت ما حمله ور شوند و بخواهند که ما را از پا در بیاورند. در نهایت کمپانی که در زمینه تحقیقاتی در حال فعالیت کردن می باشد گروهی را تشکیل می دهد از یک محقق ؛مهندس و کاپیتان که با استفاده از یک سفینه قصد دارند تا درباب مدنیت کشف شده اطلاعاتی را جمع آوری کنند.

اوایل شروع این کار فعالیت ها در روندی صحیح طی می شوند اما پس از مدتی آن ها دیگر قادر نیستند که با زمین ارتباط برقرار کنند اکنون شما وارد میدان خواهید شد وظیفه شما این است که آن گروه را پیدا نمایید تا بتوانید بفهمید که چه اتفاقی برای آن ها پیش آمده است. تمام مطالبی که در اینجا عنوان کردیم به عنوان پیش درآمد در اختیار شما قرار خواهد گرفت و بازی با واردن شدن شما به داخل سفینه اغاز خواهد شد.

اتفاق هایی که برای گروه سفره کرده رخ داده به وسیله مطالبی همچون پیام ها و صداهایی که هر یک از آن ها از خود به جای گذشته اند به وسیله بازیکن دنبال خواهد شد. یکی از نقاط ضعفی که در این اثر با آن مواجه خواهیم شد عمق نداشتن این روایت ها می باشد و این موضوع باعث می شود تا  بازیکن به خوبی نتواند با این شخصیت ها ارتباط برقرار کند به عنوان نمونه هنگامی که بازیکن به تازگی وارد بازی شده از روابطی رمانتیک میان دو عضو از گروه ناپدید شده مطلع می شود امابا مرور زمان دیگر صحبت چندانی از این رابطه به میان نمی آید.

سازندهای این اثر همچنین تلاش خود را به کار گرفته اند تا صحنه هایی وحشت انگیز را نیز به بازی بیافزایند. این عوامل از مواردی همچون ناگهان تاریک شدن در پی خاموشی چراغ یا راه رفتن تعدادی از وسایلی که در سفینه وجود دارند تشکیل شده اند.می توان گفت که از طراحی خوبی برخوردار هستند وباعث ایجاد احساس ترس در وجود بازیکن خواهند شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =