جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم

جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم

جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم

از جمله گیم هایی که علاقه مندان خود را در سال ۲۰۱۹ بیش از حد، منتظر قرار داد، گیم Devil May cry 5 است.کمپانی سازنده این گیم یعنی کپکام ادعا دارد که دلیل ساخت بازی Devil May cry 5 فقط تقاضای علاقه مندان به ساخت یک بازی Playstation قدیمی وکلاسیک بوده است.اکثر علاقه مندان به گروه بازی های Devile May cry  از موقعی که شرکت سازنده سری جدید گیم که بازی Devil May cry 5 را ارائه کرد منتظر ارائه اطلاعات جدیدی از بازی Devil May cry 5 هستند.
تهیه کننده ی گیم Devile May cry 5 در گزارشی اعلام کرد که این سری از گیم در واقع ادامه ی سری دوم است. در میان گروه بازی های Dvile May cry  گیم Devile May cry 2 در برگیرنده ی به روزترین موضوع گیم است. در واقع زمانی که صدای موتور سیکلت دانته به گوش رسید به این نتیجه رسیدیم که دانته درهای جهنم را پشت سر گذاشته است و از انجا برگشته است.

جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم
جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم

دلیل اینکه به این نتیجه رسیدیم که گیم Devile May cry 5 ادامه دهنده ی سری دوم است، این بود که اینبار هم دانته با موتور سیکلتش نمایش داده شد. هرچند شرکت کپکام قبلا اعلام کرده بود که گیم بعد از سری چهارم خواهد امد اما اینطور نشد. تا اینکه در نمایشگاهی به نام گیمز کام ۲۰۱۸ شرکت کپکام که بازی Devile May cry 2 را ساخته است بیان کرد که موضوع گیم Devile May cry 5 در واقع به دنبال گیم Devil May cry 2  ارائه میشود.
در واقع سری جدید بازی Devile May cry  که همان Devile May cry 5 است باعث شده است که یک موقعیت ویژه برای علاقه مندان بازی ایجاد شود که دنباله ای پشت سرهم از بازی را حس کنند. تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ زمانی است که برچسب Devile May cry 5 برای دستگاه های پلی استیشن ۴، کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس وان ارائه می شود. از دیگر دلایلی که باعث شد علاقه مندان به بازی های Devile May cry بگویند که Devile may cry 5 بعد از بازی Dvc 2 ارائه می شود این بود که مدت زمان کمی دانته در E3 و گالری Games com حضور داشت و این خود باعث شد که علاقمندان به این نتیجه برسند که قیافه او در گیم Devile May cry 5 به سری دوم گیم شبیه تر است.
همچنین دوباره موتور سوار بودن دانته، شهری با ساختمان های بلند و بی نظم و از هم پاشیده، همچنین وضعیت دانته با لباس و پوششی سوخته ،خود دلیلی بر این شد که علاقه مندان بگویند Dvile May cry 5 ادامه ی سری دوم است. از انجایی که در سری دوم گیم شاهد مدل سازی های متنوعی نبودیم و این مدل ها بیشتر تکرار شده بودند این ها خود دلیلی شد بر این که بازی ان درخشش قبل را نداشته باشد.
هر چند با وجود اینکه کاراکتر دانته از مدل سازی خیلی خوبی برخوردار بود ولی در کل شرایط و ویژگی های دیگر باعث شد که علاقه مندان ان را به راحتی فراموش کنند ولی با این اوصاف با توجه به خبرهایی که به گوش میرسد گیم Devile May cry 5 ادامه ی سری دوم است. همچنین میتوان به این نکته اشاره کرد که گیم DMc5 جز برترین گیم های سال ۲۰۱۹ است. در واقع موضوع و داستان گیم حدود ۵ سال بعد از گیم DMc4 شروع شده و این نکته را بدانید که حوادث و موضوعات گیم گاهی به موضوعاتی که در گیم های قبلی اتفاق افتاده است، را نشان داده در نتیجه حوادث گیم، خطی و پشت هم و به ترتیب ارائه نمی شود.

جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم
جزئیات و بررسی ارائه داستان بازی Devil May Cry 5 PS4 پس از نسخه دوم

در واقع موضوع گیم به طور کلی این گونه است که یک موجود خبیس به نام urizen درختی با خصلت شیطانی را کاشته است که نامش Qliphoth است. در واقع این درخت از خون انسان هایی که می کشد تغذیه می کند. در واقع یک گروه خود را برای مقابله با این موجود خبیس و درخت خون خوار اماده می کنند که نام های این افراد شامل دانته که در واقع نقش اول بازی های Devile May cry هست و تریش ویدی، نرو و V هستند که در واقع کار اصلی این گروه نابود کردن urizen است.
همچنین در جریان این نبرد همه ی این افراد به گونه ای نتوانستند با این موجود خبیس مقابله کنند بهطوری که دو نفر از اعضای گروه با نام های نیرو و وی توانستند از دست هیولا فرار کرده اما تریس و لیدی با بد شانسی مواجهه شده و هیولا انها را به اسارت خود دراورد اما شخصیت اصلی بازی که دانته است خبری از او در دست نیست و مشخص نیست که در درون چه دردسری افتاده است.

مرکز خرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =