ارائه مرحله ۲۰۰۰ بازی پرطرفدار Candy Crush Saga

بازی Candy Crush Saga

بالاخره مرحله ۲۰۰۰ هم برای بازی پرطرفدار Candy Crush Saga ارائه گردید. به جرات می توان این نکته را اذعان کرد Candy Crush Saga در دسته ی محبوب ترین بازی های پلتفرم گوشی های تلفن همراه است. در روزهای گذشته، استودیو king که گسترش دهنده ی این گیم است، بخش ۲۰۰۰ این بازی اعتیاد آور را در دسترس کاربران فراوانش قرار داد.

بازی Candy Crush Saga
بازی Candy Crush Saga

بالاخره مرحله ۲۰۰۰ هم برای بازی پرطرفدار Candy Crush Saga ارائه گردید. به جرات می توان این نکته را اذعان کرد Candy Crush Saga در دسته ی محبوب ترین بازی های پلتفرم گوشی های تلفن همراه است. در روزهای گذشته، استودیو king که گسترش دهنده ی این گیم است، بخش ۲۰۰۰ این بازی اعتیاد آور را در دسترس کاربران فراوانش قرار داد. هرچند این بازی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس راحی نشده و مختصی گوشی های هوشمند می باشد، اما بازی بسیار محبوب و پرطرفداری است و خالی از لطف نیست در اینجا به بررسی آن بپردازیم.

عرضه این بازی در سال ۲۰۱۲ میلادی شروع شد از همان موقع، این گیم رایگان دوست داشتنی پیروزی های بسیاری به دست آورد. این بازی موجب شد استودیوی سازنده آن به شدت معروف شود و مبدل به یکی از کمپانی های حرفه ای در زمینه طراحی گیم شود. پس از این جریانات، استودیو Blizzard با مبلغی در حدود ۶ میلیارد دلار، امتیاز آن را به دست آورد.

صحبت های سباستین ناتسون در رابطه با قسمت ۲۰۰۰ بازی Candy Crush Saga

یکی از مدیران بلند پایه این کمپانی، به نام سباستین ناتسون طی سخنانی در رابطه با قسمت دو هزار بازی چنین گفت:

هیجان زائدالوصفی برای انتشار این مرحله از بازی در خود حس می کنیم و این موفقیت را دستاوردی عالی برای کمپانی به حساب می آوریم. تا به این لحظه، حدود ۱ تریلیون دفعه این گیم استثنایی به اجرا در آمده است و از این لحاظ کاملاً به خود مفتخریم. با این تفاسیر کندی کراش دوست داشتنی ما، جز پرطرفدارترین گیم های دنیا محسوب می شود.

از وقتی که این گیم ارائه شده است، تیم حرفه ای ما بر این است که با توسعه هرچه بیشترآن، کاربران وفادار را راضی نگه داشته و موجبات سرگرمی و تفریح آن ها رافراهم آورند. و برای این که Candy Crush Saga کسل کننده نشود، به طور مستمر چالش هایی هیجان انگیز را به آن می افزاییم. این نوید را خواهیم داد که مرحله ۲۰۰۰ بسیار متفاوت است واین امید را داریم که با انجام آن لذت کافی را ببرید.

Candy Crush Saga از زمان انتشار خود، در بین بازیکنان کژوال، تبدیل به دوست و همراهی دائمی در گوشی های همراه آنان شد. سادگی در این گیم حرف اول را می زند و همین سادگی در کنار پردازش اصولی بازی، کاربران را به شدت مجذوب خود می کند و از این محصول، گیمی موفق در سطح جهانی عمل آمده است. نه تنها کاربران معمولی شیفته ی تم رنگارنگ و شیرین Candy Crush Saga شدند، بلکه بازیکنان گیم های مجازی که به شکل حرفه ای در دنیای بازی ها فعالیت می کنند نیز به سمت این گیم آمدند و بعد از نبردهای دشوار خود، ترجیح می دادند تا دقایقی را با Candy Crush Saga سپری کنند و مراحلی از آن را طی کرده و لذت ببرند.

خیلی ساده و بی دردسر! نه احتیاجی به پرداخت هزینه ای برای دانلود آن دارید، و نه داستان خاصی در این گیم وجود دارد که اعصابتان را خورد کند. تمام کاری که ملزم به انجام آن هستید، این است که هر مرحله از آن را، با وجود چالش های بامزه آن پشت سر بگذارید. استودیو king تلاش کرده تا ماجرایی با سطح پایین و شاید کودکانه، به همراه کاراکترهای دلنشین ارائه دهد.

بازی Candy Crush Saga دارای قسمت های فراوانی است که که هر کدام از آن ها، پانزده مرحله را در خود دارند. که برای به پایان رساندن هر یک از این مراحل باید هدف مشخصی را به دست بیاورید.

از نکات بی نهایت خواستنی این بازی محبوب، محیط شاد و رنگارنگ آن می باشد که کاملاً با نام بازی مرتبط است. گیم پلی آن برگرفته شده از گیم های نوستالژیک “دوز” است که برای بردن در آن باید ۳ مهره مشابه را در یک خط قرار دهید تا به این ترتیب آن ها را حذف کنید. خب اگردقیقا به شکل بازی قدیمی ساخته می شد قطعاً محبوبیتی این چنین کسب نمی کرد، لذا استودیوی سازنده بازی دست به کار شد و خلاقیت هایی را به بازی افزود.

بازی Candy Crush Saga
بازی Candy Crush Saga

از ابتکارات این گیم می توان به مراحل کوتاه اما طولانی آن اشاره کرد. طولانی به این معنا که تا به این لحظه ۲۰۰۰ مرحله در این مجموعه وجود دارد. و کوتاه به این شکل که انجام هر محله چندان وقت گیر نیست، البته این نکته فقط تا قسمت هایی از بازی صدق می کند و ازجایی به بعد، چالش های کوچک اما جذاب بازی به سراغ شما می آیند. استودیوی سازنده بازی، دائماً در حال بروز رسانی بازی خود می باشد و تا کنون بسیار موفق و راضی کننده عمل کرده است.

در یکی از مرحله های بازی Candy Crush Saga، باید به از بین بردن برخی از خانه های آن اقدام کنید، یا در بخش دیگری با وجود زمان کمی که در اختیار شما گذاشته می شود، امتیازی معلوم را کسب کنید. در شکل دیگری از مراحل بازی، تعدادی میوه ی رنگارنگ در بالای جدول قرار دارند که وظیفه شما به پایین رساندن آن ها است.

در زمانی که شما زمان کمی در اختیار ندارید، مقدارحرکات شما محدود خواهد بود و حتماً باید با دقت و محاسبه تعداد حرکتی که دارید، بتوانید بازی را با موفقیت انجام دهید. واضح است اگر توان این کار را نداشته باشید، بازنده خواهید شد. البته در هر مرحله از گیم، امتیازی به کمترین میزان وجود دارد که اگر موفق به رسیدن به آن اندازه نشوید هم، می بازید و مجدداً باید آن قسمت را تکرار کرده تا برنده شوید، البته این اتفاق ندرتاً پیش می آید.

از سوی دیگر به مقدار امتیازی که کسب می کنید، ۱ تا ۳ ستاره طلایی به شما اهدا می شود و فقط جنبه زیبایی داشته و هیچ گونه تغییری در جریان بازی به وجود نمی آورد. صبر کنید! کار به همین جا ختم نی شود بلکه سازنده بازی تنوع بیشتری برای شما خواهد داشت.

با گذر از مراحل ساده و دلنشین اولیه با وجود رنگ های رنگارنگ و تصاویر عروسکی دلنشین، کم کم به بخش های دشوارتر می رسید. آیتم هایی که با موانع خود، جلوی تاختن شما به مراحل بالاتر را می گیرند کار را برایتان سخت می کنند و دیگر از آن لبخندی که در شروع بازی بر لب داشتید و سرعت زیاد طی کردن مرحله ها، خبری نیست. اشتباه نکنید، این به معنای تلخ شدن بازی Candy Crush Saga نیست، بلکه چالشی جذاب و گیرا برای گیمر در حال رقم خوردن است و در هر مرحله این چالش ها عمیق تر و هوشمندانه تر می شوند.

شکلات هایی که برخلاف ظاهر رنگی و زیبایشان، بدجنس هستند و اگر دیر بجنبید خانه های شما را غیر قابل حرکت می کنند برای کم کردن شر آن ها مجبور می شود خانه هایی که در اطراف آن ها هستند را معدوم کنید تا سفینه هایی خوش منظر با شمایل آب نبات و یا نارنجک هایی که زمانسج دارند و با اتمام زمان منفجر می شوند، علت باخت شما در مراحل مختلف شوند.

نکته ای که در این میان قابل عرض و مهم می باشید این است که، گیمر قادر نخواهد بود مستمراً مراحل را ببازد و همچنان به گیم ادامه دهد. به این صورت که با استارت خوردن بازی پنج جان در اختیار شما خواهد بود، با باخت شما در هر مرحله یکی از آن ها از بین می رود در هر کجای بازی که باشید و آخرین جان را از دست بدهید، بازی متوقف شده و تا زمان مشخصی باید صبر کنید تا جان شما ریکاوری شود. زمان لازم برای بازگردانده شدن جان های از دست رفته شما، ۳۰ دقیقه می باشد. که البته طبق روال تمام گیم های مجانی، برای صبر نکردن این ۳۰ دقیقه می توانید اقدام به پرداخت پول کنید تا بازی برای شما بدون توقف ادامه داشته باشد.

از دیگر نکات ارزشمند Candy Crush Saga، آگاه بودن سازندگان آن به علاقمندی های کاربران خود است. آن ها به خوبی به این امر اشراف داشته اند که چیدمان مرحله های گیم به چه شکلی انجام شود که بازیکن ابداً حس خستگی از آن را نداشته باشد. جدا از این شما این امکان را دارید که آب نبات های مختلفی را با یکدیگر میکس کنید تا به ترکیبی جادویی دست یافته و با استفاده از آن در مراحل مختلف پیشرفت بهتری داشته باشید.

بد نیست بخش منفی بازی Candy Crush Saga را هم شرح دهیم، ایرادی که گاها ممکن است آزار دهنده ظاهر شود. بعد از این که پانزده مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشتید، قفلی را مشاهده خواهید کرد که برای عبور و شکستن آن چند روش وجود دارد.

اول این که به سه دوست خود در facebook درخواستی ارسال کنید و آن ها بپذیرند، و دوم باید یک شبانه روز بدون کندی سر کنید تا قفل گشوده شود و ۱ مرحله را بازی کنید تا اگر موفق به بردن شدید، پانزده مرحله بعد در دسترس شما قرار گیرد.

Candy Crush Saga گیمی است که باید به چند علت حتماً بر روی موبایل ها نصب شده باشد. علت اول مجانی بودن و حجم بسیار پایینی که دارد، علت دوم برای یک سرگرمی با زمان کم در هر جایی که باشید شدیداً مفرح است و علت سوم برای همه ی ابزارهای تلفن همراه قابل استفاده می باشد. واگر چندین گوشی یا دستگاه تبلت دارید این امکان را خواهید داشت با نصب کردن این بازی بر روی همه ی آن ها به صورت هم زمان مراحل را طی کنید. و در آخر این که اگر گیم را دوست نداشتید و چنگی به دلتان نزد، بدون ناراحتی اقدام به حذف آن کرده زیرا چیزی از دست نداده اید چون بازی مجانی بوده و در قبال آن هزینه ای پرداخت نکردید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 18 =