جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال ۲۰۱۹

جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال 2019

جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال ۲۰۱۹

بازی Pillars of Eternity II Deadfire دارای دو بسته الحاقی است

  1. بازی Beast of Winter
  2. بازی Seeker، Slayer، Survivor که در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷شمسی و یا ۸ مه سال ۲۰۱۹ در دسترس بازیکنان قرار گرفت.

این نسخه قابلیت اجرا بر روی رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل مَک و لینوکس را دارد و از استودیو سازنده این بازی هیجانی به استودیو Obsidian Entertainment و Versus Evilمی توان اشاره نمود. بازی Survivor قابلیت‌ های دفاعی کاربران وبازیکنان را می سنجد و بازی Slayer امکان مبارزه درمیدان جنگ را به بازیکن می دهد.

ویژگی های بارز بازی Pillars of Eternity II: Deadfire عبارت است از:

  1. داستان غنی
  2. آیتم‌های جدید
  3. محیط‌های شگفت‌انگیز

در واقع اینگونه می توان برداشت نمود که بازی Pillars of Eternity II Deadfire نسخه دیگری از بازی اکشن وجذاب Pillars of Eternity است که نسخه جدید به مراتب بزرگ ‌تر و جامع تر از نسخه قبلی این بازی است و همچنین ماجراجویی‌ های عمیق‌ تری در این نسخه موجود است. بازی Pillars of Eternity از بازی های بسیار موفق سال ۲۰۱۵ است.

جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال 2019
جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال ۲۰۱۹

بازی Pillars of Eternity امکان نصب بر روی رایانه‌ های شخصی، کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان را دارد و نسخه جدید بازی قابلیت اجرا بر روی رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل مَک و لینوکس را دارد. در نسخه Pillars of Eternity II: Deadfire علاوه بر بازیکنان وکاربران قدیمی شاهد همراهان و بازیکنان جدیدی نیز هستیم. همچنین این بازی دارای آب و هوایی پویا و پیروان فرعی نیز می باشد که در واقع پیروان فرعی همسفر بازیکنان هستند.
نسخه جدید بازی تکامل یافته نسخه Pillars of Eternity است در نتیجه در نسخه جدید بازی شاهد تغییراتی هستیم که در اینجا می توان به یک قایق با قابلیت خصوصی سازی اشاره کرد که از این قایق برای درگیری های بین راه استفاده می شود واین قایق در شناسایی وکاوش جزیره های ناشناخته به بازیکن کمک می کند. نحوه تهیه این قایق های جدید به گونه ای ست که می توان ان هارا خرید و یا از دشمنان دزدید و بازیکنان می توانند کاپیتان کشتی شوند، همچنین برای مراقبت از کشتی و قایق ها می توان خدمه ای استخدام کرد.
در این بازی شاهد کلاس هایی هستیم که هر کدام از این کلاس ها دارای سه زیر شاخه با مهارت های مخصوص هستند. بازیکنان توانایی انتخاب همراهان خود را دارند و می توانند در قهوه خانه‌ ها اعضای گروه خود را بسازند که تعداد اعضای گروه حداکثر ۵ نفر است و باید به طور همزمان به همه ی ۵ شخصیت رسیدگی کنند که باعث می شود مبارزات بازی تا حد زیادی برای بازیکن گیج کننده باشد و همچنین بازیکن در این بازی بی نظیر توانایی انتخاب نژاد دارد.
از مواردی که بر روی دیالوگ تاثیر می گذارد می توان به انتخاب سرزمین مادری شخصیت خود و حرفه اش اشاره کرد. همچنین شخصیت توانایی انتخاب دو سلاح از بین سلاح ها را دارد.
Deadfire الهام گرفته از داستان Pillars Of Eternity است که داستان بازی تاثیر پذیری از تمام تصمیم هایی که بازیکن در نسخه قبلی گرفته است را دارد. بازیکنان در این بازی به عنوان Watcher نقش آفرینی می کنند.
Watcher دارای توانایی خارق العاده ای است که با نگاه به افراد خاطرات آن ها رامی خواند. همچنین شاهد شخصیت Eothas هستیم که در نسخه قبلی از بین رفته و مرده است و در این نسخه جانی دوباره می گیرد و علاوه بر آن که قلعه بازیکن را تخریب می کند بازیکن را نیمه جان رها می کند .حال بازیکن تصمیم دارد که از این شخصیت انتقام گیرد به همین دلیل به مجمع الجزایر Deadfire می رود.

جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال 2019
جزئیات و بررسی ارائه نسخه کنسولی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4 در سال ۲۰۱۹

پنج سال پس از نسخه‌ی اول درست زمانی که مردم حوادث نسخه را پشت سر گذاشتند دوباره Eothas با اندامی غول پیکر به میدان می اید و شروع به نابود کردن قلعه ها می کند و حتی این توانایی را دارد که روح مردم را ازآن خود کند. همچنین از این شخصیت با نام خدای زندگی و حیات مجدد نیز یاد می شود. داستان اصلی این بازی دنبال کردن خدای زندگی و حیاط است. البته این بازی دارای دیالوگ‌ها و ماموریت‌های فرعی نیز است که در اینده بازی تاثیر دارد و نتیجه بازی پس از پایان ماموریت‌های اصلی قابل مشاهده است .
قابلیت دیگر بازی این است که با هموطنان یکدیگر را بیشتر تحویل می‌ گیرد و صداقت در این بازی Playstation 4 موجب می شود دیگران حرف‌ های بازیکن را باور می‌ کنند و هم چنین عدم صداقت موجب می شود که دیگر به بازیکن اعتماد نمی‌ کنند هم چنین همراهان نیز به این اعمال بازیکن واکنش نشان می‌ دهند. این گونه می توان نتیجه گرفت که سازندگان بازی سعی و تلاش زیادی کرده اند که بازی Pillars of Eternity II: Deadfire مورد رضایت بازیکنان قرار گیرد. درواقع سازندگان با الهام گرفتن از مبارزات عمیق، دیالوگ‌های غنی و دنیای پیوسته نسخه قبل و اضافه نمودن آپشن های دیگر به بازی، بازیکنان را در دنیای Pillars of Eternity به بازی اکشن جدیدی دعوت می‌ کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =