نحوه لول آپ و گرفتن XP در سایبرپانک ۲۰۷۷

لول آپ سریع در سایبرپانک 2077

Cyberpunk 2077 یک سیاه‌چال بی‌انتها از مأموریت‌های جانبی و تلاش‌ها است. هرکاری که در آینده نه‌چندان دور انجام می‌دهید به شما XP و Street Cred می‌دهد. شاید از زمان راه‌اندازی بازی را انجام داده‌اید و آرزو می‌کنید بتوانید سرمایه اولیه خود را پس بگیرید؟شاید در این بازی تازه‌کار باشید و بخواهید در مسیر درستی گام بردارید؟ در هر صورت، ما اینجاییم و در ادامه قصد داریم برخی نکات مفید برای ارتقاء سریع لول و XP در سایبرپانک ۲۰۷۷ را به شما آموزش دهیم. 

 

XP در مقابل Street Cred

در بازی Cyberpunk 2077 دو نوع سطح‌بندی مختلف وجود دارد. بازیکنان ممکن است XP دریافت کنند، که سطح کلی شخصیتشان بالا می‌رود، و یا ممکن است Street Cred به دست بیاورند که قفل دسترسی آن‌ها به تجهیزات بهتر درون بازی را باز می‌کند. اگرچه Cyberpunk 2077 از طرح کلی سطح‌بندی برای بازی‌های نقش‌آفرینی جهان باز استفاده کرده، اما چند نکته وجود دارد که بازیکنان باید به خاطر بسپارند.

برای مبتدیان باید بگوییم، پاداش‌هایی که با Street Cred باز می‌کنند بسیار بیشتر از طرفداران بازی در سطوح بالا است (حداقل در اوایل بازی این‌گونه است). Street Cred دسترسی V به نرم‌افزارهای سایبری، اسلحه‌ها و ارتقاءهای بهتری را ارائه می‌دهد.

XP پایه با امتیازاتش جوایزی را به بازیکن می‌دهد که وی می‌تواند آن‌ها را به هر درخت مهارتی که دوست دارد اختصاص دهد. این موضوع به نحوه بازی شما بستگی دارد. با این حال، استدلال‌هایی برای سرمایه‌گذاری روی Body و Intelligence وجود دارد. مبتدیان باید بدانند که هرچقدر قوی‌تر باشند، ماشین‌های بهتری به دست می‌آورند و می‌توانند درهای بیشتری را به زور باز کنند. هرچقدر باهوش‌تر باشند، فناوری‌های بیشتری را می‌توانند هک کنند و به اطلاعات بیشتری دست یابند. رسیدن به مرحله ۶ (به معنای واقعی) درهای زیادی را برای V باز می‌کند، پس از آن، هر چیزی که مناسب بود را به خودتان اختصاص دهید.

 

چگونه سریع XP به دست بیاوریم

زمانی که سعی می‌کنید هم XP و هم Street Cred به دست بیاورید، کارها و رویدادهای جانبی بهترین دوست شما خواهند بود. تکمیل آن‌ها همیشه با جوایزی برای V با مجموع XP و Eurodollars همراه است. با بالا رفتن سطح کلی V، امتیازات بیشتر و همچنین یک ویژگی به شما پاداش داده می‌شود. در ادامه چند ترفند جزئی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید حین تکمیل کارهای جانبی، میزان XP دریافتی را هم افزایش دهید.

بدست آوردن XP در سایبرپانک 2077

همه‌چیز را هک کنید

هر بار چیزی را با موفقیت هک کنید، مقداری XP به شما داده می‌شود. اگر پشت دیواری پنهان شده و منتظرید تا گروهی از Tiger Claws را نابود کنید، حواستان باشد که باید قبل از درگیری هرگونه RAM که در دسترس دارید را صرف کنید. با پرت کردن حواس دشمنان، دشمنان نابینا، و از کار انداختن دوربین‌ها، مقدار زیادی XP دریافت خواهید کرد. با این کار نابودی آن گروه از دشمنان هم آسان‌تر خواهد شد.

یواشکی بازی کنید

یواشکی نابود کردن هم با دریافت جایزه XP همراه است. یواشکی هک کنید و کارهایتان را مخفیانه انجام دهید تا میزان XP دریافتی از یک مأموریت جانبی را به حداکثر برسانید. اگر مخفیانه کار کردن ممکن نبود، ناامید نشوید. گاهی گروهی از دشمنان در کوچه‌پس‌کوچه‌ها هستند که مجبورید آن‌ها را با تیراندازی آزادانه از پا در آورید.

بدوی و تیراندازی کنید

در حالی که هک کردن و کشتن‌های مخفیانه با جوایز XP برای V همراه است، اما این کارها بسیار زمان‌بر هستند. راه جایگزین برای دریافت XP از کارهای جانبی این است که بدوید و تیراندازی کنید تا از یک مأموریت جانبی وارد مأموریت بعدی شوید. اگرچه این کار برای مأموریت‌های واقعی و اصلی اصلاً پیشنهاد نمی‌شود (هر چیزی که دارای هدف است)، استراتژی دویدن و تیراندازی مقدار NCPD Contracts که V می‌تواند کامل کند را به حداکثر می‌رساند.

این NCPD Contracts از نکات مربوط به جرائم سازمان‌یافته تا جرائم فعال در یک منطقه متغیر هستند. این قراردادها با نشان‌های آبی مختلفی روی نقشه مشخص شده‌اند. به آن منطقه بروید، دشمنان را نابود کنید، و شواهدی که برای تکمیل رویداد نیاز دارید را جمع کنید. اگرچه حین انجام این کار همچنان می‌توانید یواشکی هک کنید، صادقانه بگوییم بهتر است با اسلحه‌تان همه جا را به آتش بکشید و به سراغ منطقه بعدی بروید.

 

 چگونه سریع Street Cred به دست بیاوریم

از هر راهی که در بالا گفته شد می‌توانید Street Cred هم به دست آورید. با این حال، چند روش برای به حداکثر رساندن میزان Street Cred دریافتی وجود دارد.

لول آپ کردن Cyberpunk 2077

NCPD Contracts را نابود کنید

این قراردادها نه تنها XP کلی دریافتی V را افزایش می‌دهند، بلکه Street Cred هم به او می‌دهند. همان‌طور که در بالا گفته شد، این قراردادها در سراسر Night City پخش شده‌اند. تقریباً غیرممکن است که یکی از این قراردادها را در هر بلوک مشاهده نکنید، در بزنید، به آن تیراندازی کنید، و هر جایزه‌ای که منتظر شماست را بردارید.

 

The Samurai Jacket

The Samurai Jacket یکی از آیتم‌هایی است که مقدار Street Cred را تا %۵ افزایش می‌دهد. پس از انجام مأموریت “Chippin’ In,” این جایزه را به دست می‌آورید، مأموریتی که توسط Rogue ارائه می‌شود. شما با ملاقات او در The Afterlife کارتان را شروع می‌کنید. از آنجا، مراحل مأموریت را کامل کرده و جایزه بگیرید. این مأموریت جانبی با پایان داستان اصلی بازی در دسترس قرار می‌گیرد. Samurai Jacket را بلافاصله شناخته و پیدا می‌کنید، زیرا اصلی‌ترین لباسی است که تقریباً در هر بخش تبلیغاتی بازی نمایش داده شده است.

 

مأموریت‌های رده‌بالاتر

همان‌طور که احتمالاً متوجه شده‌اید، مأموریت‌های مختلف درجه دشواری مختلفی دارند. ارتقاء سطح Street Cred باعث می‌شود به این مأموریت‌های دشوار راه پیدا کنید. تکمیل این مأموریت‌ها هم با Street Cred بیشتر همراه است! این دو پا به پای هم به پیش می‌روند. زمانی که مأموریت‌های رده‌بالاتر را باز کردید، V به تمام سلاح‌های ارتقاء یافته و Cyberware با درجات مختلف نادر بودن دست پیدا می‌کند.

 

 

منبع: Digitaltrends

کلیدواژه : سایبرپانک 2077
امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هجده =