بررسی قسمت های مختلف بازی جذاب اساسینز ۳ به نویسندگی Lorne Balfe

اساسینز 3

یکی از حالات جدید آنلاین می باشد که به محتوای چندنفره بازی اساسینز ۳ افزوده شده است. این پک حالتی به سبک گروهی می باشد که بازیکنان باید با هم همکاری کنند تا این که تیم شان را هماهنگ کنند و NPC ها را assassinate نمایند و امتیاز کسب کنند. در این پک ۲۵ بسته وجود دارد و با ارتقای هر کدام از آن ها سخت تر خواهند شد.

اساسینز 3
اساسینز ۳

بررسی قسمت های مختلف بازی جذاب اساسینز ۳ به نویسندگی Lorne Balfe

Wanted

این نوع از بازی، نوع اصلی بازی پیش فرض در Assassin’s Creed Brotherhood و نوع بازگشتی می باشد که در اساسینز ۳ در لیست Free-For -All قرار دارد. این نوع از بازی عمدتاً سریع تر و متدی تر می باشد که بازیکنان باید رفتارهای NPC را در حالی که نقشه ی بزرگ را کاوش می کنند، در نظر بگیرند. نقشه ی بزرگ تنها هدف محصور برای راهنمایی آن ها می باشند.

در نوع Wanted، بازیکنان باید اهداف را یافته و آن ها را بکشند و از کشتن تعقیب شوندگان اجتناب کنند. کیفیت انجام قتل ها امتیاز شما را افزایش خواهد داد و امتیاز بیشتر در اثر تعقیب بیشتر به دست خواهد آمد، همان هایی که تعقیب شان بر عهده ی شما می باشد. بازیکن با  امتیاز بیشتر در انتهای مسابقه برنده ی آن خواهد بود.

Wolfpack

یکی از حالات جدید آنلاین می باشد که به محتوای چندنفره بازی اساسینز ۳ افزوده شده است. این پک حالتی به سبک گروهی می باشد که بازیکنان باید با هم همکاری کنند تا این که تیم شان را هماهنگ کنند و NPC ها را assassinate نمایند و امتیاز کسب کنند. در این پک ۲۵ بسته وجود دارد و با ارتقای هر کدام از آن ها سخت تر خواهند شد.

شیوه ی بازی بدین صورت است که شخصیت مورد نظر را انتخاب می کنید. در اطراف نقشه ای کوچک قدم می زنید و هدفی خاص را که در گوشه ی راست بالای صفحه است، مدنظر قرار می دهید. اگر آن آیکن آبی رنگ شد بدین معناست که هدف در خط دید شما قرار دارد. در بخش پائینی صفحه دایره ای با آیکن آبی روی آن خواهید دید. که آیکن آبی یعنی شما باید مستقیماً به سمت هدف بروید و هر چه به آن نزدیکتر شوید، بزرگتر می شود. زمانی که به هدفتان نزدیک می شوید، کنترلر شروع به لرزیدن (vibrate) می کند. در این جا می توانید به سرعت بالا رفته و هدفتان را بکشید اما در این صورت امتیاز زیادی برای آن کسب نخواهید کرد. با این حال اگر قتل را به طور کاملاً مخفیانه انجام دهید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و زمان بیشتری برای شمارش معکوس خواهید داشت.

توجه داشته باشید که اهداف در این جا همانند بازی اصلی نیستند. این یکی از آواتارهایی است که به طور کاملاً اتفاقی تولید شده است لذا در آن دیگر چیزها را مشابه اهداف اطرافتان خواهید دید.  اگر شما شخص بی گناهی را بکشیدباید چند ثانیه صبر کنید چون دیگر قادر به کشتن نخواهید بود.

بازی در حالات wolfpak  (open) – استاندارد ، Wolfpack (Invite Only)- استاندارد، Wolfpack (Invite only) – سخت و Wolfpack (Invite Only ) خیلی سخت در لیست پخش قرار دارد و  قابل اجرا می باشد.

سفارشی سازی (Customization)

 سفارشی سازی یکی از بخش های عظیم تجربه ی چند نفره ی بازی اساسینز ۳ می باشد. بازیکنان با استفاده از این ویژگی می توانند هر چیزی را قابلیت های بارگیری خودشان گرفته تا ظاهر شخصیت ها و عناوین و آیکن های منوی Customization را به طور کامل سفارشی نمایند.

Ability Sets

بازیکنان می توانند در بازی آنلاین چند نفره، مجموعه ها و تنظیمات جدیدی از قابلیت ها را قفل گشایی کنند، بسازند و تجهیز نمایند و همچنین آن ها را ارتقای سطح دهند. با این قابلیت ها آن ها به طور چشم گیری شیوه ی بازی را تغییر می دهند و به راحتی می توانند بازیکنی ماهری که در سمت راستشان است را اخراج کنند. قابلیت هایی که می توانند در بازی اساسینز ۳ قفل گشایی شوند عبارتند از:

 • تغییر قیافه – به طور موقت می توانید آواتار خود را تغییر دهید.
 • بمب پول – پول را برای جذب غیرنظامیان در اطراف خود، خرج کنید.
 • پرتاب چاقو – چاقویی را به آرامی پرتاب می کنید و دشمنتان را زخمی می کنید.
 • وایپ (خشک) کردن – قابلیت های بازیکنان را در محدوده ای معین نشان می دهد و آن ها را از استفاده از این قابلیت ها باز می دارد، همچین سرو صدا ، صدای ضربان قلب و صداهای شاخص را خاموش می کند.
 • هشدار بمب (Tripwire Bomb) – با این ویژگی بازیکنان می توانند مین انفجاری نظامی را در زمین جایگذاری کنند و به محض رفتن پای بازیکن روی آن، عمل خواهد کرد.
 • تقسیم کردن – چشم انداز هدف تان را تقسیم کنید.

علاوه بر این، بازیکنان می توانند انواع مزایای قابلیت های مختلف را نیز کسب کنند، من جمله:

 • حس ششم – تعقیب کنندگان بدنام که پشت سرتان هستند را نشان می دهد و زمان لازم برای فرار از دست تعقیب کننده را در طول این فرآیند، کاهش می دهد.
 • نگهبانی – خارج شدن از دید را تا زمانی که قفل باشد، افزایش می دهد.

و نهایتاً، کشتن با Streak  و پاداش هایی وجود دارند که قابلیت های ویژه ای را زمانی که تعداد زیادی هدف را در یک ردیف می کشید یا آن ها چندین بار به صورت پشت سرهم شکست می دهید،  فعال می کنند.

 • Streak +250 – پس از این که پنج هدف را گیر انداختید یا آن ها را در یک ردیف بدون اینکه کسی از این میان جا بیافتد، کشتید، ۲۵۰ امتیاز اضافه تر کسب خواهید کرد.
 • Scavenger (روبنده) – در هر پایان ماموریت زمینی تا زمانی که به طور منظم پس از، از دست دادن پنج قرارداد پشت سر هم، کشتار را انجام دهید، ۲۰۰ امتیاز به عنوان جایزه کسب خواهید کرد.
 • Silent Streak +250 – هر سه قتل سایلنت که انجام دهید یا انجام بدون اتلاف گیرانداختن Streak، ۲۵۰ امتیاز اضافی برای شما به همراه خواهد داشت.
 • چشم انداز – اهداف را در خط دید شما از میان دیوارها نمایان می کند تا زمانی که یک کشتن معمولی پس از پنج بار گیر افتادن به صورت پی در پی یا کشته شدن، اتفاق بیافتد.
اساسینز 3
اساسینز ۳

کاراکترها

ویرایش کردن کاراکترها را می توان به طوری انجام داد که انگار قبلاً چنین شخصیتی وجود نداشته است – هر کاراکتر قابل اجرا دارای آپشن های زیادی است که بازیکن می تواند با آن ها تغییرات ظاهری زیادی را مطابق میل خود بر روی کاراکتر مورد علاقه اش انجام دهید که شامل لباس، استایل ، ویژگی های صورت ، حرکات و تجهیزات می باشد.

استایل کاراکترها

در منوی استایل می توانید لباس های کاراکترها را با قطعات جدید تغییر دهید. قسمت هایی که می توانند تغییر داده شوند عبارتند از:

 • سر – تغییر استایل موها
 • لباس های اصلی- قسمت های اصلی لباس اعم از پیراهن ، کت و نیم تنه ها را تغییر می دهید.
 • لباس های ثانویه – قسمت های ثانویه ی لباس شامل جلیقه ، کلاه و لوازم جانبی را تغییر می دهید.
 • کمربند – تغییر استایل کمربند و ظاهر آن
 • پاها – تغییر چکمه ها، کفش ها و شلوار
 • رنگ های ثانویه – اجازه ی تغییر رنگ دارید.

صورت کاراکتر

 • زخم ها – برای کاراکترهای مرد می توانید زخم هایی که روی صورتشان قرار دارد را قفل گشایی نمائید.
 • آرایش – برای کاراکترهای زن می توانید ، آرایش روی صورتشان را قفل گشایی نمائید.
 • طرح جنگی ۱ – هر کاراکتری دارای سه نوع طرح جنگی می باشد.
 • رنگ طرح جنگی ۱- مجاز به تغییر رنگ طرح های جنگی ۱ می باشید.
 • طرح جنگی ۲- استفاده از سه طرح ثانویه جنگی امکان پذیر می گردد.
 • رنگ طرح جنگی ۲- همان کاری که در طرح ۱ انجام می شد اینجا برای طرح ۲ انجام می شود.

حرکات کاراکتر

بازیکنان می توانند همچنین انیمیشن های خاص که توسط شخصیت های مورد استفاده شان در امتیازات خاصی در طول بازی کسب می گردد را ویرایش کنند.

 • حرکات گیج کننده – بازیکن می تواند با حرکات چرخشی گیج کننده ی خود با پانچ هایی که انجام می دهد ضربه ای با زانو وارد کند و سپس ضربه ای به سر بزند. این حلقه ی چرخشی چندان شباهتی به دایره ندارد و بیشتر مربعی می باشد.
 • حرکات شماتتی – بازیکن با این حرکات می تواند شماتت هر آواتاری را به طور انحصاری سفارشی نماید.
 • حرکات تمام کننده (Ground Finish Move )- بازیکنان با این حرکات می توانند حلقه ای بین حرکات تمام کننده اعم از ضربه به سر، شکم یا تیراندازی با تپانچه ، داشته باشند.

سلاح کاراکترها

کاراکترها می توانند سلاح ها ی اصلی شان را با آپدیت شده ی آن سلاح در هر زمانی که بخواهند و با پرداخت قیمت آن، تعویض نمایند.

 • سلاح اصلی – اسلحه ی اولیه ای که برای حملات شخصی مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب به طور نمادین برای آن آ.اتار در نظر گرفته شده اند.
 • Silent Weapon- ابزار اولیه جهت مخفی و ناشناس کردن قتل ها که از Hidden Blade شروع می شود تا به Dagger برسد و سپس به تبر مینیاتوری دستی ختم شود.

پروفایل بازیکن

پروفایل بازیکن جایی است که بازیکنان می توانند اطلاعات مختص خود را به نمایش گذارند.

 • تصویر پشتیبان – آواتاری که ارائه کننده ی بازیکن در لیدر برد و لابی ها می باشد.
 • نشان – تصویر نمادین سفارشی شده که می توان به جای کاراکترها از آن استفاده کرد و آن ها را به صورت شخصی تر نمایش داد.
 • عنوان – لقبی که از طریق بازی های مختلف در بازی کسب می شود و یا خردیداری می شود و به عنوان جایزه یا مدال افتخار نشان داده می شود.
 • اثر ماندگار – جایزه ای است که چیز قابل توجهی را نشان می دهد و بازیکن آن را به دست می آورد و یا خریداری می کند.

Abstergo Store

در این جا بازیکن می تواند محتویات مورد نظرش را خریداری نماید. اعتبارات Abstergo در فروشگاه در طول بازی به دست می آیند ، اما Erudito را می توان با پول به دست آورد. امتیازات Erudito امتیازاتی هستند که با پول واقعی از طریق سیستم و زنجیره ی مبارزات Abstergo چیزی را ارزان تر از قیمت واقعی آن خریداری نمائید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شانزده =