استخدام کمپانی ۲K برای ساخت بازی اول شخص داستان محور

کمپانی 2K

طبق اطلاعاتی که از ایالت کالیفرنیا و شهر Novato به دست رسیده است، کمپانی ۲K در صدد تولید بازی جدیدی در قالب اول شخص می باشد. بر اساس این اخبار ، این کمپانی پس از تأسیس استودیوی جدید، اقدام به جذب نیرو و افراد متخصص در زمینه ی “ایمرسیو سیم” کرده که احتمالا قصد ساخت نمونه جدیدی از BioShock را دارند.

کمپانی 2K
بازی Bioshock

طبق اطلاعاتی که از ایالت کالیفرنیا و شهر Novato به دست رسیده است، کمپانی ۲K در صدد تولید بازی جدیدی در قالب اول شخص می باشد. بر اساس این اخبار ، این کمپانی پس از تأسیس استودیوی جدیدی که در شهر نواتو که از شهر های واقع در شهرستان مارین می باشد که حدودا شش ماه از تاسیس این استودیو می گذرد، اقدام به جذب نیرو و افراد متخصص در زمینه ی “ایمرسیو سیم” کرده که احتمالا قصد ساخت نمونه جدیدی از BioShock را دارند.
اما امروز از این کمپانی خبری منتشر شد که در آن به صورت اعلامیه ای از شروع عملیات استخدام افراد آگاهی می داد که در این اقدام نیاز خود را به جذب سرپرست برای بخش طراحی که به صورت چند نفره است، بازگو کرده اند. البته فرد مورد نظر باید سابقه در زمینه های Level up و همچنین داشتن ارتباط با سایر بازیکنان و کاربران به صورت طولانی را داشته باشد.
متأسفانه با استفاده از شواهدی که موجود است نمی توان پیش بینی نمود که سبک بازی مورد نظرکه قصد تولید آن را دارند به صورت رقابتی خواهد بود و یا اینکه دارای سبک Co-op می باشد و فقط در مورد اینکه این بازی به صورت اول شخصی به صورت داستانی اشاره شده است.
البته احتمال دارد که گنگی این موضوع به خاطر این باشد که هنوز به صورت قطعی تصمیمی در خصوص این موضوع گرفته نشده است و کمپانی ۲K Games فقط در حال حاضر قصد ساخت اثری را دارد که کاربران بتوانند چندین ساعت مشغول آن باشند ولذت ببرند.البته این فرآیند کاملا بدیهی است و از آنجا که استارت این پروژه به تازگی زده شده است ، نباید انتظار اطلاعات خاصی در مورد این گیم حتی در نمایشگاه “ای ۳” سال جاری داشت.

تاریخچه کمپانی ۲k

در بیست و پنجم ژانویه سال ۲۰۰۵ کمپانی ۲K به منظور ساخت و توزیع انواع بازی ها در جهان آغاز به کار کرد. Take two InterActive یکی از کمپانی های بزرگ و محبوب در زمینه ی ساخت بازی های رایانه ای می باشد که این شرکت در دو گروه، صاحب شعبه های مختلف و زیادی می باشد. ۲K Games و RockStar Games دو گروه این تقسیم بندی هستند که هر کدام خود به تنهایی صاحب استودیوهای اختصاصی می باشند.
از دیگر استودیوهای محبوب این کمپانی می توان به “GearBox” ، “RockStar North” ، “Visual Concepts” و “Firaxis” اشاره کرد که همگی در سطح بالایی فعالیت دارند. کمپانی ۲K به لطف داشتن غرفه ای در نمایشگاه رسانه و تجارت “ای۳” ، هر ساله بازی های ارزشمند خود را به نمایش می گذارد که این نشر شامل حال امسال هم خواهد شد و ما می توانیم منتظر انتشار آن ها بمانیم. کمپانی “تیک تو” هم در این نمایشگاه چند بازی را به نمایش می گذارد که می توانیم نگاهی کوتاه به این بازی ها داشته باشیم.

کمپانی 2K
بازی battleborn

بتل برن

سازنده ی این بازی شرکت “گیرباکس” بود که این نمونه را در قالب یک بازی اول شخص به صورت آنلاین از طریق کمپانی ۲K عرضه کرد. محتوای این بازی به صورت تیراندازی بود که بخاطر ضعف های بسیاری که در GamePlay این بازی و همچنین گرافیک آن وجود داشت، موفق به جذب مخاطب نشد و نتوانست نظر افراد را نسبت به خود جلب کند. به همین خاطر انتظار می رود که حتما بسته الحاقی این بازی منتشر شود ولی باز هم بخاطر ارزش کم این بازی نسبت به قیمت آن رضایت خریداران را در پی نخواهد داشت.

ایکس کام ۲

کمپانی Firaxis توانست سال گذشته اثر موفقی را تولید کند که توانست در جنبه های مختلف نمرات قابل قبولی را کسب کند که نسخه های قابل استفاده برای “ایکس باکس وان” و “پلی استیشن ۴″ این بازی امسال منتشر خواهد شد.

ام بی ای ۱۷K2

بازی رایانه ای زیبای بسکتبال ، همانند ورزش بسکتبال طرفداران زیادی دارد که اگر به کیفیتی که کمپانی “ویژوال کانسپتس” طراحی کرده نیز باشد بسیار محبوب و مورد پسند کاربران قرار می گیرد.

مافیا ۳

نسخه ی سوم از مجموعه بازی های مافیا توسط شرکت “هنگر ۱۳” در دست ساخت می باشد که محتوای آن به صورت ماجراجویی و اکشن در قالب سوم شخص می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =