استفاده از حداکثر توان پلی استیشن ۴ پرو در بازی Spider-Man

استفاده از حداکثر توان پلی استیشن 4 پرو در بازی Spider-Man

شرکت Isonomic Game در صفحه مخصوص خود اطلاعاتی را در مورد بازی Spider Man منتشر کرده است، از جمله این اطلا عات استفاده کردن از قدرت PS4 Pro به طور کامل بود. به تازگی و پس از انتظار زیاد به شکل قطعی و رسمی بازی Spider Man جزء تازه ترین ساخته های استدیو Isonomic Game بوده است.

درحال حاضر ایسونومیک گیم در صفحه خودش مشغول جواب دادن به سوالات طرفداران خاص خود است و اطلاعات تازه ای را از این بازی جذاب و تماشایی در اختیار آن ها قرار خواهد داد. یکی از نکات مهم در مورد این بازی این است که از توان بالای پلی استیشن ۴ پرو برای اجرا شدن هر چه بهتر و نشان دادن تجربه جذاب تر استفاده می شود. البته اینسامینیاک گیمز بر این باور خواهد بود که این بازی چه بر روی پلی استیشن ۴ و چه از طریق PS4 به صورت ۳۰ فریم بر ثانیه قابل اجرا باشد.

از نقطه نظر سازندگان این بازی نیز بهتر است که به منظور ترکیب کردن عملکرد و جلوه های ویژه بصری به میزان ۳۰فریم بر ثانیه اجرا شود. در قسمت گیم پلی چند حالت متفاوت برای تار تنیدن و تاب خوردن وجود ندارد. به اعتقاد اینسامینیاک یک سیستم یکپارچه برای تار تنیدن طراحی شده است که به سادگی می توان از این سیستم استفاده کرد اما نکات بسیار زیادی در رابطه با این سیستم و فراگیری اطلا عاتی از این سیستم وجود دارد.

استفاده از حداکثر توان پلی استیشن 4 پرو در بازی Spider-Man
استفاده از حداکثر توان پلی استیشن ۴ پرو در بازی Spider-Man

یکی دیگر از نکات جالب توجه در مورد این بازی حجم بازی است. با توجه به اینکه فضای مورد نیاز در مورد این بازی به طور قطع به یقین مشخص نیست .دلیل زیاد بودن حجم بالای بازی این است که در سبک جهان باز، حجم زیادی توسط بازی ها اشغال می شود.
با توجه به نظر سازندگان این بازی ها، نکته جالبی را متوجه می شویم و آن این است که گیمر ها خواهند توانست بدون پیش خرید کردن از داخل بازی پوشش هایی را کسب کنند. نکته جالب دیگر این است که گجت Spider Drone تنها در انحصار کسانی نیست که جزء پیش خرید کنندگان بازی باشند و از داخل بازی پی اس ۴ هم می توان آن ها را کسب کرد.
از نقطه نظر کسانی که این بازی را تولید کرده اند این موضوع حائز اهمیت است که چیزی برای دادن اطلاعات چیزی همانند دمو، تریلر موجود نیست. در حقیقت باید منتظر بود و دید که در آینده نزدیک چه اتفاقاتی خواهد افتاد و خبر هایی که راجع به این بازی منتشر می شود چیست.
زمان انتشار بازی Spider Man در ۷ سپتامبر بوده است که این بازی تنها برای پلی استیشن ۴ انتشار می یابد. البته با در نظر گرفتن تجربه درخشان استدیوی اینسامینیاک گیمز ارائه بازی Spider Man و منتشر کردن آن توسط سونی به عنوان یکی از معروف ترین محصولات انحصاری پلی استیشن ۴ از هشتمین نسل و وجود تک تک نمایش ها نشان دهنده تاثیری بود که افراد ی بود که این بازی را انجام می دادند از آن گرفتند و آن رضایت کامل آنها از این بازی بود.

استفاده از حداکثر توان پلی استیشن 4 پرو در بازی Spider-Man
استفاده از حداکثر توان پلی استیشن ۴ پرو در بازی Spider-Man

یکی از نکات هیجان انگیز این بازی این است که مرد عنکبوتی علاقه مند است در سراسر شهر نیو یورک تار بزند. شاید به صراحت بتوان گفت یکی از جذاب ترین بخش های این بازی به نمایش گذاشتن شهر نیویورک است که شهری بزرگ با تمام جزئیات با وجود آسمان خراش های بزرگ و عظیم اجثه نشان داده می شود. چیزی که انتظار نمی رود ولی ما در این بازی آن را شاهد هستیم یک گیم پلی با حالتی روان و سازو کاری ساده و لی چشمگیر و جذاب پیش روی گیمر قرار دارد.

از جمله نکات جالب توجهی که بریا گیمر هیجان انگیز است عکس العمل مردم در مقابل مرد عنکبوتبی و و حال و هوایی که برای آنان کاملا با اور پذیر است و شلوغی شهر و ترافیک و صدای ماشین ها است. قسمت های فرعی در این گیم هم حالت جذابی به خود دارد. به دلیل اینکه تمامی آن ها باعث می شود تا مخاطب در سراسر شهر بزرگ نیویورک با وجود اتفاقات هیجان انگیز به گردش بپردازد و از رویارویی با دشمن هراسی نداشته باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =