بلاگ

استودیو اوالانچ سازنده Mad Max برخی از کارکنان خود را اخراج کرد

استودیو اوالانچ

امیدواریم افرادی که بنا به تصمیم استودیو اوالانچ از کار برکنار شدند به زودی در استودیوی دیگر مشغول به کار شوند و در آن جا مشغول به تولید بازی های جذاب شوند.

استودیو اوالانچ

استودیو اوالانچ

استودیو اوالانچ سازنده Mad Max برخی از کارکنان خود را اخراج کرد

بازی های Just Cause 3 و Mad Max در ماه آینده منتشر می شوند و به بازار عرضه خواهند شد و استودیو اوالانچ که مسئولیت ساخت و تولید این دو بازی را بر عهده دارند ، پس از پایان یافتن روند تولید این دو بازی اقدام به اخراج برخی از کارکنان خود کرد.
این اتفاق زمانی رخ داد که فقط ۱ ماه به عرضه بازی Just Cause 3 باقی مانده است و این استودیو در طی خبری اعلام کرد که متاسفانه عده ای از کارکنان خود را که تعدادشان ۲۴ نفر است را اخراج نموده است.
استودیو اوالانچ در این زمینه نیز بیانیه ای رسمی منتشر کرده است که به این صورت می باشد :
برای استودیویی مثل ما ( استودیو اوالانچ )قطعا نقل و انتقالات در پروژه های بزرگ قطعا کار بسیار دشواری می باشد که با چالش های گوناگونی نیز رو به رومی شود. ما همواره مشغول کار بر روی پروژه های مختلف هستیم و در همین ماه های گذشته یک پروژه را تمام کردیم و هم اکنون نیز در حال آماده سازی پروژه بعدی خود می باشیم. مشکلی که در زمان شروع پروژه جدید برایمان پیش آمد این بود که ما به خوبی نتوانستیم این کار را انجام دهیم که تعداد اعضای تیم و ویژگی ها و توانایی هایشان را با یکدیگر مطابقت دهیم ، این کار برای بازی های قبل به خوبی انجام می شد ولی این بار برای پروژه ی جدید نتوانستیم به خوبی آن را پیاده نماییم و به همین خاطر مجبور بودیم با تعدادی از کارکنان توان مند و با استعداد خود قطع همکاری نماییم و از این بابت ابراز تاسف می کنیم. ما برای استخدام کردن افراد جدید به افراد مختلفی که توانایی ها لازم را دارند پیغام همکاری دادیم و انتظار داریم در سالی که پیش رو داریم بتوانیم افراد بیشتری را برای همکاری استخدام نماییم. باید در ارتباط با اتفاقی که رخ داد نیست بگوییم که این اتفاق تاثیر منفی روی پروژه ی ما نخواهد گذاشت و ما برای رخ ندادن اتفاقاتی مشابه این موضوع در آینده ، دست به انجام این تغییرات زدیم.
امیدواریم افرادی که بنا به تصمیم استودیو آوالانچ از کار برکنار شدند به زودی در استودیوی دیگر مشغول به کار شوند و در آن جا مشغول به تولید بازی های جذاب و هیجان انگیز شوند.
بازی Just Cause 3 که پروژه ی استودیو اوالانچ است ۱۰ آذر عرضه می شود و لازم به ذکر است که این بازی برای پلتفرم های مختلفی نظیر Play Station 4 و X Box One و PC عرضه خواهد شد و خبر دیگری که به تازگی منتشر شده این است که این بازی از Direct X 12 پشتیبانی نخواهد کرد و در ادامه ی این خبر آمده است که سازنده ی این بازی این طور گفته که این بازی را با تکنولوژی و امکانات Direct X 11 ساخته و بعید است که در آپدیت های بعدی امکان این که از Direct X 12 پشتیبانی شود.
بازی Mad Max نیز که از پروژه های دیگر این استودیو است در تاریخ ۱۳ شهریور عرضه می گردد و این بازی هم نیز همانند بازی Just Cause 3 برای پلتفرم های مختلفی نظیر Play Station 4 و X Box One و PC ارائه می شود.
حال بیایید کمی در مورد بازی Just Cause 3 ساخته ی استودیو اوالانچ صحبت کنیم. این بازی را می توان از آن بازی هایی در نظر گرفت که هیچ چیزی را آن طور که باید جدی نمی گیرد و خیلی آسوده کار خودش را انجام می دهد.
یک بازی قبل از هر چیزی لازم است که تا حدی جذاب و سرگرم کننده باشد و این بازی دقیقا از همان بازی ها است. این بازی نشان داد که اصلا لازم نیست که دست به کارهای پیچیده به همراه معماهای پیچیده زد و حتی لازم نیست که از گیم پلی ویژه و خیلی خاصی استفاده کرد. در مورد این بازی باید بگوییم که همین قدر که شما با خوشحالی و شادی سمت بازی می روید تا ببینید که کدام محل را بایستی منفجر نمایید ، کافی است که نشان دهد که این بازی تا چه حد زیادی توانسته در هدفی که در پیش داشت موفق ظاهر شود. این بازی برای سرگرم کردن مخاطب راه ساده را انتخاب کرده و دست به انجام کار های بزرگ نزده و سعی کرده که با ساده ترین کار ها مخاطبش را با زیباترین شیوه سرگرم نماید و نه از موسیقی خاص و ویژه ای استفاده نموده و نه داستان پیچیده ای برای بازی انتخاب کرده است. ولی با تمام این ها آن قدر جذابیت دارد که شما را وادار می کند که در کشور بزرگ مدیچی دست به خراب کاری و نابودی مقر دشمن بزنید.

استودیو اوالانچ

استودیو اوالانچ

شاید به این نکته برخورد کرده باشید که بعضی بازی ها سعی دارند که با انجام کارهای خاص ، چیزی بیشتر از یک بازی به نظر برسند و هیچ گاه هم به کیفیت مطلوبی دست نیافتند و در این میان این بازی بدون هیچ ادعایی توانست با راه کارهای ساده در دل هوادارانش جای باز کند و ساعت ها آن ها را مشغول نگه دارد و همین کارها و ویژگی های ساده دست به دست هم داد تا یک بازی بامزه و بسیار سرگرم کننده تولید شود. چند مرحله ی ابتدایی بازی نقش آموزشی را ایفا می کنند و با پیش روی در بازی دیگر به حدی خواهید رسید که دیگر به این مراحل اولیه نیازی ندارید. کارهایی که باید در کنار بخش داستانی انجام دهید عبارت اند از آزاد کردن مقرهای نظامی و انجام دادن چالش هایی که برایتان در نظر گرفته شده است. در مورد این بازی باید گفت که این بازی از نظر هنری بسیار درخشان ظاهر شده و کافی است شما پروازی بر روی آسمان مدیچی انجام دهید تا ببینید با چه دنیای زیبا و خاصی طرف هستید. حرف آخر این است که این بازی توانست با کارهایی بسیار آسان ولی زیبا ، لحظه های خاطره انگیز و سرگرم کننده ای را برایتان رقم بزند و قطعا تجربه ای شیرین برایتان خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =