استودیو Epic Games از کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite

استودیو Epic Games اقدام به معرفی کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite PS4 نمود

این بازی توسط استودیو اپیک گیمز ساخته شده و قبل از ارائه بازی، عکس های متنوعی را درباره محتوای بازی انتشار دادند تا به طرفداران نشان دهند که در انتظار چه قابلیت هایی باشند. به تازگی سازنده بازی عکس را ارائه کرده است که بازیکن ها را وادار به ساختن نظرات گوناگونی کرده است در کنار تصویر نوشته ای به چشم می خورد با مضمون روئین در راه است.

استودیو Epic Games اقدام به معرفی کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite PS4 نمود
استودیو Epic Games اقدام به معرفی کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite PS4 نمود

در حقیقت می توان گفت که کاربرانی که از بتل پس استفاده می کنند در هر فصل کاراکتری را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد و کاراکتر قسمت هشت روئین نام دارد. در کل میتوان گفت که این بازی از موفق ترین بازی های ساخته شده این استودیو به شما می رود.

Fortnite معرفی بازی

شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای قادر به دریافت این بازی خواهید بود. البته اگر تمایل به بهره بردن از لباس های متنوع و آیتم های دیگر را داشته باشید باید برای تهیه کردن باتل پاس اقدام نمایید. هیچ یک از آن ها تاثیری در گیم پلی بازی نخواهند داشت. همچنین قادر هستید روند بازی را به صورت آنلاین پیش ببرید. سبک این بازی نیز بتل رویال می باشد.

گرافیک بازی فورتنایت

فورتنایت همچنین دارای یک گرافیک فانتزی می باشد که تا ساعت ها شما را به سمت خود جذب خواهد کرد. داستان بازی به این شکل آغاز می شود که شما به همراه نود و نه نفر وارد نقشه ای وسیع خواهید شد و از آن پس باید تمام توان خود را به کار بگیرید تا بتوانید به زندگی خود ادامه دهید.
یا به نحوی دیگر می توان عنوان کرد که بازی از صد نفر تشکیل شده است و شما مجاز هستید که انتخاب کنید مایل به ادمه بازی به صورت انفرادی هستید یا می خواهید که به صورت گروهی بازی را پیش ببرید. هنگامی که شما با یک چتر در جزیره فرود می آیید باید به نبرد با افراد دیگر مشغول شوید تا در آخر فقط شما در جریزه قادر به ادامه دادن زندگی باشید و به عنوان برنده بازی تعیین شوید.
جزیره ای که درآن ساکن هستید هر لحظه کوچک تر خواهد شد و فاصله بازیکن ها با یکدیگر کم تر خواهد شد. شما برای اینکه بتوانید زنده بمانید باید دائما برای دشمن ها تله بذارید، برای دستیابی به اسلحه ها به روز تلاش کنید و همچنین به ساختن موضع های دفاعی بپردازید. بازی Playstation 4 از ویژگی اسپلیت اسکرین برخوردار نمی باشد و شما این اجازه را نخواهید داشت که بر روی یک کنسول با بازیکن های دیگر مشغول بازی کردن شوید.

استودیو Epic Games اقدام به معرفی کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite PS4 نمود
استودیو Epic Games اقدام به معرفی کاراکتر Ruin برای بازی Fortnite PS4 نمود

همچنین ویژگی کراس پلتفرم نیز در بازی وجود نخواهد داشت و این بدان معنی می باشد که به طور مثال شما اگر از کاربران کنسول پلی استیشن چهار هستید توانایی بازی کردن با کاربران ایکس باکس وان و پی سی را نخواهید داشت. البته باید اضافه کرد که کاربران پلی استیشن ۴ با استفاده از شیوه ای غیر قانونی می توانند وارد بازی با کاربران پی سی شوند.
این عملیات این گونه صورت خواهد گرفت که کاربران پلی استیشن چهار اقدام به ساختن حساب کاربری در اپیک گیمز می کنند و با پیش بردن مرحله هایی قادر خواهند بود که این کار را به انجام برسانند. یا به عبارتی دیگر می توان گفت که کاربران پی سی و پلی استیشن چهار در سایت اپیک گیمز حساب کاربری ایجاد می نمایند و سپس از طریق آن به مبادله کردن شیوهای بازی می پردازند.
البته باید عنوان کرد هنگامی که شما برای نخستین بار تلاش می کنید که ارتباطی بین حساب ها ایجاد نمایید، گذشته بازی را از دست خواهید داد و مجبور هستید که همه چیز را از ابتدا آغاز نمایید. سازنده بازی قول پیشرفت های بسیاری را از جمله: بالا بردن دقت تیراندازی داده است. همچنین وعده افزوده شدن یک نقشه دیگر داده شده اما هیچ برنامه ای برای قرار دادن وسیله های نقلیه وجود ندارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =