بهترین اسلحه های بازی Returnal

سلاح Returnal

به غیر از تپانچه‌ای که کار را با آن شروع می‌کنید، انتخاب بهترین سلاح Returnal بر اساس چیزی است که هر سطح به طور تصادفی به شما می‌دهد. متأسفانه، بهترین سلاح‌های Returnal در هر بار اجرا ظاهر نمی‌شوند. این فقط ماهیت روگولایت­‌ها است؛ زیرا هر بار از همان‌جا کارتان را شروع می‌کنید. در نتیجه، هنگامی که انتخاب‌های مختلفی بین سلاح‌های بازی Returnal دارید، حواستان باشد که حتماً بهترین سلاح‌های Returnal را در اولویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که این لیست اصلاً ترتیب خاصی ندارد، زیرا برخی از آن‌ها با توجه به اولویت‌های شخصی و سبک بازی شما تقلیل پیدا می‌کنند.

اسلحه Tachyomatic Carbine

سلاح Returnal

یکی از بهترین سلاح‌ها در لیست بهترین سلاح‌ های بازی Returnal، اسلحه Tachyomatic Carbine است که شباهت زیادی به تفنگ‌های تهاجمی دارد که در Atropos پیدا می‌کنید.

بسته به ویژگی سلاح، این اسلحه دارای حالت شلیک مختلف مانند شلیک با سرعت کمتر و آسیب بیشتر بوده و یا مانند سلاح زنجیری است که هرچقدر بیشتر تریگر را نگه دارید، سریع‌تر شلیک می‌کند، اما در هر صورت Tachyomatic Carbine بهترین سلاح در بازی Returnal است که به کمک آن می‌توانید آسیب‌های جدی یا با فاصله وارد کنید. این سلاح به خصوص در برابر دشمنان در حال پرواز عالی است.

اسلحه Spitmaw Blaster

سلاح Returnal

Spitmaw Blaster اساساً یک شات‌گان در دنیای Returnal است. یعنی نقش خود را می‌داند و آن را به خوبی اجرا می‌کند. زمانی که روبروی یک دشمن قرار گرفته‌ اید، به او شلیک کنید و آن‌ها را به سرعت نابود کنید، یا به پایین هدف بگیرید و روی شلیک‌هایتان تمرکز کنید و به اهداف دورتر شلیک کنید. این سلاح مانند Tachyomatic Carbine چند کاره نیست، اما در فواصل دور به خوبی کار می‌کند.

اسلحه Atropian Blade

سلاح Returnal

این نوعی ترفند محسوب می‌شود، زیرا شما همیشه شمشیر دارید (پس‌ از اینکه آن را برای اولین بار باز کردید)، اما برای نابود کردن دشمنان کوچک‌تر عالی است. این سلاح را روی دشمنان استاندارد در Overgrown Ruins امتحان کنید و متوجه کشتن با یک شلیک همه آن‌ها خواهید شد. همچنین ابزار مفیدی برای نابودی دشمنان سخت‌تر در مناطق بعدی مانند Derelict Citadel هستند.

اسلحه Electropylon Driver

سلاح Returnal

در نهایت، Electropylon Driver را داریم. نمی‌توانید تا اواخر بازی قفل این سلاح را باز کنید، پس فکر نکنید که خیلی زود به آن دسترسی پیدا می‌کنید، اما وقتی آن را باز کردید آن را با خود همراه کنید.

اصلاً به شما توصیه نمی‌کنیم که این سلاح را نادیده بگیرید. این سلاح شاه‌ تیرهایی را می‌فرستد که به دشمنان و سطوح می‌چسبد و با گذشت زمان به آن‌ها آسیب می‌زند.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =