اسکین‌ های فیلم مورتال کمبت به MK11 اضافه شد

اسکین مورتال کمبت ۱۱

Mortal Kombat سال ۱۹۹۵ شاید بهترین فیلم بازی‌های ویدیویی باشد. Netherrealm Studios به وضوح به این واقعیت رسیده ‌اند و اسکین مورتال کمبت ۱۱ را منتشر کردند تا از عظمت و عالی بودن آن تجلیل کنند. از امروز بازیکنان Mortal Kombat 11 می‌توانند عینک آفتابی ۵۰۰ دلاری Jonny Cage را گرفته و از صدای طعنه‌آمیز Raiden لذت ببرند.

پک The Klassic MK Movie Skin نه تنها لباس سینمایی Sonya Blade، Johnny Cage و Raiden را به بازیکنان می‌دهد، بلکه حتی شکل ظاهری و صدای آن‌ها را نیز ارائه می‌کند (به ترتیب Bridgette Wilson، Linden Ashby، و Christopher Lambert).

اگرچه نبود Robin Shou’s Liu Kang بسیار ناامیدکننده است، اما این پک به عنوان همراهی عالی برای Cary-Hiroyuki Tagawa’s Shang Tsung عمل می‌کند. کسی که شخصیت اصلی کمپین توسعه یافته Aftermath بود. این ایده بسیار عالی است که قبلاً اجرایی نشده بود. اما شخصا دوست داریم این روند با Kitana، Kano و نینجاها ادامه پیدا کند. تنها چیزی که باقی مانده وارد کردن آهنگ زمینه نمادین فیلم به بازی است. اگرچه همیشه در تلاشید تا آن آهنگ را از سرتان بیرون کنید، اما می‌توانید همین حالا Klassic MK Movie Skin Pack را با قیمت ۵.۹۹ دلار خریداری و بارگیری کنید.

اسکین مورتال کمبت ۱۱ به همان اندازه که جالب است، ممکن است تنها محتوای فیلم Mortal Kombat باشد که فعلاً دریافت می‌کنیم. فیلم جدید که در آینده راه ‌اندازی می‌شود، چند سالی است در دست ساخت است. این فیلم به خاطر این بیماری همه ‌گیر با تأخیر زیادی روبرو شده است. در همین حال، اخیراً Mortal Kombat 11 با Ultimate Edition خود وارد کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵ و Xbox Series X/S شده است. این بسته کلی شامل محتوای قابل دانلود بازی، توسعه Aftermath  و سه شخصیت جدید Rain، Rambo و Mileena است.

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 1 =