بهترین اسکین­‌های کال آف دیوتی موبایل

بهترین اسکین های کال آف دیوتی موبایل

حتی اگر از دیدگاه اول ‌شخص بازی کنید، نباید مجهز شدن شخصیت‌تان به بهترین اسکین­‌ های در بازی Call of Duty: Mobile را نادیده بگیرید. اسکین‌­های مختلفی در بازی هستند که می‌توانید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید، و ما در این مقاله قصد داریم بهترین اسکین­ های کال آف دیوتی موبایل را برایتان شرح دهیم.  پس بیایید بررسی کنیم کدام اسکین‌­ها در لیست بهترین اسکین‌­ های کال آف دیوتی موبایل قرار گرفته‌اند.

 

لیست بهترین اسکین های کال آف دیوتی موبایل

 

Bathysphere

بهترین اسکین کال آف دیوتی موبایل
بهترین اسکین کال آف دیوتی موبایل

طرفداران Bioshock در بین ما خالصانه این اسکین را دوست دارند و آن هم به این دلیل است که به نوعی مانند Big Daddy است، فقط کمی تهدیدکننده‌تر به نظر می‌رسد. اما نباید از استفاده از آن چشم‌پوشی کنید.؛ این پوسته خیلی خوب است.

Dark Shepherd

بهترین اسکین COD Mobile
بهترین اسکین COD Mobile

مرگ به معنای واقعی کلمه با این اسکین وارد میدان جنگ می‌شود، و عالی به نظر می‌رسد. کسی وجود دارد که از دیدن این پسر، با داس بزرگی در پشتش، که به سمت دشمنان می‌دود و آماده شلیک است، نترسد؟

Firebreak – Panda

اسکین Firebreak – Panda

ما دلیل بسیار کوتاهی برای پیشنهاد استفاده از این اسکین داریم: این اسکین همه‌چیز تمام است و یکی از بهترین اسکین های کال آف دیوتی موبایل محسوب می‌شود. 

Gunzo

اسکین کال آف دیوتی موبایل

همه ما می‌دانیم که دلقک‌ها ترسناک هستند و با توجه به اینکه اکنون ماه اکتبر است، چرا نباید وارد این حال و هوا شویم و کمی بترسیم؟ به این اسکین نگاه کنید: این اسکین در تمام جهات ترسناک و وحشتناک است. می‌خواهید برجسته شوید؟ این همان روشی است که باید انتخاب کنید.

Nomad – The Distraction

بهترین اسکین های کال آف دیوتی موبایل

اگر از این اسکین استفاده کنید، The King of Rock and Roll یا قاتل King در بازی ظاهر خواهد شد، یا شاید بیشتر شبیه به Evil Knievel باشد؟ نمی‌توانیم تصمیم بگیریم اما مهم نیست، زیرا این اسکین عالی است.

Nomad – Garden

اسکین Nomad – Garden

فصل تعطیلات را با خود همراه کنید و به عنوان Saint Nick با تیم دشمن مقابله کنید. چه کسی فکر می‌کند که یک تغییر کوچک در لوبیای قرمز به جای یک کلاه قرمز برای ترسناک کردن ظاهر Santa کافی باشد؟ این اسکین یکی از بهترین اسکین های Call of duty Mobile به حساب می‌آید. 

Phantom

اسکین Phantom

فکر می‌کنیم این اسکین مانند Predator، یا حتی شبیه به Bloodhound از Apex Legends است. فرقی نمی‌کند فکر کنید شبیه به کدام اسکین است، فکر می‌کنیم این پوسته عالی است و آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

Reaper – Premium

اسکین Reaper – Premium

طرح رنگی این اسکین یادآور Buzz Lightyear است، که همیشه چیز خوبی بوده است. نگاه کردن به ربات‌ها خیلی کسل‌کننده است، اما این یکی این‌طور نیست.

Spectre – Pixel Spy

اسکین Spectre – Pixel Spy

رنگ نارنجی برای این اسکین خیلی روشن نیست، و نقاشی اصلی لوگوی جمجمه‌ای در قسمت جلوی سر است. این اسکین ساده و در عین حال ترسناک است، همان‌طور که هر سربازی باید این‌طور باشد.

Witch Doctor

بهترین اسکین Call of Duty Mobile

این اسکین در واقع حتی نزدیک به تنظیمات بازی‌های مدرن نیست، اما این همان چیزی است که دوستش داریم. ظاهر پزشک جادوگر قدیمی که تجهیزات ترسناکی دارد، و حال می‌توانیم آن ظاهر محبوب خود را وارد تیراندازی موبایلی خود کنیم.

 

منبع: Gampur

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 17 =