نحوه دستیابی به اسکین نیمار در فورتنایت

اسکین نیمار

آیا می‌خواهید بدانید که چگونه اسکین نیمار را در بازی فورتنایت به دست آورید؟ به عنوان بخشی از Chapter 2 Season 6 بازی Fortnite، آخرین فصل این بازی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا به نماینده دیجیتال بازیکن برزیلی و مهاجم تیم پاری‌ سن ژرمن تبدیل شوند.

شما می‌توانید با تکمیل پنج ماموریت به اسکین نیمار دست یابید و همچنین می‌توانید با انجام چالش‌های دیگر، لباس‌ها و سایر آیتم‌های این شخصیت را باز کنید. مراحل باز کردن قفل او چندان سخت نیست، فقط باید بدانید که به کجا بروید و چه کاری انجام دهید.

باز کردن اسکین نیمار

ابتدا باید موقعیت مکانی این شخصیت غیرقابل بازی را روی نقشه Fortnite پیدا کنید. چندین بازیکن فوتبال در این بازی حضور دارند و گفتگو با حداقل یکی از آن‌ها برای باز کردن قفل چند آیتم کافی است. انجام ماموریت برای آن‌ها نیز قفل موارد بیشتری را باز می‌کند و در نهایت به یک لباس جدید دست می‌یابید.

بنابراین این راهنما، چالش‌های دستیابی به نیمار را بررسی می‌کند و شامل پیدا کردن موقعیت مکانی تمام بازیکنان فوتبال و نکاتی درباره نحوه به ثمر رساندن گل با توپ فوتبال اسبا‌ب‌ بازی است. همچنین درباره نحوه شوت زدن به توپ جهت باز کردن تمام قابلیت‌های غیرقابل بازکردن او، از جمله ایموت « Shh» که او را به شکل اصلی‌اش تبدیل می‌کند، توضیح خواهیم داد.

یافتن موقعیت مکانی بازیکنان فوتبال در فورتنایت

بازیکنان فوتبال در این مکان‌ها قرار دارند:

  • Holly Hedges
  • Pleasant Park
  • Dirty Docks

اگر یک بار با یکی از بازیکنان فوتبال درون بازی صحبت کنید، می‌توانید بنر نیمار جونیور و مهم‌تر از آن، ایموت توپ فوتبال اسبا‌ب‌ بازی را به دست بیاورید. برای تکمیل برخی از چالش‌ها به این مورد احتیاج خواهید داشت.  هنگامی که یک بازیکن فوتبال پیدا کردید، می‌توانید چالش‌های او را قبول کنید. با تکمیل سه چالش، صفحه بارگیری ماتادوری با تم نیمار جونیور باز خواهد شد و با تکمیل پنج چالش نیز لباس نیمار را باز خواهید کرد.

فقط کافی است که در یکی از حالت‌های بازی به عنوان نیمار، سه بازیکن را حذف کنید تا به ایموتی دست یابید که نیمار جونیور را به شکل اصلی خود تبدیل می‌کند.

چالش‌ها می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • ۳۰۰ متر با پای پیاده سفر کنید.
  • با استفاده از ایموت توپ فوتبال اسباب‌ بازی یک گل بزنید.
  • با استفاده از ایموت توپ فوتبال اسباب‌ بازی به اهداف کنار دروازه ضربه بزنید.

گل زدن با توپ فوتبال اسباب‌ بازی در فورتنایت

مطمئن‌ترین راه برای تکمیل این چالش، دستیابی به ایموت اسباب‌ بازی و لباس نیمار است و سپس باید به سمت زمین فوتبال در جنوب Pleasant Park بروید. روبروی دروازه بایستید و از ایموت برای گل زدن استفاده کنید. همچنین یک دروازه نیز در شرق Holly Hedges وجود دارد که در صورت شلوغ بودن Pleasant Park، می‌توانید به آنجا بروید.

توپ فوتبال اسباب‌ بازی را ۵۰۰ متر آنطرف‌تر شوت کنید

فکر می‌کنید که این چالش دشوار است زیرا دامنه پیش‌ فرض برای یک توپ اسباب‌ بازی چندان زیاد نیست. با این حال این بازی فورتنایت است و فورتنایت نیز به یک چیز شهرت دارد: ساخت برج‌های عظیم نفوذ ناپذیر.

به‌ سادگی مواد کافی برای ساختن یک برج عظیم قدرت را جمع‌آوری کنید و سپس اسکین نیمار را پوشیده و به قله آن برج عظیم رفته و با استفاده از ایموت اسباب‌ بازی، توپ فوتبال را به سوی افق شوت کنید. این تمام چیزی‌ است که برای دستیابی به نیمار جونیور در فورتنایت لازم است بدانید.

 

منبع: PCGamesn

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =