بازی های Star War در لیست سرویس Game Pass ایکس باکس وان

اضافه شدن بازی های Star War به سرویس Game Pass ایکس باکس وان

سرویس Game pass ایکس باکس وان، از جمله سرویس های کنسول پرطرفدار ایکس باکس وان شرکت میایکروسافت می باشد. برای استفاده از این سرویس، شما باید اشتراک ماهانه آن را خریداری کنید که حق اشتراک ماهانه این سرویس، مبلغی در حدود ۱۰ دلار می باشد. این مبلغ در مقایسه با سایر بازی ها با توجه به امکاناتی که برای شما فراهم می کند، مبلغ قابل توجهی نخواهد بود.

از جمله این امکانات، دسترسی به انواع مختلف بازی است که تعداد آن ها حتی به بیش از ۱۰۰ مورد هم می رسد. البته این تعداد ثابت نبوده و ماهانه تعداد قابل توجهی بازی جدید و جذاب به آن اضافه می شود. البته این بازی ها اگر به صورت آنلاین صورت گیرد، حتما به اشتراک گلد ایکس باکس هم نیاز خواهد داشت. از مزیت های دیگر این سرویس، تخفیف های ویژه ای است که برای خریداران دیگر بازی های اس باکس وان در نظرگرفته شده است.

هم چنین خرید اشتراک گیم پس به شما این اطمینان را می دهد که حتی در صورت حذف این اشتراک، ذخیره های قبلی شما باقی خواهند ماند.بازی هایی که در این سرویس ارائه می شوند، از یک نوع نبوده و شاهد مدل های مختلف بازی در آن هستیم. از جمله این مدل ها می توان به بازی های خانوادگی، تیراندازی، و جذاب ترین آن ها یعنی بازی های اکشن اشاره کرد.

بازی های A Kingdom for Keflings ،A World of Keflings ،Banjo-Kazooie ،Gears of War Ultimate Edition و بازی Mad Max چند نمونه از ۱۰۰ ها بازی موجود در این سرویس است. اما جدیدترین بازی که می توان گفت از جذاب ترین بازی های اضافه شده به سرویس گیم پس است، بازی Star War می باشد.

این بازی که از سری فیلم های جنگ ستارگان الهام گرفته شده، از محبوب ترین بازی های عصر حاضر بوده و طرفداران بسیاری دارد و عرضه آن در این کنسول و با امکانات ویژه سرویس گیم پس، موجب محبوبیت فراوان این سرویس شده است. بازی Star War، یک نوع نبوده و سری های زیادی از آن تولید و عرضه شده است و به تازگی ۴ بازی آن به سرویس Game Pass ایکس باکس وان اضافه شده است که در ادامه به معرفی این چهار بازی خواهیم پرداخت.

۱. Star Wars: Knights of the Old Republic

اضافه شدن بازی های Star War به سرویس Game Pass ایکس باکس وان
Star Wars: Knights of the Old Republic

اولین بازی اضافه شده به این سرویس از سری بازی های جنگ ستارگان، بازی شوالیه های جمهوری کهن است که از پرطرفدارترین بازی های این مجموعه به شمار می رود. در داستان این بازی XBox، با جنگ برای به رسیدن به آزادی رو به رو هستیم و شما رهبری این گروه آزادی خواه را بر عهده دارید و در واقع یک نقش آفرینی ویژه برای شما محسوب می شود. از ویژگی های آن، می توان به ماجراجویی های فوق العاده، سفر به سیاره های مختلف، دارا بودن قدرت های فوق العاده و هم چینن گرافیک عالی آن اشاره کرد.

۲. Lego Star Wars: The Complete Saga

اضافه شدن بازی های Star War به سرویس Game Pass ایکس باکس وان
۲. Lego Star Wars: The Complete Saga

این بازی از مجموعه بازی های ژانر کودک این سرویس محسوب می شود و در سال ۲۰۰۹ و توسط کمپانی TT Games عرضه شد. گرافیک نسبتا بالای این بازی، آن را به یکی از محبوب ترین بازی های کودکان تبدیل کرده است. البته شخصیت های جدید این بازی نیز در جذابیت آن بی تاثیر نبوده است. بازی Lego Star War، شش قسمت آغازین جنگ ستارگان را شامل شده و دارای ۳۶ مرحله مختلف و جذاب است.

۳. بازی Star Wars: The Force Unleashed

اضافه شدن بازی های Star War به سرویس Game Pass ایکس باکس وان
۳. بازی Star Wars: The Force Unleashed

این بازی، در ۱۶ سپتامبر ۲۰۰۸ برای اولین بار در استرالیا منتشر شده و از آنجا به نواحی مختلف عرضه شد. در این بازی، افراد شخصیت Starkiller را داشته و بازی را پیش می برند. بررسی های به عمل آمده در مورد این محصول، نشان می دهد که برخی ویژگی های آن از جمله داستان آن و حتی موسیقی زیبای موجود در آن، مخاطب را اغوا کرده و همین دلایل موجب شد تا در بین انواع مختلف بازی جنگ ستارگان، فروش سریع تری داشته باشد.اما این نکته را هم نباید نادیده گرفت که این بازی با وجود فروش خوب خود، بازی قابل قبولی به به نظر نمی رسد.

۴. بازی Star Wars: The Force Unleashed 2

اضافه شدن بازی های Star War به سرویس Game Pass ایکس باکس وان
۴. بازی Star Wars: The Force Unleashed 2

این بازی، نسخه دوم بازی The Force Unleashed بوده و همانند آن یک بازی اکشن و مهیج به حساب می آید. شخصیت بازی باز همان شخصیت Starkiller می باشد اما ماموریت او عوض شده است. شما در این بازی ماموریت دارید تا Juno Eclipse را پیش از رقیب خود یعنی Boba Fett پیدا کنید. این سری از بازی جنگ ستارگان نیز برای افراد خصوصا نوجوانان و جوانان بازی جذاب و قابل قبولی می باشد.در آخر باید گفت که اگر از طرفدارن بازی های اکشن هستید، این مجموعه برای شما لذت فراوانی را به همراه خواهد داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =