اضافه شدن شخصیت جکی بریگز در بازی پلی استیشن ۴ مورتال کامبت ۱۱

اضافه شدن شخصیت جکی بریگز در بازی پلی استیشن ۴ مورتال کامبت ۱۱

اضافه شدن شخصیت جکی بریگز در بازی پلی استیشن ۴ مورتال کامبت ۱۱ Jacqui Briggs Joined PS4 Game Mortal Kombat 11 DLC Character

قرار است در اواخر اردیبهشت ماه ۹۸ سری جدید بازی مورتال کمبت ( Mortal Kombat 11) رونمایی شود. این بازی که تا کنون ده بار دیگر با نشخه های متفاوت عرضه شده است این بار در نسخه یازدهم خود با رونمایی از شخصیت ها و کاراکترهای جدید قرار است انقلابی دیگر به پا کند. بازی مورتال کمبت ۱۱ توسط شرکت ندرریلم (NetherRealm ) ساخته شده است و حق پخش ان مربوط به شرکت برادران وارنر است.
در این قسمت از موتال کمبت تقریبا همان شخصیت های همیشگی حضور دارند که قابلیت های هر یک از کاراکترها به خوبی برای بازیکنان حرفه ای این گیم مشخص شده است اما در کنار این کاراکترها ، شخصیت های جدید نیز به این مجموعه اضافه شده اند. بازی موتال کمبت برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ رونمایی شد و خود را به عنوان یک بازی اکشن و خشونت آمیز به دنیای گیمرها معرفی کرد. این بازی به نمادی از خشونت و مبارزه تبدیل شده است و هر یک از شخصیت های این داستان تفاوت های مشخصی دارند.
نسخه جدید بازی موتال کمبت بسیار پیشرفته تر و حرفه ای تر از نسل های قبلی خود ساخته شده که نشان از گرافیک و شخصیت پردازی بهتر دارد. در این نسخه به همراه سایر شخصیت ها سه شخصیت دیگر نیز به این بازی معرفی شده اند که عبارتند از کیسی کیج، جکی بریگز و ارون بلک که تماما توسط شرکت وارنر و استودیو ندرریلم معرفی شده اند. جکی بریگز که از شخصیت های ثابت این مجموعه بازی است و در نسل قبلی حضور نداشت این بار نیز پا به عرصه حضور گذاشته است.
این شخصیت دوست داشتنی و قدرتمند بازی مورتا کمبت که حضورش همچنان در هاله ای از ابهام بود اخیرا در تریلر منتشر شده این بازی ابراز وجود کرد و مشتاقان خود را به وجود آورد. در توصیف شخصیت جکی بریگز خود کمپانی او را فردی معرفی می کند که در رویا زندگی می کند. بریگز اولین بار در سری موتال کمبت x رونمایی شد.
او به همراه بهترین دوستش کاسی گیج و با علاقه شدید به تاکتا تاکاشی به گیمر خدمت می کند. شخصیت دوست داشتنی جکی بریگز از سیاه پوست بودن او نیز نشات می گیرد. او اولین زن و یا رنگین پوست مجموعه بازی های کمبت بود.
جکی یا ژاکی بریگز یک جوان آمریکایی آفریقایی تبار است که با چشمان قهوه ای ، موهای قهوه ای بلند و شلوار جالب توجه خود و دندادن های کریستالی و کوچکش شناخته می شود. شخصیت او با یک لباس تی شرت غیر نظامی پوشش داده شده است.
در بازی مورتال کمبت جکی بریگز با استفاده از نشانه هایی ویژه قدرتی ویژه پیدا می کند . او دستبندی نظامی کامل دارد که با یک زره نظامی قدرتمند کاملا اجین شده است و یک کمبرند پر از وسایل کاربردی و حررفه ای در دور کمر خود بسته است. او یک پد زانو بند حرفه ای دارد و دستکش های مکانیکی به دست می کند که او را به یاد بازوهای قدرتمند پدرش می اندازد. در واقع جکی یک بوکسور المپیکی است که می تواند تنها با یک ضرب قدرتمند ترین مردان را از پای در بیاورد.
دستکش های الکترونیکی که جکی از آنها استفاده می کند در واقع دارای قدرتی فیزیکی هستند که قدرت معمول جکی را تا اندازه قابل توجهی افزایش می دهند و می تواند با استفاده از آن از انرژی پلاسما، موشک های تفنگ دار یا موشک و آتش های موجود در آن استفاده کند. دستکش ها ابزار اصلی کاربردی برای شخصیت بریگز شناخته می شوند که با استفاده از آن اغلب حریف های خود را شکست می دهد. او همچنین به عنوان یک اسلحه تکمیلی از یک تفنگ دستی قدرتمند استفاده می کند.

حرکت شاخص جکی بریگز
حرکت ایکس ری یا مادون قرمز حرکت ویژه شخصیت بریگز است. حرکت ایکس ری جکی همانند یک شلاق کاربرد دارد که حریف خود را از زمین بلند می کند و به نقاط مختلف پرتاب می کند و به او آسیب می زند. او آنقدر از این حرکت استفاده می کند تا حریف دیگر از جان خوئد سیر شود و در نهایت او را با همان اشعه مادون قرمز به ستون می بندند و در واقع به او رحم می کند. اما اگر قرار باشد کسی را بکشد از کمربند خود استفاده می کند و یا دستکش های قدرتمند خود را به کار می گیرد.
او قادر است با استفاده از همین دستکش ها گلوی حریف خود را بگیرد و باعث شود تا حریف روی زمین زانو بزند. برای شناخت هر چه بهتر شخصیت جکی بریگز و استفاده از قابلیت های پنهان این شخصیت دوست داشتنی بهتر است تا اواخر اردیبهشت صبر کنیم و ببنیم که آیا غیبت او در سری قبل برای افزایش توانایی های او بوده یا خیر.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 7 =