اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی

اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی

Spider-Man از آن عناوین جالبی است که از قدرت فوق العاده ای در جذب مخاطبان مختلف در رده های سنی متفاوت برخوردار است. کاراکتر هایی که در این عنوان به چشم می خورند، همگی دوست داشتنی و عمیق هستند. ویژگی های خوب این عنوان موجب شده است تا بازی Spider-Man به یک بازی محبوب و شناخته شده در نزد گیمرها تبدیل شود.
همین موضوع موجب شده است تا استودیوی Insomniac Games همواره به فکر اضافه کردن آیتم های تازه به بازی باشد تا با اقداماتی به روز و منحصر به فرد، علاقمندان و هواداران این عنوان را راضی تر از قبل کند. یکی از مسائلی که در بازی Spider-Man از اهمیت زیادی برای گیمرها برخوردار است، به لباس های کاراکتر های بازی مربوط می شود. باید اعتراف کرد که تاکنون لباس های متنوعی برای این بازی طراحی و عرضه شده است.
اما در این میان کاستی هایی هم به چشم می خورد. گیمر هایی که همیشه در Spider-Man به دنبال بهترین ها بوده اند، کمبودی را در لباس شخصیت مارول احساس می کردند. لباسی که نبودش به شدت احساس می شد. اما به تازگی استودیوی Insomniac Games با جای دادن این لباس در بازی، طرفداران را حسابی خوشحال کرده است. نکته مهم اینکه این لباس به صورت رایگان در دست طرفداران قرار گرفته است.

اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی
اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی

این لباس Webbed Suit نام دارد. اگر در مورد ظاهر این لباس کنجکاو هستید، باید بگوییم که Webbed Suit شباهت زیادی به ظاهر مرد عنکبوتی در فیلم سینماییش دارد. فیلمی که توسط “سم ریمی” کارگردانی شده بود. البته اگر از علاقمندان به مرد عنکبوتی باشید، حتما این فیلم را دیده اید. تاریخ به نمایش در آمدن این فیلم به سال ۲۰۰۲ باز می گردد.
در آن زمان “توبی مگوایر” توانست با حضور در این فیلم به عنوان نقش اصلی بازی به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. البته فیلم هم فروش فوق العاده ای داشت و هنوزم از جذابیت زیادی برای مخاطبان برخوردار است. استقبال بی نظیر از فیلم سینمایی مرد عنکبوتی در سال ۲۰۰۲ موجب شد تا تیم سازنده به فکر ساخت آثار بیشتری بیفتند. به همین دلیل کار ساخت فیلم دوم و سومی هم برای این مجموعه کلید خورد.
باید اعتراف کرد که دومین فیلم سینمایی این مجموعه بی نظیر بود. فیلمی که نگاه مخاطبان و منتقدان را به خود جذب کرد و توانست در مدت زمانی کوتاه به فروشی فوق العاده برسد. این اثر در میان بهترین فیلم های ابرقهرمانی جهان جای دارد.
اما به نظر می رسد که تیم سازنده راه را برای پیشروی بیشتر در بازی گم کردند. متاسفانه عنوان سوم این مجموعه چندان باب میل مخاطبان و منتقدان نبود و به همین دلیل استقبال چندانی هم از آن صورت نگرفت. شکستی که برای سومین فیلم این مجموعه رقم خورد، موجب شد تا برای مدتی پرونده کار و ساخت بسته شود.
چند سال بعد اتفاق تازه ای برای مرد عنکبوتی افتاد. این بار “مارک وب” کار کارگردانی فیلم سینمایی مرد عنکبوتی را بر عهده گرفته بود و از “اندرو گارفیلد” به عنوان کاراکتر اصلی بازی پلی استیشن ۴ استفاده کرده بود. وقتی که خبر رسید کار ساخت مرد عنکبوتی توسط افراد تازه ای کلید خورده است، علاقمندان بی صبرانه منتظر نمایش کار بودند تا در لحظات هیجانی مرد عنکبوتی، همراهش شوند. گویا راه ساخت این آثار به بن بست رسیده بود.
زیرا مارک وب هم پس از ساخت دو عنوان به کارش در مورد مرد عنکبوتی پایان داد. اگر چه کار ساخت مرد عنکبوتی در برهه ای پایان پیدا کرده بود. اما همه چیز هنوز هم ادامه داشت. این بار “جان واتس” شانسش را امتحان کرد و برای این کار از شخصیت “تام هالند” کمک گرفت. باید دید که در نهایت استقبال از سری جدید فیلم سینمایی مرد عنکبوتی چگونه رقم خواهد خورد.

اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی
اضافه شدن لباس فیلم Spider-Man اثر سم ریمی به بازی PS4 مرد عنکبوتی

قابلیت های تازه برای بازی Spider-Man

لباس مارول یکی از علاقمندی های گیمر های بازی Spider-Man بود که خوشبختانه به طور رایگان در اختیار هواداران قرار گرفته است. اما همه چیز در مورد قابلیت های تازه Spider-Man به همین لباس ختم نشده است. گیمر ها می توانند در DLC تازه این عنوان به ۳ لباس دیگر هم دسترسی داشته باشند. لذا در صورتی که به دنبال این لباس ها هستید، باید Silver Lining را تهیه کنید.
جالب است بدانید که طراحی یکی از این لباس ها به انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse تعلق دارد. خبر خوش دیگر در مورد بازی Spider-Man به دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ مربوط است. در صورتی که از خانواده بزرگ کمپانی سونی هستید، می توانید از قابلیت های بیشتری در Spider-Man بهره مند شوید.
برای این عنوان در کنسول پلی استیشن ۴، فریم های جدیدی در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه استیکر های تازه ای هم در بخش Photo Mode برای گیمر ها تعریف شده است. قابلیت مهم دیگر اینکه این بازی در کنسول های کمپانی سونی دارای درجه سختی تازه ای است.
لذا در صورتی که بخواهید این درجه از سختی را امتحان کنید، باید در بخش تنظیمات بازی به دنبال گزینه Friendly Neighborhood بگردید. در نهایت هم باید بگوییم که Spider-Man علاوه بر قابلیت های تازه ای که در پلی استیشن ۴ پیدا کرده است، در بخش های مختلف بازی هم ارتقا کیفیت داشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =