اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4

اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4

اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4

شما با تجربه بازی Battlefield V به دوران جنگ جهانی دوم وارد می شوید و خود را درگیر آن زمان می یابید. چنین موضوعی برای یک بازی، ایده چندان جدید و جالبی بنظر نمی رسد. چرا که قبلا بارها شاهد ساخت بازی هایی با این مضمون و محتوا بوده ایم و بنابراین در Battlefield V با موضوع جدیدی روبرو نخواهیم بود.
همین مسئله در وهله اول ممکن است مخاطب را نگران این موضوع کند که مبادا قرار است با یک بازی که دربرگیرنده یک موضوع تکراری و کلیشه ای است روبرو شود. اما باید به شما بگوییم که جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و Battlefield V هر چند با وجود نقص هایی که ممکن است داشته باشد، اما در نهایت مخاطب را از خود راضی نگه می دارد. در ادامه این مقاله همراه بررسی های ما باشید.

اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4
اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4

روایت داستان بازی
ما در روایت داستانی Battlefield V شاهد چهار ماموریت خواهیم بود که هر یک از این ماموریت ها بوسیله کاراکترهای گوناگون که دارای ویژگی های بارزی نسبت به یکدیگر هستند، انجام می شوند. در این بازی پلی استیشن ۴ قرار است که به ماموریت هایی از جنگ جهانی دوم پرداخته شود و شما را وارد حال و هوای آن زمان کند.
در اولین ماموریت این بازی شاهد یک نوع رابطه دوستانه و همکاری بین سرباز و فرمانده می باشیم که طی آن سرباز به شرط آنکه در عملیات این ماموریت شرکت کند، از زندان آزاد خواهد شد و در این راه باید خود را از جهت شایستگی برای شرکت در این ماموریت به فرمانده اش ثابت کند.
در این مسیر این دو در محیط های گرم و خشک صحرایی به از بین بردن پایگاه ها و مقر دشمن مشغول می شوند و در پایان نیز در کنار یکدیگر و با تکیه بر وجود یکدیگر، در برابر نیروهای دشمن ایستادگی می کنند. در دومین ماموریت بازی با تفاوت های بارزی نسبت به ماموریت اول مواجه خواهیم شد. بدین صورت که در ماموریت دوم در فضایی برفی و کوهستانی با دختری به نام سولوه آشنا می شویم که با کمک او باید از ساخت یک سلاح پر خطر نابود کننده جلوگیری کنیم.
بنظر می رسد که هدف از ساخت دومین ماموریت بازی به این شکل، به تصویر کشیدن نقش پر اهمیت حضور زنان در زمان جنگ جهانی دوم است که حضور آنان تا چه حد تاثیر گذار بوده است. در مرحله سوم این بازی نیز با یک سرباز سیاه پوست آشنا می شویم که او سعی در بهبود شرایط و غلبه بر مشکلات حاضر دارد تا از این طریق، مسئله نژاد پرستی در دیدگان متعصبان این موضوع بی اهمیت و یا دست کم، کم اهمیت شود.
با وجود اینکه بنظر می رسد هر یک از این ماموریت ها دارای ایده ای نو و خلاقانه و در عین حال جالب باشد، اما متاسفانه باید بگوییم که این موضوع فقط در ظاهر این بخش ها احساس می شود و وقتی که وارد مرحله اجرایی ماموریت ها می شویم، شاهد ضعف آن خواهیم بود و آن تاثیرگذاری که موضوع ماموریت ها برای مخاطب به همراه دارند را در بخش اجرایی آن نخواهیم یافت.

در رابطه با پرداخت های درون برنامه ای
این بازی سال گذشته در حالی که فاقد هر گونه پرداخت درون برنامه ای بود، منتشر شد. اما هم اکنون که آخرین بروزرسانی Battlefield V در دسترس کاربران و مخاطبان این بازی قرار گرفته، شاهد اضافه شدن آیتم پرداخت درون برنامه ای در این بازی هستیم.
با توجه به آخرین اخباری که از این بازی منتشر شده، ظاهرا گیمرها با استفاده از Battlefield Currency توانایی خرید آیتم های تزئینی بازی را خواهند داشت و حتی اگر تمایلی به خرید آن هم نداشته باشند، با سپری کردن مراحل و بخش های گوناگون بازی می توانند آن آیتم های تزئینی را در طول بازی بدست آورند.
استودیو سازنده بازی Battlefield V، EA Dice، طی توضیحاتی خبر از حفظ ثبات تعادل گیم پلی بازی Battlefield V همانند نسخه های پیشینش می دهد. همچنین اعلام کرده که اساسی ترین آیتم بازی، مهارت های بایکنان آن است. همچنین حالت Battlefield Currency را در بازی قرار داده ایم تا با استفاده از آن گیمر بتواند اختیار بیشتری بر روی کاراکتر و یا سلاحی که در بازی بکار می گیرد، داشته باشد و به عبارتی به راحتی بتواند این موارد را برای خود شخصی سازی کند.

به گزارش مرکزخرید: به دنبال افزودن بخش آپدیت بازی، بخش جدیدی به نام اپیک برای آیتم های بازی ps4
 به فروشگاه افزوده می شود. یعنی این آیتم ها به واسطه Company Coin قابل خریداری خواهند بود و گیمرها می توانند با خریداری آنها در صورت تمایل بخش تزئینات بازی خود را ارتقا دهند. البته لازم به ذکر است که این آیتم ها از طریق پول واقعی در دسترس قرار خواهند گرفت.
استودیو این بازی درباره این موضوع اعلام کرده که با قرار دادن آیتم های گوناگون سعی بر آن داشته تا برای کاربر اختیارات بیشتری قائل شود. به این صورت که کاربر با آزادی اختیار خود بتواند تصمیم بگیرد که آیتم های تزئینات بازی را از طریق پرداخت نقدی پول بدست آورد و یا با تلاش و پیشرفت در بازی.

اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4
اضافه شدن پرداخت‌ درون برنامه‌ای به بازی Battlefield V PS4

Battlefield Currency برای گیمرها از طریق ورود به بازی و وصل شدن به فروشگاه پلتفرمشان قابل خریداری خواهد بود هرچند که هنوز اخباری راجع به قیمت و باندل های آن در دسترس قرار نگرفته است. طبق پیش بینی ها قرار است که در آینده Time Saver نیز منتشر شوند. این باندل در برگیرنده دو آیتم به نام های Tire Catch-Ups و همچنین افزایش دهنده های XP می باشد.
مورد اول که به معنی واقعی آیتم پاداش مراحل بازی محسوب می شود و مورد دوم نیز باعث افزایش سطح شما در بازی می شوند.
به یاد داشته باشید که موارد ذکر شده تنها در صورت پرداخت نقدی پول قابل استفاده می باشند.در پایان امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم تا شما بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید.بهترین قیمت PS4 را از ما بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =