اضافه شدن کاراکترها به بازی SMITE

اضافه شدن کاراکترهای شاه آرتور و مرلین در سال 2019 به بازی SMITE PS4

انسان‌ها همواره در طول زندگی خود، میل به کمال و بی‌نهایت دارند. این میل در تمامی زمینه‌های زندگی انسان حضور دارد و همواره مشوق او در زندگی است. تمایل به خواستن نسخه‌های بهتر و والاتر از یک موضوع چیزی است که همواره در ذهن آدمی می‌گذرد و یک کالا که ممکن است یک روز آرزوی او بوده باشد، پس از گذشت مدتی از بین رفته و جای خود را به کمال دیگری می‌دهد. این موضوع اساسا در ذات انسان است و تغییرناپذیر نخواهد بود.

موضوع مطرح شده فوق به روشنی در عرصه بازی‌های ویدئویی مشخص است. یک بازی PS4 با سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خاص خود در یک برهه زمانی طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا داشته اما پس از زمانی نهایتا چند ساله، برای همیشه بدون استفاده خواهند ماند. در فرآیند تولید یک بازی رایانه‌ای هزینه‌های بسیار زیادی صورت می‌گیرد که از ساخت یک فیلم سینمایی نیز گاهی به مراتب بیشتر است.

اضافه شدن کاراکترهای شاه آرتور و مرلین در سال 2019 به بازی SMITE PS4
اضافه شدن کاراکترهای شاه آرتور و مرلین در سال ۲۰۱۹ به بازی SMITE PS4

از این رو پس از تولید یک بازی ویدئویی، در درجه اول حفظ و سپس ارتقا و بروزرسانی آن از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است چرا که یک اشتباه کوچک ممکن است زحمات و سرمایه چندین ساله یک شرکت را نابود کند. از این رو آنان همواره با دریافت نظرات و انتقادات کاربران و مخاطبان خود سعی بر این دارند تا با ایجاد یک رقابت مناسب، از سایر رقبای خود پیشی بگیرند.

بازی‌ های رایانه‌ ای در عصر حاضر با تنوع و گستردگی همه‌جانبه خود توانسته تا یک رضایت جهانی و همگانی را برای خود ایجاد کند. چرا که هر گیمر با هر خلق و خویی می‌تواند با یک جستجو ساده، بازی رایانه‌ای مورد علاقه خود را پیدا کند. در بین انواع سبک بازی‌های ساخته شده، همواره مبارزه و جنگ طرفداران بیشتری داشته و مخاطبان بیشتری را به سمت خود می‌کشد. پس طبیعی است سرمایه‌گذاری شدیدتری در این ژانر نسبت به سایر ژانرها توسط شرکت‌های سرمایه‌گذار صورت گیرد.

یکی از بازی‌های جذاب و پرطرفدار در این سبک بازی‌ ها، بازی جذاب و شگفت‌ انگیز Smite است. در این بازی شما می‌ توانید با انتخاب‌ های فراوانی که پیش روی خود دارید به جنگ با کاراکتر های موجود در بازی بپردازید و از آن لذت ببرید. وجود انواع گروه‌های مختلف مبارزه‌ای که هر کدام از تجهیزات خاصی استفاده می‌ کند به جذابیت این بازی افزوده است.

یکی از علل همه‌ گیر شدن این بازی همین موضوع است که هر گیمری با کمی جستجو می‌ تواند یک تبلوری از شخصیت خود در بازی پیدا کند و به جنگ با سایر کاراکترها در بازی برود. موضوعی که معمولا در بازی‌ های تک قهرمانه دیده نمی‌ شود. شرکت تایتان فورج برای این بازی طراحی‌های بسیار زیبا و منحصر به‌ فردی را انجام داده است که به همین بهانه از محبوبیت قابل توجهی در این عرصه برخوردار شده است.

این شرکت در اقدام جدید خود مجددا نسخه جدیدی از بازی را ارائه داده و دو شخصیت جدید به نام‌های شاه آرتور و مرلین به عنوان دو شخصیت شگفت‌انگیز جدید به این بازی پرهیجان افزوده است. این دو شخصیت نیز به همراه ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جدید خود توانسته‌اند زیبایی و تحول خاصی را مجددا به این بازی تزریق کنند.

واکر همواره در طراحی و ساخت این گونه بازی‌ها از خلاقیت و نبوغ خاصی برخوردار است و با شناسایی نیاز مخاطب خود به خوبی می‌تواند نظر او را جلب کند. این قابلیت در هر طراحی نبوده و از او یک نابغه در این زمره بازی‌ها به جای گذاشته است.

باید صبر کرد تا با ورود این دو شخصیت به بازی پی اس ۴ شاهد بازخورد نظرات طرفداران این بازی باشیم تا ببینیم این دو کاراکتر همانند کاراکترهای قبلی از جذابیت و تنوع خاصی برخوردار هستند یا اینکه دیگر باید شاهد پایانی بر این بازی مهیج باشیم.

اضافه شدن کاراکترهای شاه آرتور و مرلین در سال 2019 به بازی SMITE PS4
اضافه شدن کاراکترهای شاه آرتور و مرلین در سال ۲۰۱۹ به بازی SMITE PS4

چرا که هر بازی رایانه‌ای عمر خاص خود را دارد و پس از یک زمان مشخص با هر پیشرفتی یا به صورت اختیاری و یا اجباری با این عرصه خداحافظی خواهد کرد. موضوعی که در تمامی بازی‌ های رایانه‌ ای با هر ژانر و سبکی در طول تاریخ این صنعت به شمار بسیار زیادی دیده شده است.
البته ذکر این نکته ضروری است که کاراکترها و شخصیت‌های بسیار زیادی هم در طول تاریخ حضور در عرصه بازی‌های ویدئویی وجود داشتند که با پایان بازی اصلی خود، با یک حرکت خلاقانه به بازی مشابهی راه پیدا کردند و در مسیر جدید ایجاد شده خود مجددا مورد نظر مخاطبانشان قرار گرفتند.

کلیدواژه : بازی Smite PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 14 =