اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

به نظر میرسد کمپانی باندای نامکو این روز ها روی چرخه شانس نیست چون اوایل ماه گذشته حضور کاراکتر تاکی در بازی
Soulcalibur فاش شدو اکنون در به روزترین اخبار بازی اگاه شـدیـم که حـضـور کـاراکــتـر yoshimitsu نیز درایـن بـازی فـاش شـده اسـت .اخیـرا تـریـلر تـازه ای از بـازی soulcalibur در صـفـحه رسـمـی پلی استیشن اروپـا مـنـتـشر شـد کـه حاکی از حضـور کاراکتـر یوشـیــمیـتـسـو در بـازی بـود بـا ایـنکه این تریـلر بـلافـاصله حـذف شـد امـا قـبـل از حـذف شـدن تـوسـط مـخـاطــبـان دانلودشده بـود .
این تریلر شخصیت یوشیمیتسو را به نمایش درمی اورد که یقینا با لباس مخصوص خود دل انگیز به شمار میرود.
بازی کامپیوتری calibur soul به علت گرافیک سه بعدی و یک بازی هیجان انگیز،خلاق و داستانی توانسته تبدبل به یک ابتکار جاودان شود .اززمان ورود این بازی به دنیای بازی های کامپیوتری ۲۰ سال حدودا میگذرد و نسخه جدید آن یعنی soulcalibur6 مقداری متفاوت با بقیه بازی هاست .
داستان بازی شمشیر افسانه ای: یک دزد دریایی به نام cervantes یک شمشیرسحر آمیز به نام  souledge راپیدا میکند. این سلاح به دست هرشخصی که می رسد متناسب با حرفه و توانایی فرد تغییر شکل میدهد.سروانتس دیوانه و شیفته خاص شمشیر شده بود به علت قدرت نفوذی که شمشیر داشت و دراین علاقه تامرز جنون پیش رفت تاآنجا که شروع به کشتن انسان های بی گناه و زیادی برای به دست اوردن ارواح انها نمود.
درپی این اتفاقات بود که Hephaestus خدای اهنگران یونان کهن به دختری جوان دستور داد که با سروانتس مبارزه کند و شمشیرش را ازبین ببرد. دختر جوان توانست بعدازیک نبرد سهمگین یکی ازشمشیر های سروانتس را ازبین ببرد در پی همین اتفاق ذرات خرد شده شمشیر وارد بدنش شد و اورا تا پای مرگ پیش برد .سروانتس قصدداشت باضربه ای sophitia را بکشد که دراین هنگام نینجایی به نام taki رسید و سروانتس را ازبین برد.
شمشیردیگر سروانتس درمنطقه ای دورافتاده به دست یک جنگجوی المانی به نام siegfried  افتاد.این شمشیر باعث شد سیگفرید تبدیل به فردی شیطان صفت شود و هدفش فقط ازبین بردن دنیا و کسب مقام و جایگاه و قدرتی تمام ناپذیراست.افرادی دردنیا وجوددارند که برسر این جدال هستند که این شمشیر را ازبین ببرند و دنیا را ازشر آن خلاص کنند و افرادی هستند که میخواهند بااین شمشیر به آرزو ها و اهداف خود دست پیدا کنند.

اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6
اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

Soulcalibur6 دارای ۲۲ شخصیت است .یکی Inferno که در مد انلاین قابل انتخاب نمیباشد و دیگری tira شبیه بسته قابل خریداری است .هرشخصیت این بازی سبک مبارزه منحصر به فرد خود را دارد .مثلا: mitrusugi با کاتانا ،سروانتس با دوشمشیر با انتهای تپانچه ای ،گرالت با دو شمشیر ازجنس استیل و نقره نبرد میکنند .
ضربه های اصلی این بازی به ۳دسته عمودی ،افقی،ضربات پا تقسیم میشوند و هرکدام کارایی خاص خود را دارند.حرکات به ۳دسته تقسیم میشوند ضربات بالا ، میانه و پایین که دفاع آنها به صورت نشسته ،ایستاده ویا ساید استپ هستند.ساید استپ یعنی حرکت دربعد سوم و چرخیدن دراطراف حریف و ضربات پایین قسمت پایینی بدن را نشانه گیری میکنند و دفاع آنها به صورت نشسته است همچنین میتوان با حرکت پرشی جای خالی داد.
مکانیک جدیدی که به این بازی آمده است Reversal edge است که با آن میتوان ضربه های هجومی حریف مقابل را parry کرد و پس ازآن وارد یک دوئل جذاب با حریف شد.دراین زمان امکان ساید استپ رفتن و بلاک کردن نیز وجود دارد .این بازی از بالانس جذابی برخوردار است یک سری از بازیکنان توانایی حمله ازفاصله دور را دارند و یک سری حتما باید به حریف نزدیک باشند که ضرباتشان بسته به دور و نزدیک بودن روی حریف تاثیردارد.
یک سری ازشخصیت ها حالت تعادل دارند مثل :Mitsurugi و یک سری نیز شمشیرهای بزرگی دارند و با آنها میجنگند مثل Nightmare. یک موضوعی که باعث میشود این بازی خیلی جذاب و لذت بخش باشد قابلیت Ringout آن است که منحصر به   soulcalibur است .اگر شما حریف را از لبه استیج به پایین پرتاب کنید درآن دوره از مسابقه برنده خواهید شد .یکی از جذاب ترین قسمت های بازی ساخت کاراکتر جدید است .
شما میتوانید بین ۱۶نژاد مختلف یکی را انتخاب کنید و براساس سبک مبارزه اسلحه موجود را برایش انتخاب کنید .
این بازی با استفاده از موتور unreal Engine4 ساخته شده و بافت محیطی و شخصیت ها از نظر کیفیت بسیار ارزشمند هستند.کمپانی سـاخـت و طـراحی ایـن بـازی به اصـالـت سـری علاقه منـد بـوده و تـوانـسـتـه حـس شـیـریـن نـوسـتـالـژی را درمـخاطـبـان قدیمی سری زنده کند .
حرکات ،ضربه ها و فنون دربین شخصیت های مختلف آنقدر روان و زیباست که بی شک ازدیدن چندباره آنها خسته نخواهید شد.
ترک های انتخابی درهراستیج زیبایی منحصر به فردی دارد که جوی حماسی را به فرد القا میکند. Tekken و soulcalibur دریک جهان مشترک و تقریبا یکسان قراردارند پس ازدیدن دوباره یوشیمیتسو همچنان که انتظار میرود غافلگیر نخواهید شد.

اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6
اضافه شدن کاراکتر Yoshimitsu به بازی SoulCalibur 6

این دوره عصری طلایی برای عناوین مبارزه ای به شمار میرود زیرا که همه ی عنوان های قدیمی این سبک به نحو احسنت بازگردانی شده اند. ایرادات بخش داستانی بازیپلی PlayStation تا قسمتی میتواند روی اعصابتان تاثیر منفی بگذارد و حتی شمارا خسته کند اما اگرکمی حوصله به خرج دهید به لطف گیم پلی هنرمند وساده بازی میتوانید به آسانی با آن ارتباط برقرارکنید و ازجلوه حماسی و بصری زیبای آن نهایت لذت را ببرید .
به دلیل برگزیدن مجدد هیهاچی به عنوان مدیرعامل میشیمازایباتسو ،یوشیمیتسو احساس کرد که گزینه بدی درحال رخ دادن است پس برای تایید نظریه اش وارد بازی The fist king ofشد. جایگاه نفوذ او باشگاه میشیما خواهدبود. یوشیمیتسو به منظور احتیاط بیشتر به شکل هوایی وارد ساختمان شد.
زمانی که وارد باشگاه میشیما شد به نظرش میرسید که درانجا طوفان آمده باشد .
درتاریکی رزمی کار حرفه ای جوانی منتظر یوشیمیتسو بود آن فرد ازنظر یوشیمیتسو کمی عصبانی حال بود.این شخص ظاهرفریبنده ای داشت اما بی شک خطرناک هم بود ازاین رو یوشیمیتسو خودش رابرای نبردی سخت آماده کرد و اینگونه شخصیت یوشیمیتسو وارد بازی soulcalibur 6 شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =